Yolcu Sayısı
1

Malatya Medine Turizm Otobüs Bileti

Malatya Medine Turizm

Firma Hakkında

  • AdresMaşti Cevat Paşa Mh. 44110 (Peron 20-21) Malatya
  • Müşteri Servisi444 9 034 / 0 (422) 238 07 77
  • İnternet Sitesiwww.medineseyahat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (2)
Malatya Medine Turizm


Çok İyi
100 % (2)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"Temiz"

En çok Nevşehir-Osmaniye hattını kullanıyorum yani diğer seferler için bir şey diyemeyeceğim. Titizlik takıntım olduğu için her arabada gidemiyorum. Araçları hep temiz oluyor ve güzel kokuyor

"..."

malatya medine turizm

Malatya Medine Turizm Hakkında

Malatya Medine Turizm, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ilkelerine özen göstererek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana, “umutlarınıza giden yoldayız” sloganı ile yolcularına hizmet veren firma kendisine karşı olan güveni boşa çıkarmamak için çalışmalarına ve kendini geliştirmesine her geçen gün devam etmektedir. Her şeyden önce çalışma yaşamının üstün hizmet kalitesi ile doğrudan bağlantılı olduğunun bilincinde olan firma bu olguyu zedelememek için kendi bünyesinde personel çalışmalarına ve eğitimine sürekli olarak devam etmektedir.
Malatya Medine Turizm firması, Ali Keskin tarafından 1996 yılında Malatya halkının hizmetine sokulmuş ve gelişimine devam etmiştir. Çağımızın gerekliliklerini yakalamak için sürekli olarak personelini ve araç filosunu yeniliklerini sürdürmektedir. Yerel bir işletme olarak kurulmanın zorluklarının farkında olarak güvenli çalışmasını sürdürüp büyümeye ve daha fazla alana hizmet sağlamaya devam etmektedir. Bugün Malatya Medine Turizm, “Malatya, Ankara, İstanbul, İzmir, Hatay, Mersin, Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Antalya, Balaban, Bursa, Ceyhan, Darende, Dörtyol, Eskişehir, Gürün, İskenderun, İzmit, Kayseri, Kırıkhan, Maraş, Konya, Manavgat, Nevşehir, Osmaniye, Payas, Salihli, Tarsus, Uşak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Bu ulaşım ağının kendi standartları ile hizmet sağlamakta yetersiz kalacağını düşünen firma gerekli yaptırım ve yatırımları sağlayarak ulusal çapta bir firma olmayı hedeflemektedir.
Günümüz dünyasının hizmet anlayışının oldukça hızlı şekilde değişiklik gösterdiğinin bilincinde olan firma kendisine karşı olan güveni koruma ve hizmet kalitesini daha geniş kitlelerle buluşturmak amacı ile yeni platformlara açılmış durumdadır. Malatya Medine Turizm otobüs bileti artık internet üzerinden, NeredenNereye.com aracılığı ile en uygun bilet fiyatlarını bularak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr