Yolcu Sayısı
1

Best Van Hakkari Otobüs Bileti

Best Van Hakkari

Firma Hakkında

  • AdresMerkez Van
  • Müşteri Servisi0 (432) Best Van Hakkari
  • İnternet Sitesi

Best Van Hakkari Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Best Van Hakkari


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Best Van Hakkari Hakkında


Best Van Hakkari otobüs firması Van merkezli kurulmuş olup buradan başlattığı seferleri ile yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir. Best Van Hakkari otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulup, kurulduğu bölgenin yolcu taşımacılığı alanında önder bir firması haline gelişmeyi hedeflemektedir. Yıllar boyunca sürdürdüğü çalışma faaliyetleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile öncelikle kendi bölgesinde alanında belirli standartları yakalamayı başaran firma gelişimini ilkelerinden ödün vermeden sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle kurulduğu bölgenin ulaşım ihtiyacının karşılanması için yatırım ve yaptırımlarda bulunan firma bu anlamda uygun fiyatlı otobüs bileti imkanları sağlayarak söz konusu güzergah dahilinde yolculara hizmetlerini ulaştırmayı hedeflemektedir.
Best Van Hakkari otobüs firması çalışmalarını sürdürecek yaygınlaşmayı hedeflediği için ulaşım ağını ve şube merkezlerini giderek daha yaygın bir hale getirmektedir. Ulaşım ağını geliştirmeyi hedefleyen firmanın gün içerisinde güzergahları doğrultusunda uygun ücretli seferleri bulunmaktadır. Yolcularının kendilerine karşı duyduğu güveni korumanın en etkili yollarından birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan Best Van Hakkari otobüs firması bu alandaki yetkinliğini korumak ve geliştirmek adına temel yatırım ve yaptırımlarını öncelikli olarak filosunda bulunan araçların güncellenmesine ve personelinin eğitim ve gelişim süreçlerine adamaktadır.
Best Van Hakkari Firmasının Popüler Seferleri
Van - Yüksekova otobüs bileti
Hakkari - Van otobüs bileti
Yüksekova - Van otobüs bileti
1989 yılında Van merkezli olarak Arslan Bayram tarafından kurulan Best Van Hakkari otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Best Van Hakkari bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Best Van Hakkari otobüs firması, 0438 211 40 04 - 0544 350 65 38 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Best Van Hakkari otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Best Van Hakkari otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Best Van Hakkari otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
En Uygun Best Van Hakkari Otobüs Bileti
Firma, gelişim sürecinde kısa süre içerisinde çok daha fazla yolcuya ulaşabilmek için biletlerini online satışa açılmıştır. Artık en uygun Best Van Hakkari otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın olmuş biletlerinizi sefer saatinden 24 saat öncesinde çağrı merkezimize ulaşarak kolayca iptal edebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr