Yolcu Sayısı
1

Yatağan Koop. Otobüs Bileti

Yatağan Koop.

Firma Hakkında

  • AdresYatağan 138. Sokak, 8, 48500, Muğla
  • Müşteri Servisi0252 572 5817 / 0 (252) 572 5817
  • İnternet Sitesiyatagankoop.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Yatağan Koop.


Çok İyi
100 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Güzel bir yolculuktu. Teşekkürler

Yatağan Koop. Hakkında


Yatağan Koop otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Yatağan Koop, hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak çalışma yaşamının başlangıcından itibaren yolcuları ile arasında kurmaya özen gösterdiği güvene dayalı ilişkinin devamını için en önemli unsurlardan birinin daima güler yüzlü hizmet ilkesi olduğunun farkında olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerinde yoğunlaştırmaktadır. Başta kendi kurulmuş olduğu çevre ve bünyesinde yer alan personelin eğitim, gelişim, koordinasyon sekmelerinde başarılı işler ortaya koyabilmesi adına kendi öz çalışmalarını yürütmeye ve daima gelişim göstermeye özen göstermektedir.
Yatağan Koop otobüs firması kendisine vizyon olarak, “Yolcuları ile arasında oluşan güvene dayalı ilişkinin hiçbir koşul altında zedelenmemesi için sürekli olarak, emek harcamak ve kendi gelişimini aksatmadan daima modern dönemin imkanlarını yolcularına sunarak hizmet vermek,” ilkesini benimsemiştir. Yatağan Koop otobüs firması kendisine misyon olarak, “Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima düzenli, titiz bir çalışma sonucunda güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolcularına ulaşmak, önce insan ilkesinin getirdiği yükümlülüğü omuzlarına alarak modern dönemde alanında faaliyet gösteren ulusal firmaların kalite standartlarında çalışarak her geçen gün ulaşım ağını ve şirket yapılanmasını geliştirmeyi sürdürerek halkımızın ihtiyacı olan ulaşım hizmetini yerinde ve zamanında sunmak” ilkesini benimsemiştir.
Yatağan Koop otobüs firması her geçen gün gelişim göstererek daima kaliteli hizmet sunmanın temel öğelerinden birinin de yolcuları ile arasındaki iletişimi kaybetmemek olduğunun farkında olan firma günümüzde, “0(252) 572 58 17” nolu telefon numarası üzerinden yolcuları ile daimi olarak bağlantı sağlamaktadır. Modern dönemin yolculara getirdiği konforun bilincinde olan firma, araç filosunda olan otobüslerinde, “İnternet, USB, Müzik, TV” gibi imkanları sunmaktadır. Kendi alanında her gün daha fazla yolcuya uğraşmanın temel unsurlarından birinin ulaşım ağını aksatmadan genişletmek olduğunun farkında olan Yatağan Koop otobüs firması günümüzde, “Burdur, Yeşilova, Serinhisar, Tavas, Kale, Muğla, Yatağan, Milas, Bodrum, Marmaris” gibi ulaşım merkezlerine yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Modern dönemde gelişim gösteren firma yapılanmasının en kısa zamanda en fazla yolcuya ulaşması gerektiğini bilen firma artık tüm biletlerini online olarak yolcularına sunmaktadır. Artık en uygun Yatağan Koop otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr