neredennereye.com, Keşanlılar Mini Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Keşanlılar Mini Seyahat Otobüs Bileti

Keşanlılar Mini Seyahat
Keşanlılar Mini Seyahat
 

neredennereye.com,
Keşanlılar Mini Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Keşanlılar Mini Seyahat

Merkez Edirne
0284 

Keşanlılar Mini Otobüs Firması

Keşanlılar Mini otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı alanındaki faaliyetlerine devam eden ve bu alanda uyguladığı yatırım ve yaptırımlar ile sürekli olarak gelişmeye devam eden bir firmadır. Keşanlılar Mini, henüz başlangıç aşamasında olduğu çalışma yaşamında çok fazla ulaşım bölgesine yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayamıyor olsa da kısa zaman içerisinde gösterdiği kaliteli hizmet nedeni ile yolcular tarafından tercih edilen bir firma haline gelmeyi başarmıştır. Keşanlılar Mini düzenlediği kısa seferler boyunca bu sefer sürelerinde yolcularına sağlamış olduğu hizmet neticesinde aralarında güvene dayalı bir bağ oluşturmayı başarmış olan bir firmadır. Hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak bu alanda en önemli konulardan birinin daima güler yüzlü hizmet sunmak olduğunun farkında olan firma, zaman içerisinde göstermiş olduğu çalışma ve geliştirmelerini öncelikli olarak bu alan üzerinde tutmaktadır.

Keşanlılar Mini, henüz kurulmuş olan bir otobüs firması olarak ülkemizde yolcu taşımacılığı alanında emin adımlar ile ilerlemeye devam etmektedir. Bugün Keşanlılar Mini, firmanın daha kısa sürede daha fazla yolcuya ulaşmak için ulaşım ağını geliştirmesinin ne denli büyük arz ettiğinin farkında olarak, “İstanbul, Erikli, Keşan, Malkara, Tekirdağ, Yeniçiftlik, Yayla” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

Keşanlılar Mini, hizmet sektöründe yer alan her kuruluş gibi her şeyden önce güler yüzlü hizmet anlayışının büyük bir önem arz ettiğinin farkında olarak öncelikle kendi kurulmuş olduğu bölgenin insanlarının seyahat ihtiyaçlarını karşılayarak Türkiye’de etkili bir kuruluş olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Bugün firmanın teknik ve donanımsal imkânları sınırlı kalıyor olsa da hizmet sektöründe gerçekleştirdiği yatırımlar ile kısa sürede ülke genelinde etkili bir otobüs firması olmayı hedeflemektedir.

Keşanlılar Mini Hakkında

2022 Keşanlılar Mini otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “3” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “3” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Keşanlılar Mini bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Keşanlılar Mini otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Keşanlılar Mini otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Keşanlılar Mini otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Keşanlılar Mini otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Keşanlılar Mini otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Keşanlılar Mini biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden ya da destek mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.