neredennereye.com, Öz Keşan Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Keşan Turizm Otobüs Bileti

Öz Keşan Turizm
Öz Keşan Turizm
 

neredennereye.com,
Öz Keşan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Keşan Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Keşan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Keşan Turizm

İspat Cami Mah. Hayribey Sok. Eski Köy Garajı Keşan Edirne
0284 714 8990

Öz Keşan Turizm Otobüs Firması

Öz Keşan Turizm otobüs firması, kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan biridir. Öz Keşan Turizm otobüs firması; uygun fiyat politikası, genç ve dinamik kadrosu, yetkin araç filosu, daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolcuları ve kendi arasında sıkı bir bağ kurulmasını sağlamıştır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana daimi olarak  ileriye yönelik adımlar atan ve bu adımların sonucunda elde ettiği başarıları korumayı hedefleyen Öz Keşan Turizm firması ilkeli çalışma yaşamını sürdürerek ileride ulusal alanda kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Hizmet sektöründe yetkin hizmet sağlamanın zorluğunun farkında olan firma bunun için en gerekli sağlamanın “daima güler yüzlü” hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda sürdürerek başlangıçta kendi içinde ve yakın çevresinde eğitim sekmelerini bir bir aşmayı düşünmektedir.

Öz Keşan Turizm otobüs firması günümüzde, “Beylikdüzü - Tekirdağ” güzergahı arasında sefer düzenlemektedir. İki şehir arasında gerçekleştirdiği bu sefer boyunca yolcularının eğlenceli ve konforlu vakit geçirmelerini amaçlayarak çalışma yaşamına devam etmektedir. Bunun yanı sıra bir otobüs yolculuğu için en önemli unsurlardan birinin güvenlik olduğunun farkında olan firma konforlu ve keyifli bir yolculuk hizmeti sunarken bir yandan da yolcularının güvende hissetmelerini sağlamak niyetinde olan firma bu konu üzerinde de yatırımlarına devam etmektedir. Firma vizyonu kapsamında “Türkiye’den şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmalar arasında ilk sıraları ele almak,” ilkesini kendisine hedef olarak belirlemiştir. Öz Keşan otobüs firması hedeflerini gerçekleştirebilmek adına; Kesintisi hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti, ayrıcalıklı hizmetler, rahatlık ve konfor, tecrübe ve birikim, uluslararası hakimiyet ilkelerini yerine getirmeye devam etmektedir.

Öz Keşan otobüs firması vizyon ve misyonunu şu şekilde açıklamıştır:

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni gerçekleştirmek ve rahat bir yolculuk sunmak için temiz, düzenli, profesyonel ekibimizle hizmet vermekten gurur duyarız.

Vizyonumuz

• Sektörde belirleyici ve referans marka olmak.

• Müşterilerimizin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak.

• Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak.

Artık Türkiye’nin her yerinden en uygun Öz Keşan Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.