Yolcu Sayısı
1

Balıkesir Hakser Turizm Otobüs Bileti

Balıkesir Hakser Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBahçelievler Mh, 7_Şahin Sk 16/A, 10050 Altıeylül Balıkesir
  • Müşteri Servisi0 (266) 246 1020
  • İnternet Sitesibalikesirhakserturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Balıkesir Hakser Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Balıkesir Hakser Turizm Hakkında


Balıkesir Hakser Turizm, 2006 yılında ticaret hayatında “Kaliteli hizmet anlayışı” ilkesini kendine hedef olarak belirleyerek çalışma yaşamına başlamış bir işletmedir. Ancak firma 2006’da ilk yıllarında şehirler arası yolcu taşımacılığı hizmetinde bulunmamıştır. 2009 yılında yolcu taşımacılığı alanında hizmet vermeye başlayan firma bu kulvarda kendisine belirmemiş olduğu ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam etmesi neticesinde buğun yolcuları ile arasında güvene dayalı sağlam bir köprü oluşturmaya başlamıştır.
Balıkesir Hakser Turizm ilkelerin;
Yüksek kalitede taşımacılık
Şeffaf ve saygılı işletme
Konforlu ve güvenli yolculuk
Müşteri Memnuniyeti
Yeniliklere açık olmak
Şeklinde açıklamıştır. Balıkesir Hakser Turizm firması hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanma olarak her şeyden önce belirli standart ve düzene yerleştirilmiş çalışma şeklinin ve bununla birlikte elbette ki; daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan bir kuruluş olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde atmıştır. Gelişmekte olduğu coğrafyanın içerisinde ulaşım alanında yaşanılan açığı fark ederek, temellerini bu yönde atmış olan kuruluş yıllar içerisinde kendi adımlarının izin büyümeye devam ederek ulaşım ağını geliştirmeye devam etmektedir. Başta kendi hizmet alanı içerisinde zamanla sağladığı standartların bir neticesi olarak Balıkesir Hakser Turizm otobüs firması yolcuları ile arasında güvene dayalı bir bağ yapısının oluşmasına olanak sağlamıştır. Günümüz dünyasında özellikle yolcuların konforlu ve eğlenceli bir yolculuk geçirmesinin markaya olan güven ve tatmin duygusu üzerindeki etkisinin farkında olan Balıkesir Hakser Turizm firması başta araç filosunda bulunan araçlar ve bu araçlar yolculuklar boyunca müşterilerine hizmet sunan personel ekibinin yeterli donanıma sahip olduğundan emindir.
Balıkesir Hakser Turizm Hakkında
2009 yılında kurulan Balıkesir Hakser Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Balıkesir Hakser Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Balıkesir Hakser Turizm otobüs firması, 0850 302 10 20 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Balıkesir Hakser otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Balıkesir Hakser otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.6/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Balıkesir Hakser Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Balıkesir Hakser otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Balıkesir Hakser Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr