Yolcu Sayısı
1

Özikizler Turizm Otobüs Bileti

Özikizler Turizm

Firma Hakkında

  • Adres2823 Sok. No:63/3 1. Sanayi sitesi İzmir
  • Müşteri Servisi0 (232) 458 4556
  • İnternet Sitesiozikizlerturizm.com

Özikizler Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Özikizler Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Özikizler Turizm Hakkında


Özikizler otobüs firması kurulmuş olduğu yakın tarihten günümüze değin çalışma yaşamında müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden kendisine çizdiği plan dahilinde ilerleyen yolcu taşımacılığı ve seyahat sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Özikizler otobüs firması temeline bakıldığında yaklaşık 50 yıllık yani yarım asırlık bir taşımacılık tarihine sahiptir. Ancak firma ilk başlarda kendi kurulduğu yerel alanda kurucu ismi olan İlhan Bür’ün çabaları neticesinde münferit olarak yürütülmüştür. ÖZİKİZLER TURİZM ULUSLARARASI TAŞIMACILIK İTH. İNŞ. SAN: ve TİC. LTD. ŞTİ. İsmi ile çalışma yaşamında ilerleyen firma kendisine belirlediği vizyon ve misyon sınırları içinden çıkmadan bu sektörde daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek başarılarına devam etmiştir.
Günümüz dünyasında her başarılı hizmet firmasının arkasında sürekli olarak gelişime açık olma ilkesinin yaptığının farkında olan firma bu alan çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Zaman içerisinde gösterdiği başarının arkasında durarak yolcuları ile arasında gelişen güvene dayalı ilişkiyi zedelemeden ulusal çapta hizmet sunan bir firma olmayı hedefleyen Özikizler Turizm otobüs firması bu amacı doğrultusunda her geçen gün emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Özikizler Turizm, okullara, fabrikalara, dershanelere, devlet kurumlarına ve seyahat acentelerine hizmet sunmaktadır. Firma, hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde geliştirmektedir. Yolcularına güven ve huzurlu bir seyahat sunmayı temel hedefleri arasına koyan firma bu özelliği sağlayabilmek için araç filosunda yer alan otobüslerin teknik donanımını en üst seviyede tutmaya özen göstermektedir. Değişen taşımacılık anlayışı ile hızla ilerleyen teknolojiyi araçlarda sağlayan Özikizler Turizm eksiksiz hizmet sunabildiği gibi eğitimli ve deneyimli personel hizmeti sunmaktadır. Haberleşme ağı ile araçlarımızın nerede olduğunu ve arıza bilgilerini araçlarımıza takılı GPS ile takip ve bilgi alabiliyoruz. Köklü bir firma olan Özikizler Turizm TSE, ISO 9001 belgelerini alarak hizmette kaliteyi yakaladığını kanıtlamıştır.
Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Özikizler Turizm otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Özikizler Turizm otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr