Yolcu Sayısı
1

Yazıcıoğlu Turizm Otobüs Bileti

Yazıcıoğlu Turizm

Firma Hakkında

  • Adres15 Temmuz Demokrasi Otogarı, No: 88 Bayrampaşa İstanbul
  • Müşteri Servisi0 (212) 658 3947
  • İnternet Sitesiyaziciogluturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Yazıcıoğlu Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Yazıcıoğlu Turizm Hakkında


Yazıcıoğlu Turizm otobüs firması 1972 yılında kurulmuş olup halen Yunanistan, İtalya, Almanya, Rusya ve İran gibi ülkelere Türkiye üzerinden otobüs seferleri düzenlemektedir. Ülkemizden karayolu aracılığı ile yurt dışına ulaşım sağlamak isteyen yolcuların bu ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan ve her geçen gün bu anlamda sağlam adımlar atmaya devam eden firma, yıllar içerisinde yolcuları ile kurduğu güvene dayalı bağları zedelememek için çalışmalarını sürdürmektedir. Firma ayrıca talebe yönelik yurt içi ve yurt dışı gezi ve grup yolcu taşımacılığı hizmetleri sağlayarak karayolu yolcu taşımacılığında farklı alternatifler sunmaktadır.
Hizmet sektörü içerisinde yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan firma zamanla bu alanda yatırım yaptırımlar yaparak kendini geliştirmeye özen göstermektedir. Kurulduğu yıllar ulaşım ağı oldukça kısıtlı olmasına karşın Yazıcıoğlu Turizm firması zaman içerisindeki başarılı adımları ile ulaşım ağını da geliştirmeyi başarmıştır. Yazıcıoğlu Turizm firması günümüzde, “Bochumm, Bonn, Dortmund, Duisburg, Memingem, Manheim, Essen, Frankfurt, İstanbul” gibi farklı ulaşım noktalara yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.
Yazıcıoğlu Turizm Hakkında
1972 yılında kurulan Yazıcıoğlu Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Yazıcıoğlu Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır Yazıcıoğlu Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Yazıcıoğlu Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Yazıcıoğlu Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.5/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Yazıcıoğlu Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Yazıcıoğlu Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Yazıcıoğlu Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr