neredennereye.com, Asil Bafra Express firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Asil Bafra Express Otobüs Bileti

Asil Bafra Express
Asil Bafra Express
 

neredennereye.com,
Asil Bafra Express
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Asil Bafra Express Şubeleri

 

neredennereye.com,
Asil Bafra Express
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Asil Bafra Express

Alparaslan Mah. Uluçay Cad. Alaçam Yeni Otogar Alaçam Samsun
0362 621 35 40

Asil Bafra Express Turizm


Asil Bafra Express Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana yolcularına kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek seyahat sektöründe faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Asil Bafra Express bölgesindeki ihtiyacı görerek insanlara hizmet ulaştırmak amacı ile yerel bir işletme olarak kurulmuştur.  Kurulduğu günden bu yana başta kendi çevresi olarak, çalışanları ve yolcuları arasındaki bağlantıyı korumaya çalışarak insanlara kaliteli hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Bu nedenle öncelikle kendi bölgesinde gerekli yatırımları üstlenerek ve kalifiye eleman ihtiyacını sağlayarak çalışma yaşamına devam etmektedir. Asil Bafra Express Turizm otobüs bileti satan firması çalışma hayatı boyunca daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir ve hizmetinin çok daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için bugün teknolojinin sağladığı nimetlerden de yararlanarak yolcularına çeşitli online platformlar aracılığı ile hizmet sağlamaktadır.


Asil Bafra Express Turizm firması bugün, “Alaçam, Bafra, Balıklı, Bursa, Cevizli, İstanbul, Kapaklı, Millet Mahallesi, Samsun, Vatan Mahallesi” gibi ulaşım noktalarına otobüs bileti satarak yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Sektördeki faal iş yaşamına ilkelerini koruyarak devam eden firma başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulmasına karşın kendine olan güveni sarsmadan emin adımlarla ilerleyerek ulusal düzeyde bir firma olmayı hedeflemektedir. Prensipleri gereği Asil Bafra Express kendisine karşı oluşan güveni korumak amacı ile her geçene gün işine yaptığı yatırımları yenileyerek, bünyesinde bulunan araç filosunun gelişimini ve güler yüzlü hizmet anlayışını sıkılmadan uygulayan insan kaynaklarını büyütmeye devam etmektedir. Bununla birlikte dönemin gerekliliklerinden olan yolculuk ihtiyaçlarının yerinde ve zamanında karşılanması içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Gelişimin ancak sağlam adımlarla sağlanabileceğinin farkında olan firma bu nedenle öncelikle insan kaynaklarına ayırdığı yapılanma bütçesinin ve ekipmanların güvenilir olmasını sağlamak ile ilgilenmektedir.

100 üzerinden
92Puan
57%
43%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Güzeldi" Misafir
İyi yani ben beğendim açıkçası tekrar tercih etmeyi de düşünüyorum
"Doğru adres" Misafir
Genel olarak sorunsuz bir yolculuktu. İkram kalitesi ve çeşidi arttırılmalı. Tavsiye ederim.
"Memnun kaldım" Misafir
Gerçekten çok beğendim, bir beklentim yoktu bilet alırken şaşırdım. Çok teşekkürler
"Tavsiye ederim" Misafir
araçları yeni ve çok rahat koltukları var aynı zamanda temiz muavinde ve şoförde çok saygılıydı tavsiye ederim
"" Misafir

 Bafra Expresden memnunuz

"Memnunuz" Misafir

 otobüsleri güzel, tercih edilebilir

"Otobüsleri çok güzel ve yeni" Misafir

 Otobüsleri çok güzel ve yeni