Yolcu Sayısı
1

Öz Keşan Turizm Otobüs Bileti

Öz Keşan Turizm

Firma Hakkında

  • Adresİspat Cami Mah. Hayribey Sok. Eski Köy Garajı Keşan Edirne
  • Müşteri Servisi0 (284) 714 8990
  • İnternet Sitesiozkesanturizm.com

Öz Keşan Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Öz Keşan Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Öz Keşan Turizm Hakkında


Öz Keşan Turizm otobüs firması, kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan biridir. Öz Keşan Turizm otobüs firması; uygun fiyat politikası, genç ve dinamik kadrosu, yetkin araç filosu, daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolcuları ve kendi arasında sıkı bir bağ kurulmasını sağlamıştır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana daimi olarak ileriye yönelik adımlar atan ve bu adımların sonucunda elde ettiği başarıları korumayı hedefleyen Öz Keşan Turizm firması ilkeli çalışma yaşamını sürdürerek ileride ulusal alanda kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Hizmet sektöründe yetkin hizmet sağlamanın zorluğunun farkında olan firma bunun için en gerekli sağlamanın “daima güler yüzlü” hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda sürdürerek başlangıçta kendi içinde ve yakın çevresinde eğitim sekmelerini bir bir aşmayı düşünmektedir.
Öz Keşan Turizm otobüs firması günümüzde, “Beylikdüzü - Tekirdağ” güzergahı arasında sefer düzenlemektedir. İki şehir arasında gerçekleştirdiği bu sefer boyunca yolcularının eğlenceli ve konforlu vakit geçirmelerini amaçlayarak çalışma yaşamına devam etmektedir. Bunun yanı sıra bir otobüs yolculuğu için en önemli unsurlardan birinin güvenlik olduğunun farkında olan firma konforlu ve keyifli bir yolculuk hizmeti sunarken bir yandan da yolcularının güvende hissetmelerini sağlamak niyetinde olan firma bu konu üzerinde de yatırımlarına devam etmektedir. Firma vizyonu kapsamında “Türkiye’den şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmalar arasında ilk sıraları ele almak,” ilkesini kendisine hedef olarak belirlemiştir. Öz Keşan otobüs firması hedeflerini gerçekleştirebilmek adına; Kesintisi hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti, ayrıcalıklı hizmetler, rahatlık ve konfor, tecrübe ve birikim, uluslararası hakimiyet ilkelerini yerine getirmeye devam etmektedir.
Öz Keşan otobüs firması vizyon ve misyonunu şu şekilde açıklamıştır:
Misyonumuz
Müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni gerçekleştirmek ve rahat bir yolculuk sunmak için temiz, düzenli, profesyonel ekibimizle hizmet vermekten gurur duyarız.
Vizyonumuz
• Sektörde belirleyici ve referans marka olmak.
• Müşterilerimizin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak.
• Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak.
Artık Türkiye’nin her yerinden en uygun Öz Keşan Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr