neredennereye.com, Lider Ağrı Doğuş Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lider Ağrı Doğuş Turizm Otobüs Bileti

Lider Ağrı Doğuş Turizm
Lider Ağrı Doğuş Turizm
 

neredennereye.com,
Lider Ağrı Doğuş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Ağrı Doğuş Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lider Ağrı Doğuş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Ağrı Doğuş Turizm

Yenimahaller Mah. Çevreyolu Bulvarı Cad. No:110 Doğubayazıt Ağrı
0472 312 66 11 - 215 69 04

Lider Ağrı Doğuş Otobüs Firması


Lider Ağrı Doğuş otobüs firması kurmuş olduğu profesyonel ekibi ile birlikte bağlı bulunduğu bölge içerisinde kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden bir kuruluştur. Lider Ağrı Doğuş otobüs firması başlangıçta kendine çizmiş olduğu prensiplerden ödün vermeden çalışma yaşamında somut adımlar atarak ilerlemeye önem göstermektedir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin zaman içerisinde gelişim ve nüfus paralel olarak ortaya çıkan ihtiyaçlarını görüp insanları bu konuda tatmin etmek isteyen Lider Ağrı Doğuş otobüs firması kendi içerisindeki yatırım, yaptırım ve yapılanmalarını temelde  ilk olarak kendi çevresinde yer alan kurum, kuruluş ve kişileri baz alarak yapmaktadır. İlkerinden sapmadan yürütmüş olduğu çalışmalar neticesinde mutlu ve güvenli yolculuk vaadi insanların karşısına çıkan firma bu alanda yaptığı haklı yatırımın ger dönüşünü alarak insanlar ile arasında bir güven ilişkisinin oluşmasını sağlamıştır. 


Lider Ağrı Doğuş otobüs firması bugün, “Ağrı, Diyadin, Doğubeyazıt, Düzce, Eleşkirt, Gebze, Horasan, İstanbul, İzmit, Köprüköy, Pasinler, Sakarya, Sultanbeyli, Taşlıçay, Tutak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Ulaşım noktalarına hizmet sağlamasının yanından aynı zamanda kendisine bir güven ilişkisi ile bağlı olan yolcularının bu tutumlarını değiştirmemek adına çalışmalarına ve ulaşım ağını genişletmeye devam etmektedir. Günümüz dünyasında markanın kendisine karşı oluşan güveni boşa çıkarmamak adına fiziksel şubelerini arttırdığı gibi teknik ekipman ve araç filosunun donanımı da yatırım yapmaktadır. Ancak hedefleri doğrultusunda gelişmenin ilk ve öncül koşulu olarak yolcularına ülke standartlarında hizmet sunmak ve bunu olabildiğince fazla kişi  için sağlamak olduğunun bilincindedir. Lider Ağrı Doğuş firması hizmet kalitesini çok daha fazla kişiye ulaştırabilmek için biletlerini internet üzerinden satışa sunmuştur. En uygun Lider Ağrı Doğuş otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

Lider Ağrı Doğuş Turizm otobüs bileti fiyatları, Lider Ağrı Doğuş Turizm iletişim ve telefon numaraları, Lider Ağrı Doğuş Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul (Anadolu) - Merzifon 350 TL
Doğubeyazıt - İstanbul (Anadolu) 700 TL
Esenler - Suşehri 350 TL
Eleşkirt - İstanbul (Anadolu) 700 TL
Bayrampaşa - Erbaa 350 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
90Puan
50%
50%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkürler" Misafir
Son zamanlarda seyahat ettiğim en iyi firma. Otobüsümde olan bütün personellere okuyorlarsa buradan çok teşekkür ederim
"" Misafir
Yolculuğun nasıl geçtiğini anlamadım