neredennereye.com, Çorlu Aytür Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Çorlu Aytür Seyahat Otobüs Bileti

Çorlu Aytür Seyahat
Çorlu Aytür Seyahat
 

neredennereye.com,
Çorlu Aytür Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Çorlu Aytür Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Çorlu Aytür Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Çorlu Aytür Seyahat

Şeyhsinan Mah. Komyol Cad. No:60 Çorlu  Tekirdağ
0282 606 06 66

Aytür Seyahat Otobüs Firması

Aytür Seyahat, merkezi Tekirdağ’ın Çorlu ilçesi olarak kurulmuş olan ve kurulduğu tarihten itibaren hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren otobüs firmalarından biridir. Firma aynı zamanda Çorlu Aytür Seyahat olarak da bilinmektedir. Aytür Seyahat otobüs firması, “Sevdiklerinizi vakit kaybetmeden görmek için” sloganı ile çalışma yaşamına atılmış, üstün kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden  yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir. Aytür Seyahat yerel bir işletme olarak kurulduğundan bu yana yolcularının kendilerine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına başta kendi araç filosunda ve çalışma personelinde olmak üzere yatırımlarına devam etmektedir. Bu çalışmalarının paralelinde yerel bir işletme olarak kurulmasının ardından hizmetlerini çok daha fazla kişiye ulaştırmak amacı güden kuruluş gün geçtikçe ulaşım ağını arttırmaya devam etmektedir.  Hizmet sektöründe  faaliyet gösteren bir yapılanma olarak daima güler yüzlü himzet anlayışının başta kendine güvenen insanlarca en önemli faktörlerden biri kabul edildiğinin bilincinde olan firma bu nedenle ilerlemesi boyunca temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine konumlanmıştır.

Uzun yıllar boyunca kurulmuş olduğu bölge Tekirdağ - Çorlu’nun gururu haline gelen Aytür Seyahat otobüs firması çalışmalarına kendi hedefleri ve ilkeleri doğrultusunda devam etmektedir. Günümüz dünyasında hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak kalitesini daha fazla kişiye ulaştırması gerektiğinin bilincinde olan firma bilet satışlarını da online ortama taşımayı başarmıştır. Her şeyden önce daima güler yüzlü hizmet anlayışının müşterileri ile arasında kurduğu güven ilişkisi bakımından ne denli önemli olduğunun farkında olan firma başta kendi içerisinde ve personelinde olmak üzere temek yatırım ve yaptırımlarını bu yönde yapmaktadır. Gün geçtikçe ilkeleri doğrultusunda hareket ederek gelişim göstermeye devam eden Aytür Seyahat otobüs firması ile yapacağınız yolculuklarınızda esenlikler dileriz.

Aytür Seyahat Seyahat Firmasının Popüler Seferleri

Çorlu - İstanbul otobüs bileti

İstanbul - Çorlu otobüs bileti

Çorlu - Silivri otobüs bileti

2005 yılında Tekirdağ - Çorlu merkezli olarak kurulan As Vanyolu Seyahat otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Aytür Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Aytür Seyahat otobüs firması, 0532 131 20 45 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Aytür Seyahat Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır.

En Uygun Aytür Seyahat Otobüs Bileti

Artık en uygun Aytür Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Aytür Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.