Yolcu Sayısı
1

Öz Çiçek Turizm Otobüs Bileti

Öz Çiçek Turizm

Firma Hakkında

  • AdresMerkez Diyarbakır
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Öz Çiçek Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Öz Çiçek Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Öz Çiçek Turizm Hakkında

Seyahatiniz boyunca rahatlık, güvenlik ve konfor arayışınıza cevap veren Öz Çiçek Otobüs Firması, sektördeki yılların deneyimiyle öne çıkan ve bu yapılanmasını emin adımlarla ilerleten firmalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Yolcularına sunduğu eşsiz hizmet anlayışı ve modern filosuyla Öz Çiçek, her yolculuğunuzda kaliteyi garanti ediyor.
Öz Çiçek Otobüs Firması'nın en büyük önceliği müşteri memnuniyeti olduğundan temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine kuruyor. Profesyonel ve deneyimli kadrosu, yolcularının ihtiyaçlarını anlayarak her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünerek çalışma yaşamına devam ediyor. Konforlu koltuklar, geniş iç mekân ve güncel eğlence sistemleriyle donatılmış otobüsleriyle Öz Çiçek otobüs firması, yolculuklarınızı unutulmaz anılara dönüştürüyor.
Güvenlik, Öz Çiçek'in en temel değerlerinden biri çalışma politikasında kendisine yer buluyor. Son teknoloji güvenlik ekipmanlarıyla donatılan otobüsleri, deneyimli ve lisanslı şoförleriyle birleşerek, yolcuların huzur içinde seyahat etmelerini sağlıyor. Araç içi ve dışı kamera sistemleri, acil durum iletişim hatları ve düzenli bakımlarıyla Öz Çiçek, güvenliği en üst seviyede tutmak için son derece özenli davranıyor.
Öz Çiçek Otobüs Firması, geniş güzergâh ağıyla da öne çıkar. Şehir içi ve şehirlerarası seferleriyle, istediğiniz noktaya konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Bilet rezervasyonu yapmak da kolaydır; çevrimiçi platformları veya çağrı merkezi aracılığıyla hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirebilmenize olanak sağlıyor.
Siz de Öz Çiçek Otobüs Firması'nın ayrıcalıklı dünyasına katılmamanız için herhangi bir neden görülmüyor. Yolculuklarınızı daha keyifli ve güvenli hale getiren bu öncü firma ile her seyahatiniz unutulmaz anılara dönüşsün. Artık Türkiye’nin her yerinden en uygun Öz Çiçek otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.
Öz Çiçek Otobüs Firması Hakkında
2023 yılında Diyarbakır merkezli olarak kurulan Öz Çiçek otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “3” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “3” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Öz Çiçek bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Öz Çiçek otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Öz Çiçek otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Öz Çiçek otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Öz Çiçek otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Öz Çiçek otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Öz Çiçek biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr