Yolcu Sayısı
1

Lider Elbistan Otobüs Bileti

Lider Elbistan

Firma Hakkında

  • AdresOrhangazi Mahallesi Elbistan
  • Müşteri Servisi0 (344) 413 20 68 - 413 2121
  • İnternet Sitesiwww.liderelbistan.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

54 %
Toplam Yorum Sayısı (14)
Lider Elbistan


Çok İyi
16 % (3)
İyi
26 % (5)
İdare Eder
11 % (2)
Kötü
5 % (1)
Çok Kötü
42 % (8)

"Güzel"

Bazı yaşadığım olumsuzluklara rağmen, birçok firmadan iyi

tercih ederim

Yolculuğum iki saat önce bitmesi gerekirken halâ otobüsteyim. Sitedeyse tam zamanında orda olacağı yazıyor.

"Otorgar Dışında yolcuların indirilmesi "

Kalkış Konya otogarında olması gerekirken anayol üzerinden beni bindirilmek istenmesi ayrıca varış noktamın denizli otogarı olmasına rağmen otogar dışında yol üzerinde gece 3:30 da indirilmiş bulunmaktayım. Yolculuğumdan hiç memnun kalmadım. Saat 2:00 da mola verilmiştir. Mola 30 dk sürmüştür. Ardından hareketten 5 dk sonra Akyurt köyünde bir petrol istasyonda 25 dk durmuştur.

"..."

tavsiye ederim

Lider Elbistan Hakkında

Lider Elbistan, kurulduğu günden beri benimsediği üstün hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışını benimseyerek yolcularına hizmet veren yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Tarihi incelendiğinde kuruluşu 1979 yılına tekabül etmektedir. Bu yıldan beri hizmet sektörünü benimsemiş, güler yüzlü çalışan kitlesi ile birlikte sektördeki yoluna devam etmektedir. Şirket, firma isminin seçilme aşamasını şu şekilde anlatmaktadır: “Şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında yola çıkmış bir firma olarak kendimizi her gün geliştirerek yolumuza devam etmek için 1979 yılında kurduk. Kurulmuş olduğumuz ilçe, çeşitliliği ile çok canlı bir ilçedir. İlçemizin bu yanına bir borcumuzu ödemek için üstün hizmet anlayışını kendimizi bir görev olarak benimsedik. Bu kapsamda firmamız daima yeniliklere açık ve gelişim sürecinde olan bir firma olacaktır. Sizi yolculuk keyfine davet ediyoruz sloganı ile yola çıkıyoruz.”
Kalite ilkelerini şu şekilde belirlemiştir: “Yolcularımızın bizden beklentilerini ve görüşlerini dikkat alarak daima yüksek memnuniyet prensibi ile hareket etmek. Yenilikçi ve gelişim gösteren uygulamalar ile müşteri memnuniyetini sağlarken, bir yanda hizmet sektörünü benimsemiş ve güler yüzlü hizmet anlayışı hizmet anlayışı ile hareket eden çalışanlarımız arasında bir sinerji yaratmak. Yolcularımızın keyifli seyahatler geçirebilmeleri için, araçlarımızın donanım bakımından gelişim göstermesine dikkat ederek, güvenlik sistemlerinin üst düzeyde kontrolünü sağlamak.”


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr