neredennereye.com, Malatya Medine Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Malatya Medine Turizm Otobüs Bileti

Malatya Medine Turizm
Malatya Medine Turizm
 

neredennereye.com,
Malatya Medine Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Malatya Medine Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Malatya Medine Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Malatya Medine Turizm

444 9 034
Maşti Cevat Paşa Mh. 44110 (Peron 20-21) Malatya
0422 238 07 77

Malatya Medine Turizm, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ilkelerine özen göstererek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana, “umutlarınıza giden yoldayız” sloganı ile yolcularına hizmet veren firma kendisine karşı olan güveni boşa çıkarmamak için çalışmalarına ve kendini geliştirmesine her geçen gün devam etmektedir. Her şeyden önce çalışma yaşamının üstün hizmet kalitesi ile doğrudan bağlantılı olduğunun bilincinde olan firma bu olguyu zedelememek için kendi bünyesinde personel çalışmalarına ve eğitimine sürekli olarak devam etmektedir.

Malatya Medine Turizm firması, Ali Keskin tarafından 1996 yılında Malatya halkının hizmetine sokulmuş ve gelişimine devam etmiştir. Çağımızın gerekliliklerini yakalamak için sürekli olarak personelini ve araç filosunu yeniliklerini sürdürmektedir. Yerel bir işletme olarak kurulmanın zorluklarının farkında olarak güvenli çalışmasını sürdürüp büyümeye ve daha fazla alana hizmet sağlamaya devam etmektedir. Bugün Malatya Medine Turizm, “Malatya, Ankara, İstanbul, İzmir, Hatay, Mersin, Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Antalya, Balaban, Bursa, Ceyhan, Darende, Dörtyol, Eskişehir, Gürün, İskenderun, İzmit, Kayseri, Kırıkhan, Maraş, Konya, Manavgat, Nevşehir, Osmaniye, Payas, Salihli, Tarsus, Uşak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Bu ulaşım ağının kendi standartları ile hizmet sağlamakta yetersiz kalacağını düşünen firma gerekli yaptırım ve yatırımları sağlayarak ulusal çapta bir firma olmayı hedeflemektedir.

Günümüz dünyasının hizmet anlayışının oldukça hızlı şekilde değişiklik gösterdiğinin bilincinde olan firma kendisine karşı olan güveni koruma ve hizmet kalitesini daha geniş kitlelerle buluşturmak amacı ile yeni platformlara açılmış durumdadır. Malatya Medine Turizm otobüs bileti artık internet üzerinden, NeredenNereye.com aracılığı ile en uygun bilet fiyatlarını bularak satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Temiz" Misafir
En çok Nevşehir-Osmaniye hattını kullanıyorum yani diğer seferler için bir şey diyemeyeceğim. Titizlik takıntım olduğu için her arabada gidemiyorum. Araçları hep temiz oluyor ve güzel kokuyor
"..." Misafir
malatya medine turizm