Kişi
1

Genç Turizm Otobüs Bileti

Genç Turizm

Firma Hakkında

  • AdresFeriköy Duvatepe Mah. Avukat Cad. Ortanca İstanbul
  • Müşteri Servisi444 3 452 / 0 (212) 658 28 52
  • İnternet Sitesiwww.gencturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

92 %
Toplam Yorum Sayısı (28)
Genç Turizm


Çok İyi
86 % (24)
İyi
4 % (1)
İdare Eder
4 % (1)
Kötü
(0)
Çok Kötü
7 % (2)

"Seyahat memnuniyet"

Ordudan istanbul yolculuğumuzda genç turizm fuemaya çok teşekkür ederiz sıcak,ikramını eksik etmeteyen bir firma olup tek internet ve tv çekmeme gibi bir sıkıntısı olmaktan başka bir sorunu olmayan firmadır.konfurlu bir yolculuk için tekrar genç turizm firmasına çok teşekkür ederiz

"34 YZH 52"

Öncelikle bu güzel hizmetinizden dolayı Genç Turizm'e teşekkür ederim. Kaptan Remzi ve host Savaş bu kişilere çok teşekkür ederim. Seyahatim boyunca yardımcı oldular. Özellikle servis olarak çok kusurzsuz bir hizmet veriyorlar. Bu konuda da Savaş kardeşime teşşekkür ederim. Çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

"Teşekkür"

Bundan 15 gün önce Esenler otogarından oğlum Emreyi Fatsaya gönderdim. 125 nolu peronda bulunan Genç Turizm çalışanı kadir bey ve otobus kaptanı özcana hayran kaldım. Emreyle yolda yanlız olduğu için çok ilgilenmiş. Bundan sonraki yolculuklarımı kesinlikle genç turizm ile yapacağım. Herkese tavsiye ederim. Özcan ve kadir keninize iyi bakın SELAMLAR Keşandan Fatsalı ŞAHİN

"memnuniyet"

oleyyy bugün köye gidiyoz, bugün hem sevinçliyim çünkü köye idiyoz hemde üzüntülüyüm çünkü babamdan ayrılıyorum, ooofff napcam benn yaaa aallah kolaylık versin !...

"müşteri memnuniyeti"

bayılıyorum ama kulaklık koysanız güzel olur, ben genç turizme bayıldım

Genç Turizm Hakkında


1996 yılında taşımacılık sektöründe kendini göstermeye başlamış olan firma kısa sürede büyük başarılara ve ilklere adım atmıştır. En iyi hizmeti müşterilerine sunmak için sürekli olarak çalışmalarına devam eden firma müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak için çalışmaktadır. Genç Turizm kaliteli ve konforlu hizmet anlayışından ödün vermeden yolcularına lüks bir yolculuğun kapılarını açmaktadır. Taşımacılık ve ulaşım sektöründeki 21 yıllık tecrübesi sayesinde sizlere güvenli ve hızlı yolculuğun fırsatını tanımaktadır. İlk kurulduğu yıllarda küçük bir araç filosuna sahip olan firma gün geçtikçe büyüyen yapısıyla araç filosunu da genişleterek son derece lüks ve donanımlı araçları bünyesine katmıştır.
Genç Turizmin Misyon ve Vizyonu
Yolcularına kaliteli, konforlu, hızlı ve güvenli ulaşımı sağlamak
Yolcu güvenliği için gerekli tüm donanımlara sahip olmak
Müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlamak
Güler yüzlü hizmet anlayışı ile hizmet etmek
Hukuk kurallarına bağlı kalmak
Çevre sağlığına duyarlı olmak
Çalışma ahlakını bir ilke edinerek dürüst ve ahlaklı bir hizmet sağlamak
Ulaşım sektörü içinde en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermek
Müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine karşı çözüm odaklı çalışmak
Haksız kazancın önüne geçmek
Çalışan personelin ve yolcuların haklarını korumak
Genç Turizm otobüs firması, kendi çevresi merkezli kurulan yerel bir işletme olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden otobüs firmalarından biridir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak her şeyden önce kendisine güvenen insanlara karşı daima güler yüzlü hizmet sunmanın gerekliliğinin farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda gerçekleştirmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, kurulduğu günden bu yana özenle geliştirdiği yolcu ilişkilerinin çalışma yaşamı boyunca aynı şekilde ilerlemesini hedefleyen Genç Turizm otobüs firması bu alanda kendi personeli başta olmak üzere tüm çalışanlarını hazırlamaktadır.
Genç Turizm otobüs firması başlangıçta yalnızca kendi kurulmuş olduğu çevrede hizmet sunmayı hedefleyen yerel bir işletmenin görüşüne sahip olsa da firma zaman içerisinde kendini geliştirerek daha fazla güzergah üzerinde çok daha fazla yolcuya ulaşmayı hedeflemektedir. Yolcuları ile arasındaki güvene dayalı ilişkinin yaşanılan uzun süreçte zedelenmemesinin seyahat sırasındaki konfor imkanlarına bağlı olduğunun bilincinde olan firma filosunda yer alan otobüslerinin modern dönemin yolcu ihtiyaçlarını karşılaması adına gerek personel ve gerekse de araç donanımı adına hazırlıklarını güçlendirmektedir. Yakın çevre merkezli olarak kurulan Genç Turizm otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “11” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan nokta Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır.
Günümüz dünyasında yer alan bir işletme olarak en kısa sürede mümkün olan en fazla insana ulaşmanın gerekliliğinin bilincinde olan Genç Turizm otobüs firması yolcularına 7/24 en sağlıklı hizmeti sunmak adına otobüs biletlerini online olarak satışa çıkarmıştır. Artık en uygun Genç Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2022) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr