neredennereye.com, Lider Elbistan firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lider Elbistan

Lider Elbistan
 

neredennereye.com,
Lider Elbistan
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Elbistan Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lider Elbistan
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Elbistan

Orhangazi Mahallesi Elbistan
0344 413 20 68 - 413 2121


Lider Elbistan, kurulduğu günden beri benimsediği üstün hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışını benimseyerek yolcularına hizmet veren yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Tarihi incelendiğinde kuruluşu 1979 yılına tekabül etmektedir. Bu yıldan beri hizmet sektörünü benimsemiş, güler yüzlü çalışan kitlesi ile birlikte sektördeki yoluna devam etmektedir. Şirket, firma isminin seçilme aşamasını şu şekilde anlatmaktadır: “Şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında yola çıkmış bir firma olarak kendimizi her gün geliştirerek yolumuza devam etmek için 1979 yılında kurduk. Kurulmuş olduğumuz ilçe, çeşitliliği ile çok canlı bir ilçedir. İlçemizin bu yanına bir borcumuzu ödemek için üstün hizmet anlayışını kendimizi bir görev olarak benimsedik. Bu kapsamda firmamız daima yeniliklere açık ve gelişim sürecinde olan bir firma olacaktır. Sizi yolculuk keyfine davet ediyoruz sloganı ile yola çıkıyoruz.”


Kalite ilkelerini şu şekilde belirlemiştir: “Yolcularımızın bizden beklentilerini ve görüşlerini dikkat alarak daima yüksek memnuniyet prensibi ile hareket etmek. Yenilikçi ve gelişim gösteren uygulamalar ile müşteri memnuniyetini sağlarken, bir yanda hizmet sektörünü benimsemiş ve güler yüzlü hizmet anlayışı hizmet anlayışı ile hareket eden çalışanlarımız arasında bir sinerji yaratmak. Yolcularımızın keyifli seyahatler geçirebilmeleri için, araçlarımızın donanım bakımından gelişim göstermesine dikkat ederek, güvenlik sistemlerinin üst düzeyde kontrolünü sağlamak.”


Lider Elbistan otobüs bileti fiyatları, Lider Elbistan iletişim ve telefon numaraları, Lider Elbistan otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Kayseri - Elbistan 50 TL
Kahramanmaraş - Osmaniye 33 TL
Mersin - Kahramanmaraş 38 TL
Elbistan - Kayseri 50 TL
Göksun - Adana 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
52Puan
19%
19%
13%
6%
44%
Toplam Yorum Sayısı (14)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Otorgar Dışında yolcuların indirilmesi " Misafir
Kalkış Konya otogarında olması gerekirken anayol üzerinden beni bindirilmek istenmesi ayrıca varış noktamın denizli otogarı olmasına rağmen otogar dışında yol üzerinde gece 3:30 da indirilmiş bulunmaktayım. Yolculuğumdan hiç memnun kalmadım. Saat 2:00 da mola verilmiştir. Mola 30 dk sürmüştür. Ardından hareketten 5 dk sonra Akyurt köyünde bir petrol istasyonda 25 dk durmuştur.
"..." Misafir
tavsiye ederim
"Lider elbistan firması kendini geliştirmeli" Misafir
Diğer firmaların otobüslerine göre koltuklar daha sert, muavinden birşey istendiğinde geç dönüyor.Kulaklık yaklaşık yarım saat sonra geldi. Ayrıca muavinin hijyenik olması,tırnaklarına dikkat etmesi gerekirdi. Otobüs her sarsıldığında tv yayının kesilmesi de sinir bozucu oldu.
"" Misafir
Yolculuk normalinden uzun sürdü ve koltuk arkası ekranim çalışmıyordu ama bu ikisi dışında yinede diğer bölgesel otobüs firmalarindan daha iyi bir firma
"Gelişiyo" seems89
şu anda yavaş yavaş iyiye gidiyo konfor hat
"Bırakın bu mesleği" ecevit polat
otobüsleriniz eski ve düzensiz müşteri hizmeti.
TERMIK, CAN ve LIDER oldunuz nereye kadar?
aynı personel aynı kalite aynı düzen, hiç birşey değişmedi. Siz en iyisi Demircilik beldesine sefer yapın, bu görevi yapamıyosunuz. Millet iyi hizmet ve kalite istiyor o kadaarrr
"Konfor SIFIR" kuzey
Kardeşim ne biçim arabalarınız var elbistan izmir araasında yapan otobüsleriniz hiç rahat değil çokta yavaş gidiyor 3 saat geç gittik yha böyle şemi olur biraz yolcularıda düşünün değişim gelişimdir diyorsunuzda sizde gelişim göremedim metro girdi gerçektende artık bu günleri fazla görürsünüz müsterileri nasıl memnun edebiliriz diye bir toplanti yapin arabalarınızın bir kaçını değişin uzun yolculuk olan yerlere istanbul izmir vs anadolu turzm var çok rahat güler yüz dediğimi gibi bir toplanti yapsanız iyi olur kaç yıldan beri toplantı yapmıyorsunuz herhalde
"Elbistan için bulunmaz" Misafir
gerçekten elbistan halkına yaklaşık 30 yıllık emeğiyle hizmet ediyor

tebrik ediyorum
"Hızmet " ömer
filonuz ılgısız kalmak için elınden gelenı yapıyolar galba bu kadar ilgisiz olmanız sızı bitirir metro geldı ama tam anlamıyla heryere sefer yapamıyor ama ıyı ve guclu bi firma kuruldugunda bu gunlerı cok arıycanıza inanıyorum biraz hizmet ve musterı memnunuyetınıde dusunun lutfen
"Çok Güzel Ve Rahat Yani Konfar" Misafir
Sizleri Tebrik Ediyorum