Yolcu Sayısı
1

Altınışık Seyahat Otobüs Bileti

Altınışık Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresYenidoğan Mahallesi 602 Sokak No:5/B Kırıkkale
  • Müşteri Servisi0 (318) 222 0 400
  • İnternet Sitesialtinisikseyahat.com

Altınışık Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Altınışık Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Altınışık Seyahat Hakkında


Altınışık Seyahat otobüs firması yakın dönemde mesleki hayatına başlayan ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösterirken hiçbir zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışlarından ödün vermeyen bir firmadır. Altınışık Seyahat, kuruluş aşamasında kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri takip etmenin ve verilen vaatlerin yerine getirilmesinin farkında olan bir kuruluş olarak vizyonu ve misyonu dahilinde bugün ilerlediği yolda emin adımlarla hareket etmektedir. Altınışık Seyahat Turizm ulaşım alanında hizmet sağlayan bir firma olarak en temel gereksinimlerden birinin yolcular tarafından firmaya duyulan güven olduğunun farkında olan firma bu konuda gerekli çalışmaları aksatmadan yerine getirerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yürüttüğü hizmet politikası ile daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen firma bu konuda yetkin çalışmalar yürütmeyi şimdi ve gelecekteki hedefleri arasında bulundurmaktadır.
Kendi bölgesinde saygın hizmet vermeyi hedefleyen bir kuruluş olarak Altınışık Seyahat bugün, “Siteler, Aydınlık, Keçiören, Etlik, Akköprü, Bursa, Aydın, Denizli, Kırıkkale, Boğaziçi, Mamak, Sungurlu, Çorum, Tekirdağ, Ağrı, Ankara, Ciğerci Bahri, İstanbul, Afyon, İzmir, Gebze, İzmit, Bolu, Harem, Uşak, Antalya, Erzurum, Samsun, Trabzon” gibi ulaşım noktalarında şubeleri bulunmaktadır. Yolcularının kendisine duyduğu güven bağının zedelenmemesi için çalışma yaşamında ilkeli tutumunu sürdüren Altınışık Seyahat firması yolcuların keyifli bir yolculuk geçirmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Konforlu ve güvenli bir yolculuğun teknik donanıma yatırım yapmaktan geçtiğinin farkında olan otobüs firması bunun için filosunda yer alan araçlarını geliştirmeye ve hizmetini yeni yolcularına ulaştırmaya hız kesmeden devam etmektedir.
Günümüz dünyasında hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak hiç şüphesiz en önemli olgulardan birinin de daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunu farkında olan kuruluş bu ilkeden ödün vermeden çalışma yaşamına devam ederek vizyonu ve misyonu dahilinde attığı emin adımlar ile birlikte ülkenin sayılı otobüs firmalarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Altınışık Seyahat otobüs firması günümüzün dünyasının gelişmelerine ayak uydurarak biletlerini online olarak satışa çıkarmıştır. Artık en uygun Altınışık Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr