Yolcu Sayısı
1

Gerze Güven Keklik Otobüs Bileti

Gerze Güven Keklik

Firma Hakkında

  • AdresÇarşı Mahallesi, Belediye Otobüs Terminali No:6 Gerze
  • Müşteri Servisi0 (368) 718 50 78
  • İnternet Sitesiwww.gerzeguvenkeklik.com.tr

Gerze Güven Keklik Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

91 %
Toplam Yorum Sayısı (26)
Gerze Güven Keklik


Çok İyi
79 % (22)
İyi
7 % (2)
İdare Eder
7 % (2)
Kötü
7 % (2)
Çok Kötü
(0)

"Soma'ya nasıl gidilir?"

Merhaba, Sinop'tan Soma'ya nasıl gidebilirim? Hangi firmalardan otobüs bileti alabilirim? İstanbul'dan Soma'ya otobüs ile nasıl gidilir? Bunun için de önerisi olan varsa memnun olurum. Ayrıca Soma'da nerede kalınır? Some otellerine nasıl ulaşabilirim? Bilenler paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler.

"kredi kartı kullanımı"

günümüzde kredi kartı kullanmayan kaç tane firma kaldı bilmiyorum ancak çoğunluğu bizim gerze firmalarında galiba gerze güven keklik yetkililerine duyurulur saygılarımla. izzet öz

"otobüsler"

şoförlerimiz iyi olsada otobüslerin eski olması artık kabak tadı vermeye başladı. sinopun aşa yukarı her firmasından travego-setra cinsi otobüsler var.güven kekliklerinde almasını istiyoruz...

"övgü"

güler yüzüyle ve başarısından dolayı fatih kardeşimize cookk teşekkür ederiz. bizi çook iyi ayırladı için gelecekte de çook iyi bir şöfer olur. iş allah babasını ismini devam ettirir ve bizler başaracandan eminiz tüm çalışanlara teşekkür ederiz

"tebrik"

yeni ve çok başarılı kardeşimiz hasan ile yener ikilisine yakın sıcak alakalarından dolayı minnettarız. Allah sizi ayırmasın, AYIRMAYA CALIŞANLARIDA ZİRAAT KÖPRÜSÜNDEN GEÇİRMESİN.

Gerze Güven Keklik Hakkında

Gerze Güven Keklik Otobüs Firması

Gerze Güven Keklik iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Gerze Güven Keklik bilet fiyatları burada!

Gerze Güven Keklik, küçük bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana üstün kalite ve hizmet anlayışını benimseyerek, yolcu taşımacılığı sektöründe iş yaşamına devam eden firmalardan biridir. Firma kendisine belirlediği, vizyon, misyon ve kalite prensipleri doğrultusunda sapmadan yoluna devam etmektedir. Sağladığı güler yüzlü hizmet, konforlu ulaşım imkanları ile güzergahları dahilinde kendisini tercih eden yolcularına gereken ulaşım imkanlarını sağlamaktadır. Sinop otobüs bileti denildiğinde akıllara ilk gelen firma olmayı başarmıştır.

Gerze Güven Keklik Otobüs Seferleri

Gerze Güven, kendisine kalite ilkesi olarak, “Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.” prensibini belirlemiştir.

Gerze Güven Keklik Otobüs Biletleri

Gerze Güven Keklik otobüs firması kendisine misyon olarak, “Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak” prensibini benimsemiştir.

Gerze Güven Keklik otobüs firması kendisine vizyon olarak, “Ülke çapında en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş alanlara yayılmak.” İlkesini benimsemiştir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr