neredennereye.com, Selçuk Canlar Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Selçuk Canlar Turizm Otobüs Bileti

Selçuk Canlar Turizm
Selçuk Canlar Turizm
 

neredennereye.com,
Selçuk Canlar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Selçuk Canlar Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Selçuk Canlar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Selçuk Canlar Turizm

Çarşı İçi Sok. No:3 Kangal Sivas
0346 457 11 85

Selçuk Canlar Turizm Otobüs Firması

Selçuk Canlar Turizm, üstün kalitede hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Firma, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana gerek kendi içerisinde üstün bir çaba ile gerçekleştirmiş olduğu personel eğitimi, gerekse taşımış olduğu yolcularda sağladığı güven duygusu ile birlikte sektöründen kendinden beklenen şekilde emin adımlar atarak ilerlemeye devam etmektedir. Selçuk Canlar Turizm otobüs firmasının kurulduğu günden bu yana çalışma yaşamından sendelemeden ilerlemesindeki şüphesiz en önemli etmenler; firmanın kuruluşundan bu yana sektörün hemen hemen her alanı ile ilgili engin bilgileri ile planlı bir şekilde ilerleyen yönetici kadrosu ve bu kadronun daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek belirli bir güven duygusunu kazanmayı başaran hizmet personellerdir.

Selçuk Canlar Otobüs Biletleri

Selçuk Canlar Turizm otobüs firması, yerel bir işletme olarak kurulmuş olsa da bilhassa eğitimlerine özenle yaklaştığı ve hizmet sektörünün gerekliliklerini anlamasını sağladığı personel ekibi ile birlikte emin adımlarla kabuğundan dışarıya çıkmaya başlamıştır. Firma, her geçen gün vizyonu ve misyonu dahilinde sağlam adımlarla ilerleyerek, kalite standartlarını bugün olanın çok çok üzerinde ülke genelinde bir marka olmayı başararak yüz binlerce kişiye ulaştırmayı hedeflemektedir. Günümüzün dünyasında çok fazla kişiye ulaşmanın en etkili yolu şüphesiz internetin etkin kullanımından geçmektedir. Vizyonu ve misyonu dahilinde ulusal çapta bir marka olmak için ilerlemeye kararlı olan Selçuk Canlar Turizm firması bu kapsamda artık biletlerini online olarak sektörde yolcuların her türlü sorununa 20 yılı aşkın süredir güvenle çözüm üreten NeredenNereye.com üzerinden satışa çıkarmıştır. Sizler de artık en uygun ve en ucuz Selçuk Canlar Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Oldukça keyifli bir yolculuk geçirdim.