neredennereye.com, Genç Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Genç Turizm Otobüs Bileti

Genç Turizm
Genç Turizm
 

neredennereye.com,
Genç Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Genç Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Genç Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Genç Turizm

444 3 452
Feriköy Duvatepe Mah. Avukat Cad. Ortanca İstanbul
0212 658 28 52

Genç Turizm Otobüs Firması

1996 yılında taşımacılık sektöründe kendini göstermeye başlamış olan firma kısa sürede büyük başarılara ve ilklere adım atmıştır. En iyi hizmeti müşterilerine sunmak için sürekli olarak çalışmalarına devam eden firma müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak için çalışmaktadır. Genç Turizm kaliteli ve konforlu hizmet anlayışından ödün vermeden yolcularına lüks bir yolculuğun kapılarını açmaktadır. Taşımacılık ve ulaşım sektöründeki 21 yıllık tecrübesi sayesinde sizlere güvenli ve hızlı yolculuğun fırsatını tanımaktadır. İlk kurulduğu yıllarda küçük bir araç filosuna sahip olan firma gün geçtikçe büyüyen yapısıyla araç filosunu da genişleterek son derece lüks ve donanımlı araçları bünyesine katmıştır.

Genç Turizmin Misyon ve Vizyonu

    Yolcularına kaliteli, konforlu, hızlı ve güvenli ulaşımı sağlamak

    Yolcu güvenliği için gerekli tüm donanımlara sahip olmak

    Müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlamak

    Güler yüzlü hizmet anlayışı ile hizmet etmek

    Hukuk kurallarına bağlı kalmak

    Çevre sağlığına duyarlı olmak

    Çalışma ahlakını bir ilke edinerek dürüst ve ahlaklı bir hizmet sağlamak

    Ulaşım sektörü içinde en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermek

    Müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine karşı çözüm odaklı çalışmak

    Haksız kazancın önüne geçmek

    Çalışan personelin ve yolcuların haklarını korumak

Genç Turizm otobüs firması, kendi çevresi merkezli kurulan yerel bir işletme olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden otobüs firmalarından biridir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak her şeyden önce kendisine güvenen insanlara karşı daima güler yüzlü hizmet sunmanın gerekliliğinin farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda gerçekleştirmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, kurulduğu günden bu yana özenle geliştirdiği yolcu ilişkilerinin çalışma yaşamı boyunca aynı şekilde ilerlemesini hedefleyen Genç Turizm otobüs firması bu alanda kendi personeli başta olmak üzere tüm çalışanlarını hazırlamaktadır.

Genç Turizm otobüs firması başlangıçta yalnızca kendi kurulmuş olduğu çevrede hizmet sunmayı hedefleyen yerel bir işletmenin görüşüne sahip olsa da firma zaman içerisinde kendini geliştirerek daha fazla güzergah üzerinde çok daha fazla yolcuya ulaşmayı hedeflemektedir. Yolcuları ile arasındaki güvene dayalı ilişkinin yaşanılan uzun süreçte zedelenmemesinin seyahat sırasındaki konfor imkanlarına bağlı olduğunun bilincinde olan firma filosunda yer alan otobüslerinin modern dönemin yolcu ihtiyaçlarını karşılaması adına gerek personel ve gerekse de araç donanımı adına hazırlıklarını güçlendirmektedir. Yakın çevre merkezli olarak kurulan Genç Turizm otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “11” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan nokta Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır.

Günümüz dünyasında yer alan bir işletme olarak en kısa sürede mümkün olan en fazla insana ulaşmanın gerekliliğinin bilincinde olan Genç Turizm otobüs firması yolcularına 7/24 en sağlıklı hizmeti sunmak adına otobüs biletlerini online olarak satışa çıkarmıştır. Artık en uygun Genç Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
90Puan
83%
3%
3%
0%
10%
Toplam Yorum Sayısı (30)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Seyahat memnuniyet" Misafir
Ordudan istanbul yolculuğumuzda genç turizm fuemaya çok teşekkür ederiz sıcak,ikramını eksik etmeteyen bir firma olup tek internet ve tv çekmeme gibi bir sıkıntısı olmaktan başka bir sorunu olmayan firmadır.konfurlu bir yolculuk için tekrar genç turizm firmasına çok teşekkür ederiz
"34 YZH 52" Fatsalı Yusuf
Öncelikle bu güzel hizmetinizden dolayı Genç Turizm'e teşekkür ederim. Kaptan Remzi ve host Savaş bu kişilere çok teşekkür ederim. Seyahatim boyunca yardımcı oldular. Özellikle servis olarak çok kusurzsuz bir hizmet veriyorlar. Bu konuda da Savaş kardeşime teşşekkür ederim. Çok memnun kaldım, teşekkür ederim.
"Teşekkür" fatsa
Bundan 15 gün önce Esenler otogarından oğlum Emreyi Fatsaya gönderdim. 125 nolu peronda bulunan Genç Turizm çalışanı kadir bey ve otobus kaptanı özcana hayran kaldım. Emreyle yolda yanlız olduğu için çok ilgilenmiş. Bundan sonraki yolculuklarımı kesinlikle genç turizm ile yapacağım. Herkese tavsiye ederim. Özcan ve kadir keninize iyi bakın
SELAMLAR Keşandan Fatsalı ŞAHİN
"Memnuniyet" E74
oleyyy bugün köye gidiyoz, bugün hem sevinçliyim çünkü köye idiyoz hemde üzüntülüyüm çünkü babamdan ayrılıyorum, ooofff napcam benn yaaa aallah kolaylık versin !...
"Müşteri memnuniyeti" ronaldogenc
bayılıyorum ama kulaklık koysanız güzel olur, ben genç turizme bayıldım
"Genç turizm" E74
selam esma abla, acaba bilet fiyatları nasıl bi yazarsanız memnun olurum. ben emre berat abi yok mu onun oğluyum, tanırsın her sene senden bilet alıyoruz çünkü genç turizm çok rahat ve konforlu
"Teşekkürler" ikidelilik
genç turizmle ailecek birçok kez seyahat yaptık. güler yüzlü hizmetiyle ve kaptan şoförlerin yola çok dikkatli ve itinayla gitmeleri gerçektende mükemmeldi. bundan sonraki seyahatlerimizide genç turizmle yapmayı istiyoruz. kengi memleketimizin bir firması olmasıda gerçekten çok iyi kendilerini desteklemeye devam ediyoruz. başarılarınızın devamını dileriz.
Gözpınar ailesi.
"WeB siTe" akkuşLu
genc turizm adında bir internet sayfası kurulsun artık ya, www.gencturizm.com diye cok güzel olur, site yok bilgileri aramak baya zorR.:)
"Teşekkür" gencgalip
GENÇ TURİZM'e güleryüzlü personel kadrosu, sınırsız ve her zaman güven veren hizmet anlayışından dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim...
iyi çalışmalar. galip GENÇ
"Teşekür" taner
slm ilk öncelikle genç turizme teşekkürler. 34 vh 9961 aracın çalısan personelerine teşükür ederim insanlara çok yardımcı oluyorlar. yolda host cemal olsun mavini olsun şöförü ali olsun gösterdiği ilgiden dolayı teşekür ederim, iyi ki varsın genç turizm