Yolcu Sayısı
1

Sıla Özlem Seyahat Otobüs Bileti

Sıla Özlem Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresŞiran Otogarı Peron: 1-2-3-4-5-6-7 Gümüşhane
  • Müşteri Servisi444 75 29 / 0 (456) 511 82 82
  • İnternet Sitesisilaozlemseyahat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

73 %
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sıla Özlem Seyahat


Çok İyi
50 % (3)
İyi
17 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
17 % (1)
Çok Kötü
17 % (1)

Hem firmayı hemde neredennereye.com u tavsiye ederim. memnun kaldım

"namaz kilmama izin verilmedi"

kalkmasi gerekenden 20 dakika once kalkti aksam ve sabah namazi kilmama izin verilmedi diger vakitleri molalarda kildim aracta cok sigara icildi internet yokdu bi tek host tan memnunum o kadar ayrica 16 saate gelmemiz gereken yolu 19 saate geldik

"Araçlarının görüntüsünde ilginç bir sempati var:)"

Keyifli bir yolculuktu. Konya da öğrenciyim ve Bayburt'a gitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Online bilet uygulaması firmanın sempatisini daha artırmış.

"Nereden nereye yi Tavsiye ederim..."

Gayet iyi bir yolculuktu, ancak firma kalitesi düşüktü. Nereden nereye gayet güzel bir site, bileti yaklaşık %25 ucuza aldım. Teşekkürler.

"Çok beğendim! "

Bayburt'a giderken Sıla Özlem Seyahat'i kullandım. Hizmet kalitesinden oldukça memnun kaldım. Herkese teşekkürler

Sıla Özlem Seyahat Hakkında


Sıla Özlem Seyahat’in kurucusu ve sahibi Alparslan Ekiz’ dir. Uzun süredir ulaşım sektöründe hizmet veren firma her geçen gün bünyesinde yenilikler yaparak çağdaş bir hizmet anlayışını yolcularına sunmaya çalışmaktadır. Genç ve enerjik çalışma arkadaşlarıyla ve son model lüks ve her türlü teknolojik gelişimle donanımlı araçlarıyla ulaşım sektörü içerisinde kendini tanıtmış ve kanıtlamış bir firmadır. Sıla Özlem Seyahat, akılcı yönetiminden, ilkelerinden ve çalışma ahlakından ödün vermeden taşımacılık sektöründe hızla büyümüş ve büyümeye de devam ederek sektörde ki yerini sağlamlaştırmaktadır. Yolcularına verdiği değer nedeniyle her geçen gün kendini geliştirmekte ve teknolojik gelişmeleri kendi bünyesine katmaktadır. Taşımacılık sektöründe elde etmiş olduğu başarılar sayesinde sektörde adından sıkça söz ettirmektedir. Ve bu başarıların devamlılığı için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Elde ettiği başarıların altında yatan en büyük güç, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını tespit etmek için çalışmalarda bulunmak ve bu istek ve ihtiyaçlara olabilecek en kısa zamanda kalıcı çözümler bularak bu çözümleri ve önerileri hizmete sunmaktan geçmektedir. Güler yüzlü, enerjik ve deneyimli personelleriyle en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli kendini yenilemektedir. En hızlı ve en güvenli hizmeti vermenin haklı gururunu yaşayan firma bu gururu daha uzun yıllar yaşayabilmek için personellerini sürekli olarak sınavlara tabii tutmaktadır. Sıla Özlem Seyahat’in en önemli ilkesi, müşterilerine sunmuş olduğu kalite ve güven duygusundan ne olursa olsun ödün vermemektir.
Sıla Özlem Seyahat’in Seferleri
Bayburt – İstanbul: Her gün 11.30
Şebinkarahisar – İstanbul: Salı, Perşembe, Cumartesi 10.00
Bayburt – Ankara: Her gün 16.30
Bayburt – Antalya: Pazartesi, Çarşamba, Cuma 10.15
Şebinkarahisar – Trabzon: Her gün 07.00
Trabzon – Şebinkarahisar: Her gün 15.30
Kelkit, Şebinkarahisar, Bolu, İzmit, İstanbul: Salı, Perşembe, Cumartesi: 07.00
İstanbul, Şebinkarahisar, Şiran, Kelkit, Bayburt: Her gün 13.00
İstanbul – Şebinkarahisar: Çarşamba, Cuma, Pazar 14.30
Ankara, Şebinkarahisar, Şiran, Kelkit, Bayburt: Her gün 20.00
Antalya, Şebinkarahisar, Şiran, Kelkit, Bayburt: Çarşamba, Cuma, Pazar 11.30
Firma yolcu sayılarının yoğun olduğu dönemlerde sefer sayılarını arttırmaktadır. Böylece yolcularını mağdur etmemektedir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr