neredennereye.com, Lider Elbistan firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lider Elbistan Otobüs Bileti

Lider Elbistan
Lider Elbistan Turizm Ltd.Şti.
 

neredennereye.com,
Lider Elbistan
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Elbistan Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lider Elbistan
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Elbistan

Orhangazi Mahallesi Elbistan
0344 413 20 68 - 413 2121

Lider Elbistan, kurulduğu günden beri benimsediği üstün hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışını benimseyerek yolcularına hizmet veren yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Tarihi incelendiğinde kuruluşu 1979 yılına tekabül etmektedir. Bu yıldan beri hizmet sektörünü benimsemiş, güler yüzlü çalışan kitlesi ile birlikte sektördeki yoluna devam etmektedir. Şirket, firma isminin seçilme aşamasını şu şekilde anlatmaktadır: “Şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında yola çıkmış bir firma olarak kendimizi her gün geliştirerek yolumuza devam etmek için 1979 yılında kurduk. Kurulmuş olduğumuz ilçe, çeşitliliği ile çok canlı bir ilçedir. İlçemizin bu yanına bir borcumuzu ödemek için üstün hizmet anlayışını kendimizi bir görev olarak benimsedik. Bu kapsamda firmamız daima yeniliklere açık ve gelişim sürecinde olan bir firma olacaktır. Sizi yolculuk keyfine davet ediyoruz sloganı ile yola çıkıyoruz.”

Kalite ilkelerini şu şekilde belirlemiştir: “Yolcularımızın bizden beklentilerini ve görüşlerini dikkat alarak daima yüksek memnuniyet prensibi ile hareket etmek. Yenilikçi ve gelişim gösteren uygulamalar ile müşteri memnuniyetini sağlarken, bir yanda hizmet sektörünü benimsemiş ve güler yüzlü hizmet anlayışı hizmet anlayışı ile hareket eden çalışanlarımız arasında bir sinerji yaratmak. Yolcularımızın keyifli seyahatler geçirebilmeleri için, araçlarımızın donanım bakımından gelişim göstermesine dikkat ederek, güvenlik sistemlerinin üst düzeyde kontrolünü sağlamak.”

Lider Elbistan otobüs bileti fiyatları, Lider Elbistan iletişim ve telefon numaraları, Lider Elbistan otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Adana - Elbistan 250 TL
Adana - Kahramanmaraş 150 TL
Kayseri - Ankara 150 TL
İzmit - Ankara 300 TL
İzmir - Konya 200 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
54Puan
16%
26%
11%
5%
42%
Toplam Yorum Sayısı (17)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Güzel" Misafir
Bazı yaşadığım olumsuzluklara rağmen, birçok firmadan iyi
"" Misafir
tercih ederim
"" Misafir
Yolculuğum iki saat önce bitmesi gerekirken halâ otobüsteyim. Sitedeyse tam zamanında orda olacağı yazıyor.
"Otorgar Dışında yolcuların indirilmesi " Misafir
Kalkış Konya otogarında olması gerekirken anayol üzerinden beni bindirilmek istenmesi ayrıca varış noktamın denizli otogarı olmasına rağmen otogar dışında yol üzerinde gece 3:30 da indirilmiş bulunmaktayım. Yolculuğumdan hiç memnun kalmadım. Saat 2:00 da mola verilmiştir. Mola 30 dk sürmüştür. Ardından hareketten 5 dk sonra Akyurt köyünde bir petrol istasyonda 25 dk durmuştur.
"..." Misafir
tavsiye ederim
"Lider elbistan firması kendini geliştirmeli" Misafir
Diğer firmaların otobüslerine göre koltuklar daha sert, muavinden birşey istendiğinde geç dönüyor.Kulaklık yaklaşık yarım saat sonra geldi. Ayrıca muavinin hijyenik olması,tırnaklarına dikkat etmesi gerekirdi. Otobüs her sarsıldığında tv yayının kesilmesi de sinir bozucu oldu.
"" Misafir
Yolculuk normalinden uzun sürdü ve koltuk arkası ekranim çalışmıyordu ama bu ikisi dışında yinede diğer bölgesel otobüs firmalarindan daha iyi bir firma
"Gelişiyo" seems89
şu anda yavaş yavaş iyiye gidiyo konfor hat
"Bırakın bu mesleği" ecevit polat
otobüsleriniz eski ve düzensiz müşteri hizmeti.
TERMIK, CAN ve LIDER oldunuz nereye kadar?
aynı personel aynı kalite aynı düzen, hiç birşey değişmedi. Siz en iyisi Demircilik beldesine sefer yapın, bu görevi yapamıyosunuz. Millet iyi hizmet ve kalite istiyor o kadaarrr
"Konfor SIFIR" kuzey
Kardeşim ne biçim arabalarınız var elbistan izmir araasında yapan otobüsleriniz hiç rahat değil çokta yavaş gidiyor 3 saat geç gittik yha böyle şemi olur biraz yolcularıda düşünün değişim gelişimdir diyorsunuzda sizde gelişim göremedim metro girdi gerçektende artık bu günleri fazla görürsünüz müsterileri nasıl memnun edebiliriz diye bir toplanti yapin arabalarınızın bir kaçını değişin uzun yolculuk olan yerlere istanbul izmir vs anadolu turzm var çok rahat güler yüz dediğimi gibi bir toplanti yapsanız iyi olur kaç yıldan beri toplantı yapmıyorsunuz herhalde