Yolcu Sayısı
1

Gediz Tufan Turizm Otobüs Bileti

Gediz Tufan Turizm

Firma Hakkında

  • AdresKütahya
  • Müşteri Servisi0549 313 8899
  • İnternet Sitesi

En Popüler Gediz Tufan Turizm Seferleri

Gediz Tufan Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Gediz Tufan Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Gediz Tufan Turizm Hakkında


Gediz Tufan Turizm otobüs firması, kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. İçerisinde bulunduğu coğrafyanın ulaşım ağının genişlemesi bu alanda ihtiyacı olan hizmeti sağlayabilmesi adına bir girişim olarak başladıktan sonra, kendisine belirlediği nitelikli ilkeleri doğrultusunda çalışma yaşamına devam eden ve neticesinde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sağlayan değerli bir firma haline gelmiştir.
Gediz Tufan Turizm firması hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanma olarak her şeyden önce belirli standart ve düzene yerleştirilmiş çalışma şeklinin ve bununla birlikte elbette ki; daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan bir kuruluş olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde atmıştır. Gelişmekte olduğu coğrafyanın içerisinde ulaşım alanında yaşanılan açığı fark ederek, temellerini bu yönde atmış olan kuruluş yıllar içerisinde kendi adımlarının izin büyümeye devam ederek ulaşım ağını geliştirmeye devam etmektedir. Başta kendi hizmet alanı içerisinde zamanla sağladığı standartların bir neticesi olarak Gediz Tufan Turizm otobüs firması yolcuları ile arasında güvene dayalı bir bağ yapısının oluşmasına olanak sağlamıştır. Günümüz dünyasında özellikle yolcuların konforlu ve eğlenceli bir yolculuk geçirmesinin markaya olan güven ve tatmin duygusu üzerindeki etkisinin farkında olan Gediz Tufan Turizm firması başta araç filosunda bulunan araçlar ve bu araçlar yolculuklar boyunca müşterilerine hizmet sunan personel ekibinin yeterli donanıma sahip olduğundan emindir.
Günümüz şartlarında hizmet sektöründe yer almanın kısa zaman içerisinde oldukça geniş kitlelere hizmet sunmaktan geçtiğinin bilincinde olan firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren sürekli olarak hizmet noktalarının sayısını ve sefer ağını genişletmeye devam etmektedir. Firmanın öncelikli hedeflerinden biri hizmet kalitesinde değişiklik yaratmadan çalışma yaşamına devam etmeye çalışan firma günümüz dünyasında hizmeti en kısa sürede en fazla kişiye sunmanın gerekliliğinin bilincinde olan firma bunu sağlamak adına hizmetlerini online erişime de açmıştır. Artık en uygun Gediz Tufan Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr