neredennereye.com, Şimşek Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Şimşek Seyahat Otobüs Bileti

Şimşek Seyahat
Silifke Şimşek Seyahat
 

neredennereye.com,
Şimşek Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Şimşek Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Şimşek Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Şimşek Seyahat

 Silifke
0324 774 13 14

İstanbul merkezli olmak üzere karayolu sektöründe insan taşımacılığı yapan bir şirkettir. Yüksek standartta kaliteli hizmetler vermektedir. Güvenli ve konforlu yolculuğun adresi olarak gösterilmektedir. Kurumsal bir şirkettir. İlk olarak 1990 senesinde şahıs firması olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. 2003 senesine gelindiğinde ise Şimşek turizm olarak öğrenci ve personel servis taşımacılığı ile faaliyetlerine devam etmiştir. Kaliteli, huzurlu ve rahat yolculukların aranan adı haline gelmiştir. Özel bir titizlikle seçtiği personeli ile hizmet vermektedir. İş başvurusunda bulunulduktan sonra uygun kriterdeki kişilere işiyle alakalı eğitimler verilmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan Şimşek Turizm her müşterinin kendini özel hissetmesi gerektiğini personeline aşılamaktadır.


Şimşek Turizmin Misyonu


Kurumsal şirket anlayışı ile yüksek standartlarında kaliteli hizmet anlayışını sürekli genişleterek yıllardır sağlamış olduğu güvenilir bir marka haline gelmiş adını korumak ve sektörde Öncü firma olmak şirketin misyonudur.


Şimşek Turizmin Vizyonu


Ulaşım sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek bu sektördeki değerler ile kalıcılık sağlamak, güven ve verimlilik esasına dayanan kurumsal bir şirket olma hedefi ile sürekli kendini geliştirme çabaları içerisinde bulunmak şirketin vizyonudur.


Şimşek Turizm Kalite Politikası


Şimşek turizmi tercih etmiş olan yolcuların eksiksiz memnuniyeti için güvenli ve huzurlu seyahat olanağı sağlayarak, günümüz teknolojisine ayak uydurarak sürekli kendini yenilemek, müşterilerin hatasız bir hizmet sunmak amacıyla sürekli çalışmalarda bulunmak firmanın kalite politikasıdır.


Şimşek Turizm'in Sunduğu Hizmetler


Şimşek turizm karayolu ulaşım sektöründe birçok hizmeti müşterilerine sunmaktadır. İşini düzgün bir şekilde ve yüksek kalitede yaptığı için her alanda başarıyı yakalamıştır. Şimşek turizmin hizmetlerinden bahsedilecek olunursa


Personel Taşımacılığı: sabahları işe giderken ve işten dönüşte çalışanların evlerine ve işlerine en güvenli şekilde ulaşmasını sağlamaktadır


Öğrenci taşımacılığı: okula ve kursa gitmekte olan öğrencilerin işinin uzmanı bir ekip tarafından kaliteli ve güvenli olarak gideceği noktaya ulaşımının sağlanmasıdır. Geçmişten bu güne hizmet veren firma tecrübesi ile hizmetlerine devam etmektedir. Her ailenin çocuklarının en güvenli şekilde taşınmasını isteyeceği bilinci ile öğrenci taşımacılığını büyük bir özenle yapmaktadır.


Tur taşımacılığı: seyahatleri en konforlu ve kaliteli şekilde tamamlamak için çalışmalar yapmaktadır.

100 üzerinden
70Puan
57%
3%
6%
6%
29%
Toplam Yorum Sayısı (34)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"AŞTİ ÇALIŞANLARI YETERSİZ HİZMET" Misafir
yıllardır firmanızla yolculuk ediyorum ve 38 nolu gişeye bilet almaya gittik bizi metro turizme yönlendirdiler birdahamı tövbe...
"Helal Olsun Tebrikler" enes1234
Çok güzzeldi ağır ağır gitti böle devam edin tebrikler başarılar dilerim artık bu firmaya aitim.
"Helal Olsun Tebrikler" enes1234
Çok güzzeldi ağır ağır gitti böle devam edin tebrikler başarılar dilerim artık bu firmaya aitim
"" aysenur
ben aslen ankaralıyım ama mersinde yaşıyorum senede bir kere ankaraya geliyorum ama bilet fiyatlarından şikayetçiyim geçen sene 35 tl geldigim bilet fiyatı bu sene 50 tl bir sene içinde nasıl 15 tl fark oluyor anlamıyorum bununla ilgilenmenizi istiyorum ve saygılarımı sunuyorum
"Neden on line den bilet rezervasyonu yapılmıyor?" gulsumuzuner
neden biletimi on lin den alamıyorum.....
"şimşek seyahat" gulsumuzuner
7 yıldır Şimşek Seyahat ile yolculuk yapıyorum. Tüm çalışanları da oldukça saygılı. Hiçbir şikayetim yok ancak Silifkeden Taşucu Kum mah.sine yapılan servislerin yeniden faaliyete geçirilmesini yetkililerden rice ediyorum. Biz yolcular için büyük bir rahatlıktı umarım tekrar konulur. Saygılarımla.
"YARDDIM" MURAT
ben yozgat akdağmadeninden elezığya 05,09,11 tarihinde gitmek istiyorum bilet fiyatlarını öğrenebilirim miyim vede bzm burada elezğya gidiş yok biz batıdan gelip doğuya gtmekte olan bir otobüse iki kişilik yer ayıttrmak istiyorum nasıl yapcaz yardıncı olabilirmisinz
"En kötüsü bu olmalı" serkan e
şimdiye kadar gördüğüm en kötü otobüs firması diyebilirim. Her yönüyle tamamen kalitesiz. Elemanları saygısız, ilgisiz ve hatta dengesiz diyebilirim. Müşteri memnuniyeti yüz üzerinden sıfır alır. Asla tercih edilmemesi gereken bir firmadır. Aynı fiyata çok daha kaliteli firmalar var en azından insanı dinliyorlar saygı gösteriyorlar.
"Görevlileri berbat insanlar" serkan e
firmanın görevlileri ASLA düzgün, anlayışlı, özenli ve dikkatli insanlar değiller. Çok kaba ve müşteriye önem vermeyen insanlar. Köpek gibi azarlıyorlar en ufak şeyde. Şimdiye kadar gördüğüm en kötü 3 firmadan biri. ASLA tavsiye etmiyorum. Bu görevlilerle bu firma hiçbir zaman müşteri memnuniyeti sağlayamaz.
"HELAL OLSUN" ma
YENİ 2011 MODEL OTOBÜSÜNÜZ ÇOK GÜZEL...
BEN 10 SENEDİR ŞİMŞEK SEYAHATLE YOLCULUK YAPIYORUM ÖZKAYMAKLADA GİTTİM SON DERECE DUYARSIZ BİR FİRMA AMA ŞİKŞEK SEYAHAT GERÇEKTEN DİSİPLİNLİ GÜZEL BİR FİRMA ...

İLLEDE ŞİMŞEK SEYAHAT...