Yolcu Sayısı
1

Anafartalar Turizm Otobüs Bileti

Anafartalar Turizm

Firma Hakkında

  • AdresCevatpaşa Mah. Pirireis Cd. No:82/2 Çanakkale
  • Müşteri Servisi0286 213 6676 / 0 (286) 213 6676
  • İnternet Sitesianafartalarturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Anafartalar Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Anafartalar Turizm Hakkında


Çanakkale Anafartalar Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Çanakkale Anafartalar Turizm hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak hizmetlerini her geçen gün daha fazla yolcuya ulaştıran bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine odaklamaktadır. Hedefleri ve ilkeleri doğrultusunda hareket ederek her geçen gün büyüyen otobüs firması sektöründe önemli bir konuma gelmek ve daha fazla yolcuya ulaşmak adına emin adımlar ile ilerlemeye devam etmektedir. Çanakkale Anafartalar Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu yakın tarihinden bu yana sürekli olarak kendini geliştirmeye özen göstermiş ve yolcuları ile arasında kısa sürede gelişen güvene dayalı bağlantının sarsılmaması adına elinden geleni yapmaya devam etmiştir. Yakın tarihte kurulduğunda yalnızca tek hat üzerinde sınırlı bir alan içerisinde hizmet sunmaya başlayan Çanakkale Anafartalar Turizm otobüs firması zamanla kendini geliştirme çalışmaları altında farklı noktalara da sefer düzenlemeye başlamış, en başta kendi çevresinin ulaşım yönünde olan açığını kapatmayı hedeflemiştir.
Yıllar boyunca sürdürdüğü çalışma faaliyetleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile öncelikle kendi bölgesinde alanında belirli standartları yakalamayı başaran firma gelişimini ilkelerinden ödün vermeden sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle kurulduğu bölgenin ulaşım ihtiyacının karşılanması için yatırım ve yaptırımlarda bulunan firma bu anlamda uygun fiyatlı otobüs bileti imkanları sağlayarak söz konusu güzergah dahilinde yolculara hizmetlerini ulaştırmayı hedeflemektedir. Sektöründe öncü bir firma olarak bulunmak isteyen Çanakkale Anafartalar Turizm firması bu hedefini gerçekleştirmek için çok çalışması gerektiğinin bilincinde olarak hareket etmektedir.


Çanakkale Anafartalar Turizm otobüs firması çalışma yaşamında yeni büyüyen bir firma olarak öncelikli olarak hizmetini taşıyabildiği kişi sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Türkiye’nin farklı bölgelerine Çanakkale Anafartalar otobüs bileti satarak yolcularına ulaşan otobüs firması yavaş ancak sağlam adımlar ile ulaşım ağını genişletmeyi hedeflemektedir. Çanakkale Anafartalar otobüs firması günümüzde, “Ayvacık, Bursa, Biga,Çan, Çanakkale, Erdek, Esenler, Ezine, Harem, Lapseki, İzmir, Tekirdağ” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.
Firmanın öncelikli hedeflerinden biri hizmet kalitesinde değişiklik yaratmadan çalışma yaşamına devam etmeye çalışan firma günümüz dünyasında hizmeti en kısa sürede en fazla kişiye sunmanın gerekliliğinin bilincinde olan firma bunu sağlamak adına hizmetlerini online erişime de açmıştır. Bu nedenle firma, hizmet sektörünün değişmez kurallarından olan müşteri memnuniyetine özen göstererek çalışma yaşamına devam etmektedir. Artık en uygun Çanakkale Anafartalar Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr