Yolcu Sayısı
1

Aydoğan Turizm Otobüs Bileti

Aydoğan Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBafra Otogar Samsun
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Aydoğan Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Aydoğan Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Aydoğan Turizm Hakkında


Aydoğan Turizm otobüs firması 2021 yılında Samsun merkezli olarak kurulmuş ve yapılanmasını henüz bitirmiş bir firma olarak müşteri memnuniyetin ödün vermemeye özen göstermektedir. Kurulduğu andan itibaren ulaşım ağını geliştirmeyi hedefleyen firma günümüzde, “İstanbul, Bafra, Samsun, Bolu, Havza, İzmit, Merzifon, Düzce” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.
Aydoğan Turizm Otobüs Firmasının Popüler Seferleri
İstanbul – Bafra otobüs bileti
Samsun – İstanbul otobüs bileti
Havza –İstanbul otobüs bileti
Gebze – Bafra otobüs bileti
İstanbul – Merzifon otobüs bileti
Merzifon – İstanbul otobüs bileti
Aydoğan Turizm Otobüs Firması Hakkında
2021 yılında Samsun merkezli olarak İmren Özer tarafından kurulan Aydoğan Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Aydoğan Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Aydoğan Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Aydoğan Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Aydoğan Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.3/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Aydoğan Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Aydoğan Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Aydoğan Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr