Yolcu Sayısı
1

Yeni İnan Durağan Turizm Otobüs Bileti

Yeni İnan Durağan Turizm

Firma Hakkında

  • Adresİstanbul
  • Müşteri Servisi0541 658 2957
  • İnternet Sitesi

Yeni İnan Durağan Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Yeni İnan Durağan Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Yeni İnan Durağan Turizm Hakkında


Yeni İnan Durağan Turizm otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyete başladığı günden itibaren müşteri memnuniyeti üstün hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden kuruluşlardan biridir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğundan bu yana vizyonu ve misyonu doğrultusunda belirlediği ilklerin dışına çıkmadan sağladığı hizmeti ile birlikte yolcuları ile arasında belirli bir seviyede güven duygusunun oluşmasını sağlamıştır. Yeni İnan Durağan Turizm yolcularına oluşturduğu güvenin devamını sağlayabilmek için ayrım yapmadan verdiği sözlerin arkasında duruşu ve yönetimi, hizmet kalitesinin her geçen gün iyileşmesine neden olduğu için yolcu sayısı da artış göstermektedir. Yolcularının hak ve hukukuna daima saygı gösteren firma bu konunun öneminin bilincinde olarak hareket etmeye devam etmektedir. Yeni İnan Durağan Turizm firması, kariyerinde emin adımlar ile ilerken kendisine firma sloganı olarak, “Kuzeyin yıldızı, aydınlatır.” sözcüklerini seçmiştir. Bu slogan henüz çalışma yaşamının başında olan firmanın hedeflerini ve ilkelerini en etkili biçimde ortaya sermektedir.
Hizmet sektöründe çalışan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının yıllar boyunca yolcuları ile arasında kurmuş olduğu köprü açısından ne denli önemli olduğunun farkında olan Yeni İnan Durağan Turizm temel yaptırım ve yatırımlarını bu alanda düzenlemektedir. Çalışma yaşamında kendisine belirlemiş olduğu ilkelerden ve kalite standardından sapmadan emin adımlarla ilerleyen Yeni İnan Durağan Turizm otobüs firması günümüzde oldukça kısıtlı bir alan içerisinde seferler düzenliyor olsa dahi, yolcularının seyahatleri sırasında güven, huzur ve konfor bakımından bir eksiklik yaşamaması için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.
Mesleki yaşamında henüz yolun başında olan ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma en başta kendi personelinin eğitimini ve araç filosunda bulunan otobüslerin teknik yapılanmalarını bu doğrultuda şekillendirmektedir.
Yeni İnan Durağan Turizm Hakkında
Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Yeni İnan Durağan Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Yeni İnan Durağan Turizm otobüs firması, 0 (541) 658 29 57nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Yeni İnan Durağan Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Yeni İnan Durağan Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.9/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Yeni İnan Durağan Turizm Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Yeni İnan Durağan Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr