Yolcu Sayısı
1

Lüks Habur Tur Otobüs Bileti

Lüks Habur Tur

Firma Hakkında

  • AdresBüyük Otogar Peron No:2 Şırnak
  • Müşteri Servisi0 (486) 518 12 38
  • İnternet Sitesilukshaburtur.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Lüks Habur Tur


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Lüks Habur Tur Hakkında


Lüks Habur Tur Otobüs Firması
Lüks Habur Turizm otobüs firması, Şırnak merkezli olarak kurulduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı sektöründeki faaliyetlerini hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden bir kuruluştur. Her şeyden önce hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak alanında ilerlemek ve her geçen gün daha fazla yolcuya ulaşmak için gerekli olan temel disiplinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine yoğunlaşmaktadır. İlkelerinden ödün vermeden ilerlediği bu yolda küçük ancak sağlam adımlar ile ilerlemenin gerekliliğinin farkında olan firma çalışma yaşamında sektöründe yer alan diğer kuruluşlara hedef almaktadır.
İlkeleri arasında önce insan benimseyişi de bulunan firma başta kendi kurulmuş olduğu çevre içerisinde çalışmalar yürütmekte ve en temel olarak bölgenin ulaşım ihtiyacını saygın bir biçimde karşılamaktadır. Daha fazla yolcuya hizmet vermek adına her geçen gün ulaşım ağını genişleten firma günümüzde, “Adana, Alanya, Ankara, Antalya, Ceyhan, Cizre, Finike, Gaziantep, Gebze, İstanbul, İzmit, Kemer, Kızıltepe, Kumluca, Manavgat, Mersin, Nusaybin, Osmaniye, Sakarya, Serik, Silopi, Sultanbeyli, Şanlıurfa, Tarsus, Viranşehir” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda yolcularının her daim yanında olmak isteyen firma günümüzde, “Adana, Altıkat, Alanya, Okurcalar, Ankara, Antalya, Yeşilyurt, Batman, Ceyhan, Derik, Finike, Gaziantep, Gebze, İstanbul, Kanarya, Harem, İzmit, Kemer, Kızıltepe, Kumluca, Manavgat, Mersin, Nusaybin, Osmaniye, Adapazarı, Serik, Cudi, Silopi, Şanlıurfa, Tarsus, Viranşehir, Zaho” gibi ulaşım noktalarında bulunan fiziksel şubeleri ile de hizmet sunmaktadır.
Lüks Habur Turizm kendisine belirlemiş olduğu hizmet kalitesi ilkeleri kapsamında araç filosunda yer alan otobüslerin teknik donanım açısından yeterli olmasına özen gösterdiği gibi müşteri memnuniyeti açısından da araçlarda bulunan personelinin daima güler yüzlü hizmet sunmasına son derece özen göstermektedir. Bugün Lüks Habur Turizm araç filosunda yer alan otobüslerin ortalama yaşı bir hayli genç olmakla beraber seferleri sırasında , “TV, müzik yayını, ikramlar, şarj imkanı, multimedya ” gibi hizmetler de sunmaktadır. Lüks Habur Turizm otobüs firması hedeflerini gerçekleştirebilmek adına; Kesintisiz hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti, ayrıcalıklı hizmetler, rahatlık ve konfor, tecrübe ve birikim, uluslararası hakimiyet ilkelerini yerine getirmeye devam etmektedir. Hizmet kalitesini sağlamanın yalnızca yolculuk sırasındaki eylemlerden geçmediğinin farkında olan firma yolcularına seyahat öncesi ve sonrası da hizmet sunmak için “0486 518 12 38” nolu hat üzerinden çağrı merkezi ile de yardımcı olmaktadır.
Lüks Habur Tur Otobüs Bileti Nasıl Alınır?
Lüks Habur Turizm otobüs bileti almak artık çok kolay. Giderek büyüyen bir firma olması nedeni ile Lüks Habur Turizm firması her geçen gün daha fazla yolcuya ulaşmak adına bilet satışını online platformlara taşımıştır. Artık Türkiye’nin her yerinden en uygun Lüks Habur Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr