neredennereye.com, Bafra Express Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Bafra Express Turizm

Bafra Express Turizm
 

neredennereye.com,
Bafra Express Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Bafra Express Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Bafra Express Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Bafra Express Turizm

Alparaslan Mah. Uluçay Cad. Alaçam Yeni Otogar Alaçam Samsun
0362 621 35 40 - 622 00 36

Bafra Express Turizm


Bafra Express Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana yolcularına kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek seyahat sektöründe faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Firma bölgesindeki ihtiyacı görerek insanlara hizmet ulaştırmak amacı ile yerel bir işletme olarak kurulmuştur.  Kurulduğu günden bu yana başta kendi çevresi olarak, çalışanları ve yolcuları arasındaki bağlantıyı korumaya çalışarak insanlara kaliteli hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Bu nedenle öncelikle kendi bölgesinde gerekli yatırımları üstlenerek ve kalifiye eleman ihtiyacını sağlayarak çalışma yaşamına devam etmektedir. Bafra Express Turizm otobüs bileti satan firması çalışma hayatı boyunca daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir ve hizmetinin çok daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için bugün teknolojinin sağladığı nimetlerden de yararlanarak yolcularına çeşitli online platformlar aracılığı ile hizmet sağlamaktadır.


Bafra Express Turizm firması bugün, “Alaçam, Bafra, Balıklı, Bursa, Cevizli, İstanbul, Kapaklı, Millet Mahallesi, Samsun, Vatan Mahallesi” gibi ulaşım noktalarına otobüs bileti satarak yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Sektördeki faal iş yaşamına ilkelerini koruyarak devam eden firma başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulmasına karşın kendine olan güveni sarsmadan emin adımlarla ilerleyerek ulusal düzeyde bir firma olmayı hedeflemektedir. Prensipleri gereği firma kendisine karşı oluşan güveni korumak amacı ile her geçene gün işine yaptığı yatırımları yenileyerek, bünyesinde bulunan araç filosunun gelişimini ve güler yüzlü hizmet anlayışını sıkılmadan uygulayan insan kaynaklarını büyütmeye devam etmektedir. Bununla birlikte dönemin gerekliliklerinden olan yolculuk ihtiyaçlarının yerinde ve zamanında karşılanması içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Gelişimin ancak sağlam adımlarla sağlanabileceğinin farkında olan firma bu nedenle öncelikle insan kaynaklarına ayırdığı yapılanma bütçesinin ve ekipmanların güvenilir olmasını sağlamak ile ilgilenmektedir.

Bafra Express Turizm otobüs bileti fiyatları, Bafra Express Turizm iletişim ve telefon numaraları, Bafra Express Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Merzifon - Bursa 100 TL
Orhangazi - Bafra 100 TL
Bafra - Bursa 80 TL
Samsun - Bursa 90 TL
Yalova - Samsun 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
94Puan
67%
33%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir

 Bafra Expresden memnunuz

"Memnunuz" Misafir

 otobüsleri güzel, tercih edilebilir

"Otobüsleri çok güzel ve yeni" Misafir

 Otobüsleri çok güzel ve yeni