scorecardresearch
neredennereye.com, Erbaa Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Erbaa Seyahat

Erbaa Seyahat
 

neredennereye.com,
Erbaa Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Erbaa Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Erbaa Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Erbaa Seyahat

Yeşilyurt Mah. Gazi Bulvarı No:38/1 Erbaa -Tokat Tokat
0356 715 22 60 - 715 35 60

Erbaa Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana yolcularına kaliteli hizmet anlayışı ile yolcu taşıma hizmeti vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda yerel alanda yoğunlukla faaliyet gösteren bir firma olmasına karşın sağladığı internet sitesi ve erbaa kart sistemi ile modern olanakları kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Erbaa otobüs firması, Bolu, Düzce, Gebze, İstanbul, İzmit, Kovak, Osmancık, Sakarya, Samsun gibi ulaşım noktalarına yolcu taşıma hizmeti sunmaktadır. Erbaa otobüs firması ismini Tokat’ın Erbaa ilçesinden almaktadır. Başlangıcından bu yana küçük bir girişim ile başlattığı otobüs filosunu ve donanımını her geçen gün arttırmaktadır. Siz de firmanın hizmet sağladığı noktalarda Erbaa yolcusu olmak istiyorsanız, en hızlı şekilde en uygun otobüs biletlerine www.neredennereye.com adresinden ulaşabilirsiniz. 


Bu otobüs firması misyonunu, “Yolcu taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibiyle, yüksek standartlı, kalite hizmet vererek uluslar arası normlara uygun, temel ve kültürel değerlerine bağlı daima iyileşme ve gelişme çabası içinde olma.” Şeklinde belirlemiştir. 


Misyonu dahilinde vizyonunu, “Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, kaliteden ödün vermeden, hizmet verdiğimiz sektörün öncüsü olmak. Yenilikleri, son teknolojiyi ve bilişimi bünyemize taşıyarak değerli müşterilerimize sunmak. Hijyenik şartları göz önünde bulundurmak. Her an çağın gelişimine ayak uydurmak ve yenilenmek.” Şeklinde belirlemiştir.

Erbaa Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Erbaa Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Samsun - Taşova 15 TL
Samsun - Ladik 10 TL
Erbaa - Sakarya 60 TL
Merzifon - İzmit 60 TL
Osmancık - Kocaeli 65 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
80Puan
50%
0%
50%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkür" Misafir
Mükemmel bir yolculuk geçirdim firma ve çalışınlarına sonsuz teşekkürlerimi iletirim. inşallah bozulmadan ve sürekli kendinizi yenileyerek devam edersiniz. Rabbim hepinizin ve hepimizin yardımcısı olsun.
"SİGARA İÇEN BİR ŞOFÖR" Misafir
ARAÇ SÜRÜCÜSÜ ŞOFÖR ARAÇ KULLANIRKEN SİGARA KULLANIYOR HİÇ BİR ETİK KURALLARA UYGUN DEĞİL