Yolcu Sayısı
1

Şimşek Seyahat Otobüs Bileti

Şimşek Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresSilifke
  • Müşteri Servisi0 (324) 774 13 14
  • İnternet Sitesisimsekseyahat.com.tr

Şimşek Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

70 %
Toplam Yorum Sayısı (26)
Şimşek Seyahat


Çok İyi
56 % (19)
İyi
3 % (1)
İdare Eder
6 % (2)
Kötü
6 % (2)
Çok Kötü
29 % (10)

"AŞTİ ÇALIŞANLARI YETERSİZ HİZMET"

yıllardır firmanızla yolculuk ediyorum ve 38 nolu gişeye bilet almaya gittik bizi metro turizme yönlendirdiler birdahamı tövbe...

"Helal Olsun Tebrikler"

Çok güzzeldi ağır ağır gitti böle devam edin tebrikler başarılar dilerim artık bu firmaya aitim.

"Helal Olsun Tebrikler"

Çok güzzeldi ağır ağır gitti böle devam edin tebrikler başarılar dilerim artık bu firmaya aitim

ben aslen ankaralıyım ama mersinde yaşıyorum senede bir kere ankaraya geliyorum ama bilet fiyatlarından şikayetçiyim geçen sene 35 tl geldigim bilet fiyatı bu sene 50 tl bir sene içinde nasıl 15 tl fark oluyor anlamıyorum bununla ilgilenmenizi istiyorum ve saygılarımı sunuyorum

"şimşek seyahat"

7 yıldır Şimşek Seyahat ile yolculuk yapıyorum. Tüm çalışanları da oldukça saygılı. Hiçbir şikayetim yok ancak Silifkeden Taşucu Kum mah.sine yapılan servislerin yeniden faaliyete geçirilmesini yetkililerden rice ediyorum. Biz yolcular için büyük bir rahatlıktı umarım tekrar konulur. Saygılarımla.

Şimşek Seyahat Hakkında

İstanbul merkezli olmak üzere karayolu sektöründe insan taşımacılığı yapan bir şirkettir. Yüksek standartta kaliteli hizmetler vermektedir. Güvenli ve konforluyolculuğun adresi olarak gösterilmektedir. Kurumsal bir şirkettir. İlk olarak 1990 senesinde şahıs firması olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. 2003 senesinegelindiğinde ise Şimşek turizm olarak öğrenci ve personel servis taşımacılığı ile faaliyetlerine devam etmiştir. Kaliteli, huzurlu ve rahat yolculukların aranan adıhaline gelmiştir. Özel bir titizlikle seçtiği personeli ile hizmet vermektedir. İş başvurusunda bulunulduktan sonra uygun kriterdeki kişilere işiyle alakalı eğitimlerverilmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan Şimşek Turizm her müşterinin kendini özel hissetmesi gerektiğini personeline aşılamaktadır.

Şimşek Turizmin Misyonu

Kurumsal şirket anlayışı ile yüksek standartlarında kaliteli hizmet anlayışını sürekli genişleterek yıllardır sağlamış olduğu güvenilir bir marka haline gelmiş adınıkorumak ve sektörde Öncü firma olmak şirketin misyonudur.

Şimşek Turizmin Vizyonu

Ulaşım sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek bu sektördeki değerler ile kalıcılık sağlamak, güven ve verimlilik esasına dayanan kurumsal bir şirket olmahedefi ile sürekli kendini geliştirme çabaları içerisinde bulunmak şirketin vizyonudur.

Şimşek Turizm Kalite Politikası

Şimşek turizmi tercih etmiş olan yolcuların eksiksiz memnuniyeti için güvenli ve huzurlu seyahat olanağı sağlayarak, günümüz teknolojisine ayak uydurarak süreklikendini yenilemek, müşterilerin hatasız bir hizmet sunmak amacıyla sürekli çalışmalarda bulunmak firmanın kalite politikasıdır.

Şimşek Turizm'in Sunduğu Hizmetler

Şimşek turizm karayolu ulaşım sektöründe birçok hizmeti müşterilerine sunmaktadır. İşini düzgün bir şekilde ve yüksek kalitede yaptığı için her alanda başarıyıyakalamıştır. Şimşek turizmin hizmetlerinden bahsedilecek olunursa

Personel Taşımacılığı: sabahları işe giderken ve işten dönüşte çalışanların evlerine ve işlerine en güvenli şekilde ulaşmasını sağlamaktadır

Öğrenci taşımacılığı: okula ve kursa gitmekte olan öğrencilerin işinin uzmanı bir ekip tarafından kaliteli ve güvenli olarak gideceği noktaya ulaşımınınsağlanmasıdır. Geçmişten bu güne hizmet veren firma tecrübesi ile hizmetlerine devam etmektedir. Her ailenin çocuklarının en güvenli şekilde taşınmasını isteyeceğibilinci ile öğrenci taşımacılığını büyük bir özenle yapmaktadır.

Tur taşımacılığı: seyahatleri en konforlu ve kaliteli şekilde tamamlamak için çalışmalar yapmaktadır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr