neredennereye.com, Eşme Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Eşme Seyahat Otobüs Bileti

Eşme Seyahat
Eşme Seyahat
 

neredennereye.com,
Eşme Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Eşme Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Eşme Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Eşme Seyahat

Eşme Uşak
0276 414 2100

Eşme Seyahat otobüs bileti almak için otogara veya firma şubesine kadar giderek yorulmanıza gerek yok. ‘Oturduğum yerden otobüs firmasının müşteri hizmetlerini arayarak işlemimi yorulmadan tamamlayabilirim’ deseniz de telefonda dakikalarca müşteri temsilcisini beklemek sizin için büyük vakit kaybı olacaktır. NeredenNereye.com sayesinde hem yorulmadan hem de zamandan tasarruf ederek online otobüs bileti sahibi olabilirsiniz.

1987 yılından bu yana turizm sektöründe hizmet veren Eşme Seyahat, sektörde belirleyici marka olmaya hedeflemiştir. Bu hedefi doğrultusunda ilerleyen firma, gelişen teknolojiye ayak uydurarak ilerliyor.

Turizm şirketi İzmir, Eşme, Uşak ve Denizli lokasyonlarına sefer düzenliyor. Firma, filosundaki 13 adet Temsa Powerbus ve 2 adet O 403 Mercedes araçları ile hizmet veriyor. Araçlarında konfor ve rahatlığı en üst düzeyde tutarak müşteri memnuniyetini sağlıyor.

Eşme Seyahat ile yolculuk yapma ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden otobüs biletini almalısınız. Fakat seyahat etmek istediğiniz tarihten daha önce otobüs bileti fiyatlarına bakarsanız otobüs bileti kampanyaları ile indirimli otobüs bileti sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz. Bu sayede en ucuz otobüs bileti ile bütçenizi sarsmadan seyahat etme imkanınız olacaktır.

Sitemiz üzerinden firmanın otobüs biletleri ve otobüs sefer saatlerini inceledikten sonra tercihinizi yapmadan firmaya yapılan puanlamalara ve yorumlara göz atabilirsiniz. Otobüs bileti sorgulama sistemimiz ile kolaylıkla size en uygun otobüs biletine ulaşabilirsiniz. Eşme Seyahat online otobüs bileti satın alma işleminizi tamamladıysanız bu bilet ile yapacağınız seyahatiniz sonrasında siz de firmayı değerlendirmeyi unutmayın.

100 üzerinden
70Puan
63%
0%
0%
0%
38%
Toplam Yorum Sayısı (8)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Otobüs" Misafir
otobüs çok güzell
"Konfor" Misafir
sizi cok seviyorum bu siteyi yapanı çok seviyorum, yoruma gelince: otobüsler çok rahat ve konforlu
"Otobus" Misafir
otobuslerız cok guzel ama mesela somestır tatılınde cok kısı oluyo yaslı adamşlar ayakta kalıyo ve genc ler hıc yer vermıyo
onun ıcın bır tane daha otobus alanız
"Para" Misafir
04.01.2009 akşam saat 17.30 eşme-uşak arası seyahat eden otobüsünüze bilet almak istediğimizde bilet satan kişiye 20 tlyi bozduramadık ve bilet alamadık zor durumda kaldık...
"Yeni Araçları..." Misafir
Çok güzel yeni araçlar. :))
"Site bence güzel olmuş" Misafir
dört dörtlük bir site diyemeyiz ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler.sonuçta bir ilçeye göre gayet güzel dizayn edilmiş ayrıca her bir ilçede bulunan seyahatin aklına gelmez böyle bi site yapmak bu arada bence güler yüzlü ve yardımseverler yolcuları olduğum müddetce hiç sıkıntı çektirmekdikleri için hepsine teşekkir ederim..:)
"Parası pahalı" Misafir
fiyat çok yüksek .....
"Site çok karışık" kamil
siteniz güzel fakat çok karışık olmuş biraz daha düzenlenirse daha iyi olacaktır. aranan kolay bulunmuyo telefon numaraları hareket saatleri ayrı ayrı olmamış kanımca