neredennereye.com, Cide Güven Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Cide Güven Turizm Otobüs Bileti

Cide Güven Turizm
Cide Güven Turizm
 

neredennereye.com,
Cide Güven Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Cide Güven Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Cide Güven Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Cide Güven Turizm

Kasaba Mah. Cide Otogarı Cide Kastamonu
0366 866 22 75

Cide Güven Otobüs Firması

Cide Güven otobüs firması, yolcu taşımacılığı sektöründe yakın tarihte kurulduğu günden bu yana sürekli olarak çalışma yaşamının disiplinli şartlarını yerine getirerek, doğru adımlar ile birlikte yükselmesini sürdürmüş ve yolcuları ile arasında bir güven bağı oluşturmayı başarmış firmalardan bir tanesidir. Yolcu taşımacılığı alanında yönetici olarak da deneyim sahibi olan kurucusu tarafından yakın tarihte kurulan firma hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, çağın gereksinimlerini yakalamanın ve daima güler yüzlü hizmet sunmanın öneminin bilincinde olarak gelişimini sürdürmeye devam etmiştir. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana ulusal çapta hizmet sağlamak için kendisini güncellemeye devam eden Cide Güven otobüs firması başlangıç aşamasında yalnızca kendi bölgesindeki şehirler arasında otobüs seferleri düzenliyor olsa da gelişimini sürdürdüğü müddetçe yolcu taşımacılığı hizmeti sunduğu güzergah sayısını her geçen gün arttırmayı hedeflemektedir.

Cide Güven otobüs firması günümüzde, “Adapazarı, Denizkonak, Sakarya, Avara, Aydınlı, Aydos, Balat, Bartın, Bolu, Çakraz, Çambu, Çaycuma, Cide, Devrek, Düzce, Gilivri, Göztepe, İnpiri, İstanbul” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubelerinde hizmet kalitesini kullanıcılarına aktarmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Cide Güven yolcuları firmanın sağlamış olduğu telefon numaraları üzerinden de herhangi bir problem durumunda doğrudan kuruluşun kendisine ulaşarak ortada bulunan mevcut sorunu çözüme kavuşturabilirler. Firma sürekli yolcu taşımacılığı hizmetinde bulunmak gayesi altında günümüzde şartlarına uygun şekilde donanımı tamamlanmış ve eğitimli personeli ile hizmet kalitesi arttırılmış konforlu otobüsleri ile yolcularının ulaşım hizmetlerini sağlamaktadır. Temel amaç olarak yolcularına, seyahat serüvenlerinin güvenli, kaliteli, konforlu ve eğlenceli geçmesini temenni eden Cide Güven bunun yalnızca otobüs yolculuğu ile sınırlı kalmaması için Türkiye’nin her noktasına kolaylıkla ulaşabilmek adına hizmet sınırları geliştirmeyi hedeflemektedir. Bu kapsamda artık en uygun Cide Güven otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.