neredennereye.com, Gerze Güven Keklik firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Gerze Güven Keklik Otobüs Bileti

Gerze Güven Keklik
Gerze Güven Keklik
 

neredennereye.com,
Gerze Güven Keklik
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gerze Güven Keklik Şubeleri

 

neredennereye.com,
Gerze Güven Keklik
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gerze Güven Keklik

Çarşı Mahallesi, Belediye Otobüs Terminali No:6  Gerze
0368 718 50 78

Gerze Güven Keklik Otobüs Firması


Gerze Güven Keklik iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Gerze Güven Keklik bilet fiyatları burada!


Gerze Güven Keklik, küçük bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana üstün kalite ve hizmet anlayışını benimseyerek, yolcu taşımacılığı sektöründe iş yaşamına devam eden firmalardan biridir. Firma kendisine belirlediği, vizyon, misyon ve kalite prensipleri doğrultusunda sapmadan yoluna devam etmektedir. Sağladığı güler yüzlü hizmet, konforlu ulaşım imkanları ile güzergahları dahilinde kendisini tercih eden yolcularına gereken ulaşım imkanlarını sağlamaktadır. Sinop otobüs bileti denildiğinde akıllara ilk gelen firma olmayı başarmıştır.


Gerze Güven Keklik Otobüs Seferleri 


Gerze Güven, kendisine kalite ilkesi olarak, “Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.” prensibini belirlemiştir.


Gerze Güven Keklik Otobüs Biletleri


Gerze Güven Keklik otobüs firması kendisine misyon olarak, “Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak” prensibini benimsemiştir.


Gerze Güven Keklik otobüs firması kendisine vizyon olarak, “Ülke çapında en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş alanlara yayılmak.” İlkesini benimsemiştir. 

100 üzerinden
92Puan
79%
7%
7%
7%
0%
Toplam Yorum Sayısı (31)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Soma'ya nasıl gidilir?" Burak
Merhaba,

Sinop'tan Soma'ya nasıl gidebilirim?
Hangi firmalardan otobüs bileti alabilirim?
İstanbul'dan Soma'ya otobüs ile nasıl gidilir? Bunun için de önerisi olan varsa memnun olurum.

Ayrıca Soma'da nerede kalınır? Some otellerine nasıl ulaşabilirim? Bilenler paylaşırsa sevinirim.

Teşekkürler.
"Kredi kartı kullanımı" izzet
günümüzde kredi kartı kullanmayan kaç tane firma kaldı bilmiyorum ancak çoğunluğu bizim gerze firmalarında galiba gerze güven keklik yetkililerine duyurulur saygılarımla. izzet öz
"Yardım" didemmmmm
bu firmada 1den fazla araç war..gerzeden hangi saatlerde hangi araçların kalktığını öğrenmek istiyorum bilen warsa yardmcı olsun..
"Otobüsler" gkhan57
şoförlerimiz iyi olsada otobüslerin eski olması artık kabak tadı vermeye başladı. sinopun aşa yukarı her firmasından travego-setra cinsi otobüsler var.güven kekliklerinde almasını istiyoruz...
"övgü" Misafir
güler yüzüyle ve başarısından dolayı fatih kardeşimize cookk teşekkür ederiz. bizi çook iyi ayırladı için gelecekte de çook iyi bir şöfer olur. iş allah babasını ismini devam ettirir ve bizler başaracandan eminiz tüm çalışanlara teşekkür ederiz
"Tebrik" AYSU ÖZDEMİR
yeni ve çok başarılı kardeşimiz hasan ile yener ikilisine yakın sıcak alakalarından dolayı minnettarız. Allah sizi ayırmasın, AYIRMAYA CALIŞANLARIDA ZİRAAT KÖPRÜSÜNDEN GEÇİRMESİN.
"Hasan bakır " Misafir
hasan bakıra ne diyecemi bilmiyorum, o gelmiş geçmiş en usta kaptan, o bir efsane, bir tarih yazdı tek başına, ben bin arabam olsa bininide ona veririm, yoların korkulu rüyası Hasan bakır!!!
"Başarı" Misafir
gerze güven kekligin tüm çalışan lar teşekür ederim kendiler diyecek bir şey bulamıyorum
"Gelecek " Misafir
inşallah gelecekte karadenizde tek 1 firma olur oda gerze güvenkeklik olmasını isterim çünkü çok başarılılar.
"Hızmete tesekkurler" ismail cansever
guven kekliğin sahibı dostum sayin enverbeyı yaptıği insanlık ustu hizmetden dolayı kutlarım kazazis belasız yolculuklar dilerım ekıbıyle beraber onun o gülen yuzu hiç solmasin muaffakıyetler dilerım