neredennereye.com, Özlem İstanbul firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özlem İstanbul Otobüs Bileti

Özlem İstanbul
Özlem İstanbul
 

neredennereye.com,
Özlem İstanbul
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem İstanbul Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem İstanbul
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem İstanbul

0850 888 7334
Merkez Şırnak
0486 

Özlem İstanbul Otobüs Firması

Özlem İstanbul otobüs firması, 2004 yılında Şırnak merkezli olarak Özbaşaran Cizre Turizm yapılanmasının altında kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam, yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Firma, Doğu Anadolu bölgesini merkez kabul etmiş ve bu bölgede var olan seyahat sektörünün açıklarını gidermek için günümüze değin özveri ile çalışmıştır. Yerel bir işletme olarak kurulan firma, başladığı günden itibaren yolcuları ile arasında inşa etmeye çalıştığı güvene dayalı köprüleri korumak için öncelikle güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş ve bu anlayışın gerekliliklerini yerine getirmek için filosunda yer alan araçların teknik donanımına özen göstermek ile birlikte aynı özeni bünyesinde yer alan personelin eğitimi üzerinde de göstermiştir. Günümüzde insanlar için bir firmanın yolcularının değerlendirmesi, seyahat edecek kişilerin otobüs firması tercihi üzerinde son derece önemlidir. Özlem İstanbul otobüs firması, çalışma yaşamında ilkelerini takip ederek bugün kullanıcılarından 4,7/5 gibi yüksek bir deneyim puanı elde etmeyi başarmıştır. Dilerseniz sizler NeredenNereye.com üzerinden Özlem İstanbul sayfasını ziyaret ederek bu otobüs firması hakkındaki deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Özlem İstanbul Firmasının Popüler Seferleri

-Adana - Şanlıurfa

-Mersin - Viranşehir

-Viranşehir - Ankara

-Gaziantep - İstanbul

-İstanbul - Duhok (Irak)

2004 yılında Şırnak merkezli olarak kurulan Özlem İstanbul otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Özlem İstanbul bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Ünlü Seyahat otobüs firması, 0 (850) 888 73 34  nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Özlem İstanbul otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Özlem İstanbul otobüs biletlerinin ortalama fiyatı 225 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Özlem İstanbul otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflendiğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Özlem İstanbul otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Özlem İstanbul biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Özlem İstanbul otobüs bileti fiyatları, Özlem İstanbul iletişim ve telefon numaraları, Özlem İstanbul otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Diyarbakır - Nusaybin 130 TL
İstanbul - Zoho (Irak) 600 TL
Bayrampaşa - Ankara 200 TL
Adapazarı - Silopi 650 TL
Tarsus - Nusaybin 350 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.