Yolcu Sayısı
1

Vip Malatyalılar Turizm Otobüs Bileti

Vip Malatyalılar Turizm

Firma Hakkında

  • AdresOtogar Peron Numaraları 16-17 Malatya
  • Müşteri Servisi0422 238 1600 / 0 (422) 238 1600
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Vip Malatyalılar Turizm


Çok İyi
100 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"İlk yolculuğum"

İstanbul - Malatya güzergahında ilk defa Vip Malatyalılar ile seyahat ettim gayet memnun kaldım. Başarılı bir hizmet anlayışları var. Böyle devam etmelerini dilerim.

Vip Malatyalılar Turizm Hakkında


Vip Malatyalılar Turizm, kurulmuş olduğu günden bu yana ülke içerisinde müşteri ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden yolcu taşımacılığı sektöründeki çalışma yaşamına devam eden firmalardan biridir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kendi misyonu ve vizyonu kapsamında yer alan standartları bozmadan, ilkeli ve emin adımlarla ilerleyerek ulusal çapta hizmetini çok daha fazla insana ulaştırmak amacı ile ilerleyen bir firmadır. Elbette ki, geniş insan kitlelerine ulaşmayı hedefleyen ve yıllardır hizmet sektörünün içerisinde yer alan bir kuruluş olarak firma burada en önemli noktalardan birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun bilincinde olup, bunun sağlanması için her şeyden önce kendi çekirdek yapısı içerisindeki yapılanmayı mümkün olduğunda sağlam temeller üzerine oturtmayı istemektedir.
Vip Malatyalılar Turizm firması kurulmuş olduğu günden bu yana emin adımlar ile ulaşım ağını geliştirmeye devam etmek ile birlikte günümüzde, “Ankara, Elazığ, İstanbul, Malatya, Kayseri” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Gene aynı şekilde Vip Malatyalılar Turizm, yolcuları tarafından kendilerine duyulan güveni korumak ve her geçen gün pekiştirmek için yolcularının daha güvenli, huzurlu, konforlu bir seyahat geçirmeleri adına araç filosuna ve teknik ekibine yatırım yapmaya devam etmektedir. Günümüz koşullarında ulusal standartları yakalamak için araçlarını donatmak ve yolcularının isteklerini yerine getirmek firmanın birincil hedefleri arasında bulunmaktadır.
Günümüzün dünyasında hemen hemen her alanda internet kullanımı giderek artmaya devam etmektedir. Elbette ki, yolcu taşımacılığı sektöründe yaşanılan gelişmeler paralelinde gerek yerel gerekse ulusal çapta faaliyet gösteren firmalarda çok daha geniş insan kitlelerine kolayca ulaşmak için teknolojinin nimetlerinden yararlanmaktadır. Bu kapsamda, yolcularına daha kolay ulaşmak ve özgür hizmet sağlamak adına Vip Malatyalılar Turizm de otobüs biletlerini online olarak satışa çıkarmaktadır. Vip Malatyalılar Turizm, online ortamda tam 20 yılı aşkın süredir güvenle hizmet sağlayarak yolculukların gözdesi haline gelen NeredenNereye.com ile anlaşmaya vardığından herhangi bir yolculuğunuz için en uygun Vip Malatyalılar Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak kolayca satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr