Yolcu Sayısı
1

Vip Tuncelililer Otobüs Bileti

Vip Tuncelililer

Firma Hakkında

  • AdresAlibaba Mahallesi, Cemal Gürsel Caddesi, Otogar No: 1/8 Tunceli
  • Müşteri Servisi0 (428) 212 23 62
  • İnternet Sitesi

En Popüler Vip Tuncelililer Seferleri

Vip Tuncelililer Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Vip Tuncelililer


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Vip Tuncelililer Hakkında


Vip Tuncelililer otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyete başladığı günden itibaren müşteri memnuniyeti üstün hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden kuruluşlardan biridir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğundan bu yana vizyonu ve misyonu doğrultusunda belirlediği ilklerin dışına çıkmadan sağladığı hizmeti ile birlikte yolcuları ile arasında belirli bir seviyede güven duygusunun oluşmasını sağlamıştır. Vip Tuncelililer otobüs firması yolcularına oluşturduğu güvenin devamını sağlayabilmek için ayrım yapmadan verdiği sözlerin arkasında duruşu ve yönetimi, hizmet kalitesinin her geçen gün iyileşmesine neden olduğu için yolcu sayısında artış göstermektedir. Yolcularının hak ve hukukuna daima saygı gösteren firma bu konunun öneminin bilincinde olarak hareket etmeye devam etmektedir. Vip Tuncelililer otobüs firması, kariyerinde emin adımlar ile ilerken kendisine firma sloganı olarak, “Daima üstün hizmet” sözcüklerini seçmiştir. Bu slogan henüz çalışma yaşamının başında olan firmanın hedeflerini ve ilkelerini en etkili biçimde ortaya sermektedir.
Vip Tuncelililer otobüs firması, 2007 yılında Tunceli merkezli olarak Yılmaz Tunceliler tarafından kurulduğu günden itibaren kendisine belirlemiş olduğu vizyon ve misyon dahilinde emin adımlarla çalışma yaşamına devam etmektedir. Çalışma yaşamında edindiği tecrübe ve yolcuları ile arasında oluşturduğu güvene dayalı köprü neticesinde bugün yolcularından 4.5/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başarmıştır. Sizler de firmayla olan seyahatinizin değerlendirmesi yapmak ve fikirlerinizi belirtmek için NeredenNereye.com üzerinden firma ile ilgili görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
Vip Tuncelililer Popüler Otobüs Seferleri
Erzincan - Kırmızı Köprü
Erzincan - Elazığ
Elazığ - Tunceli
Elazığ - Erzincan
2007 yılında Tunceli merkezli olarak Yılmaz Tunceliler tarafından kurulan Vip Tuncelililer otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “8” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “8” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Özlem İstanbul bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Vip Tuncelililer otobüs firması, 0 (428) 212 23 62 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Vip Tuncelililer otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Vip Tuncelililer otobüs biletlerinin en uygun fiyatlarını her zaman NeredenNereye.com üzerinde görebilirsiniz.
Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Vip Tuncelililer otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Modern dünyada genişlemek için teknolojiye ayak uydurmanın gerekliliğinin farkında olan Vip Tuncelililer otobüs firması yolcularının kendisine her zaman ve her yerde kolaylıkla ulaşabilmesi için seferlerinin otobüs biletlerini online satışa açmıştır. Artık istediğiniz vakitte en uygun Vip Tunceliler otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Vip Tuncelililer Biletimi Nasıl İptal Edebilirim?
Satın aldığınız Vip Tuncelililer biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr