Yolcu Sayısı
1

Alaşehir Sarıkız Turizm Otobüs Bileti

Alaşehir Sarıkız Turizm

Firma Hakkında

  • AdresAlaşehir Belediye Otogarı No:5 Alaşehir Manisa
  • Müşteri Servisi0 (236) 654 51 04 - 653 19 47
  • İnternet Sitesisarikizturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

51 %
Toplam Yorum Sayısı (31)
Alaşehir Sarıkız Turizm


Çok İyi
20 % (10)
İyi
14 % (7)
İdare Eder
12 % (6)
Kötü
10 % (5)
Çok Kötü
45 % (23)

daha iyisi olabilirdi.

"Daha iyi olabilir"

Her zaman kullandığım bir firma genel olarak iyi, ilerde daha iyi olacağına inanıyorum.

"Şöfor ve muavinin dengesiz davranışları "

15:15 saatinde Akhisar otagarından 45 zs 001plakakı alaşehir Sarıkız otobüsüne bindim. Yıllardır farklı farklı otobüs firmalarıyla uzun yolculuk yaptım ama böylesine denk gelmedim. Şoför hareket halinde camı açıp rahat rahat sigara içebiliyor. Muavin desen yolculara karşı çok agresif. Firmanın diğer çalışanlarını arayıp telefonda bağıra bağıra küfürlü konuşuyor. Salihli garajına girmeden anayolda arabayı durdurup muavinin babasına araçtan poşet çaylar ve muavinin şahsi eşyaları veriliyor. Allah sonumuzu hayır etsin. Kesinlikle kimseye önermiyorum bu firmayı. Aslında firmanın adını kötüye çıkaran çalışanlarıdır. Böyle dengesiz insanları çalıştırmak lazım.... Araç kullanırken sigara içen şöforu kanıtlarla şikayet edeceğim..

güzel bir yolculuk geçirdim arabanın konforu güzel ve rahattı.

"Gelişme Var"

Haftada bir bu firmayı kullanıyorum ve kendilerini çok düzelttiler artık eskisi kadar negatif değilim

Alaşehir Sarıkız Turizm Hakkında

Alaşehir Sarıkız Turizm, Manisa merkezli bir otobüs firmasıdır. Manisalıların, Manisa’ya konforlu bir şekilde gitmek isteyenlerin ve Manisa’dan Türkiye’nin birçok iline gitmek isteyenlerin tercihleri arasında birinci sırada yer alan firma kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle sizin yanınızda. Alaşehir Sarıkız Turizm, Manisa’dan bir çok ile gün içinde karşılıklı seferleriyle hizmet sunmaktadır. Rahat ve son teknolojik araçlarıyla size güveli bir yolculuğun kapılarını açmaktadır. Özellikle de Manisa – İzmir arasında yolculuk yapmak isteyenlerin vazgeçilmez otobüs firmasıdır. Sizlerde Manisa’nın ve Manisa çevresindeki illere kalite ki, konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlamak ve buraların muhteşem güzelliklerini yaşamak istiyorsanız tercihlerinizin birinci sırasına Alaşehir Sarıkız Turizm'i almalısınız.

Alaşehir Sarıkız Turizmin Misyon ve Vizyonları

Yolcularının istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek en kısa süre içinde bu istek ve ihtiyaçlara cevap vererek onların memnuniyetlerini arttırmak. Beklenen memnuniyet derecesini sağlamak ve bu memnuniyetliğin devamlılığını sağlamak

  • En kaliteli ve konforlu hizmeti müşterilerine sunmak.
  • Ulaşım sektöründe öncü isimlerden biri olmak ve sektörde standartları belirleyici isimlerden biri olmak.
  • Yolcuların her türlü güvenliğini sağlamak ve tüm güvenlik tedbirlerini almak.
  • Müşteri devamlılığını sağlayabilmek için en konforlu hizmeti vermek.

Alaşehir Sarıkız Turizmin Yolcularına Sunduğu Hizmetler

Online işlemler sayesinde biletlerinizi satın alabilirsiniz. Rezervasyon yaptırabilir veya rezervasyonlarını iptal edebilirsiniz. Rezervasyonlarınızı seferlere bağlayabilirsiniz. Daha önce aldığınız biletleri açığa alabilir ve açık biletlerinizi seferlere bağlayabilirsiniz.

Araç içindeki ortak televizyonlar sayesinde tüm otobüsteki yolcularla aynı tv programı izleyebilir ya da kişisel televizyonlar sayesinde istediğiniz tv programını da izleyebilirsiniz. Ayrıca her koltuğa özel olan kulaklıklarla hem siz diğer yolcuları rahatsız etmezsiniz hem de diğer yolcuların izledikleri programların seslerini siz duymazsınız.

Araç içindeki yiyecek ve içecek ikramlarıyla müşterilerine eşsiz lezzetler sunar.

Online Alaşehir Sarıkız Turizm otobüs bileti ararken karşınıza çıkan NeredenNereye.com sitemiz firmalar hakkında birçok bilgiyi de ayağınıza getiriyor. Hızlı ve pratik bir şekilde biletinizi sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi girdikten sonra sorgulamanızı yapıp, sizin için en uygun bilet fiyatlarına sahip olan seferleri listeleyebilirsiniz. Seferler arasından seçiminizi yaptıktan sonra kolay yönlendirmeler ile bilet alımınızı tamamlayabilirsiniz. E-mail adresinize ve cep telefonunuza gelen mesajlar ile bilet alımınız onaylanmış olur. Firma kurulduğu günden bu yana seferlerinde her zaman yolcu emniyetini ön planda tutmuştur. Konforlu ve keyifli bir yolculuk sağlaması ile en çok tercih edilen firmalardan biridir. Özellikle Ege bölgesinde faaliyetlerini yoğun olarak sürdürmektedir. Firma, Denizli, İzmir, Ankara, Bursa, Çanakkale, Antalya, İstanbul ve Manisa illeri gibi daha birçok destinasyona hizmet veriyor. Kaliteli ve huzur dolu bir yolculuğun adreslerinden biri olan firma en ucuz otobüs bileti sahibi olma fırsatını sizlere sunuyor.

Dilediğiniz yerden firmanın tüm seferlerini görmek, bilet fiyatları arasında karşılaştırma yapmak ve güvenli bir şekilde bilet satın almak için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak tüm akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Firma ile daha önce seyahat etmediyeseniz; hakkında bilgi edinmek için sitemizdeki sayfasına gelebilir ve burada yolculuklarında firmayı tercih etmiş olan müşterilerin tüm hizmetler hakkındaki değerlendirme ve yorumlarına ulaşabilirsiniz. Yolculuğunuz sonrasında dilerseniz siz de firma hakkında puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr