scorecardresearch
neredennereye.com, Şimşek Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Şimşek Seyahat

Şimşek Seyahat
 

neredennereye.com,
Şimşek Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Şimşek Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Şimşek Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Şimşek Seyahat

 Silifke
0324 714 12 10 - 714 33 33

Şimşek Seyahat otobüs bileti almak yalnızca iki adımla çok kolay. Otobüs bileti sorgulamalarında karşınıza çıkan Neredennereye.com sayesinde oturduğunuz yerden istediğiniz otobüs sefer saatini seçerek otobüs bileti satın alabilirsiniz. Sitemiz aradığınız otobüs biletini bulma konusunda size büyük kolaylık sağlıyor.

Ankara, Karaman, Konya, Mersin başta olmak üzere seferlerini gerçekleştiren Şimşek Seyahat sektörde aktif hizmet veriyor. ‘Rüya gibi bir yolculuk’ sloganıyla yola çıkan firma müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Siz de sevdiklerinizle güvenli bir yolculuk geçirmek istiyorsanız Şimşek Seyahat online otobüs biletinizi sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Araç filosu bakımdan zengin olan Şimşek Seyahat Travego, Sprinter, Mercedes Intro model araçlarla rahat bir yolculuk sunuyor. Sık aralıklarla otobüs seferi düzenleyen firma istediğiniz saat için otobüs bileti bulma imkanı sunuyor.

Seyahat boyunca dilerseniz tv yayını izleyebileceğiniz gibi uydu kanallarına da kolaylıkla erişebilirsiniz. İsterseniz radyo ya da sevdiğiniz müzikleri de kişisel olarak dinleyebilir ya da internet bağlantısı sayesinde keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Seyahat boyunca yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı kalmayıp, size özel okuma lambasıyla kitap ya da dergi okuyabilirsiniz.

Online otobüs biletini sitemiz üzerinden alabilir, firma hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Firmaya önceden yapılmış yorumları da okuyabilir, yaptığınız yolculuk sonunda görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. En ucuz otobüs biletine sahip olmak istiyorsanız, sitemizdeki online otobüs bileti fiyatlarını inceleyerek kampanya ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

100 üzerinden
70Puan
56%
3%
6%
6%
28%
Toplam Yorum Sayısı (32)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Helal Olsun Tebrikler" enes1234
Çok güzzeldi ağır ağır gitti böle devam edin tebrikler başarılar dilerim artık bu firmaya aitim.
"" aysenur
ben aslen ankaralıyım ama mersinde yaşıyorum senede bir kere ankaraya geliyorum ama bilet fiyatlarından şikayetçiyim geçen sene 35 tl geldigim bilet fiyatı bu sene 50 tl bir sene içinde nasıl 15 tl fark oluyor anlamıyorum bununla ilgilenmenizi istiyorum ve saygılarımı sunuyorum
"Neden on line den bilet rezervasyonu yapılmıyor?" gulsumuzuner
neden biletimi on lin den alamıyorum.....
"şimşek seyahat" gulsumuzuner
7 yıldır Şimşek Seyahat ile yolculuk yapıyorum. Tüm çalışanları da oldukça saygılı. Hiçbir şikayetim yok ancak Silifkeden Taşucu Kum mah.sine yapılan servislerin yeniden faaliyete geçirilmesini yetkililerden rice ediyorum. Biz yolcular için büyük bir rahatlıktı umarım tekrar konulur. Saygılarımla.
"YARDDIM" MURAT
ben yozgat akdağmadeninden elezığya 05,09,11 tarihinde gitmek istiyorum bilet fiyatlarını öğrenebilirim miyim vede bzm burada elezğya gidiş yok biz batıdan gelip doğuya gtmekte olan bir otobüse iki kişilik yer ayıttrmak istiyorum nasıl yapcaz yardıncı olabilirmisinz
"En kötüsü bu olmalı" serkan e
şimdiye kadar gördüğüm en kötü otobüs firması diyebilirim. Her yönüyle tamamen kalitesiz. Elemanları saygısız, ilgisiz ve hatta dengesiz diyebilirim. Müşteri memnuniyeti yüz üzerinden sıfır alır. Asla tercih edilmemesi gereken bir firmadır. Aynı fiyata çok daha kaliteli firmalar var en azından insanı dinliyorlar saygı gösteriyorlar.
"Görevlileri berbat insanlar" serkan e
firmanın görevlileri ASLA düzgün, anlayışlı, özenli ve dikkatli insanlar değiller. Çok kaba ve müşteriye önem vermeyen insanlar. Köpek gibi azarlıyorlar en ufak şeyde. Şimdiye kadar gördüğüm en kötü 3 firmadan biri. ASLA tavsiye etmiyorum. Bu görevlilerle bu firma hiçbir zaman müşteri memnuniyeti sağlayamaz.
"HELAL OLSUN" ma
YENİ 2011 MODEL OTOBÜSÜNÜZ ÇOK GÜZEL...
BEN 10 SENEDİR ŞİMŞEK SEYAHATLE YOLCULUK YAPIYORUM ÖZKAYMAKLADA GİTTİM SON DERECE DUYARSIZ BİR FİRMA AMA ŞİKŞEK SEYAHAT GERÇEKTEN DİSİPLİNLİ GÜZEL BİR FİRMA ...

İLLEDE ŞİMŞEK SEYAHAT...
"Yolculuk" talat_ve_fitnat@hotmail.com
bu gün silifkede olmam gerekiyordu ve ben dolandırıldım yada sorumsuzluunuz yüzünden ihmale uğradım.24.10.2010 tarihine 11:30 bileti aldım ve 11:30 dan 02:00 ye kadar araç bekledim gelmedi .. aksi gibi hiç kimse bilgilendirme için de aramadı hatta ben aradım hiç bir şubesi açmadı aşağıdaki yazan bütün yorumlarda yalan hepsi kendi personeli ..
"" semih şimşek
ŞİMŞEK SEYAHAT çok güzel bir firma çok rahat ettik, yeni 2 tane 2010 otobüsünüz çok güzel ve rahat, şimşek seyahate çok teşekkür ediyorum...