neredennereye.com, Lüx Beydayı Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüx Beydayı Turizm Otobüs Bileti

Lüx Beydayı Turizm
Lüx Beydayı Turizm
 

neredennereye.com,
Lüx Beydayı Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüx Beydayı Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüx Beydayı Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüx Beydayı Turizm

+90 534 581 43 33
Aksaray Mah.Küçük Langa Cad. Balkan Bazar Apt. no 71/8 Fatih İstanbul
0212 

Lüx Beydayı Turizm Otobüs Firması

Lüx Beydayı Turizm 2022 yılında, İstanbul merkezli olarak kurulmuş, sektöre henüz adım atmış yolcu taşımacılığı alanında müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden hizmet gösteren bir kuruluştur. Lüx Beydayı Turizm, ülkemiz üzerinden karayolu bağlantımız bulunan Avrupa ülkelerine de yolcu taşımacılığı sağlamaktadır. Bu konuda firma sayısının az olmasından kaynaklı, Türkiye üzerinden Avrupa şehirlerine sefer düzenleyen otobüs firmalarına bir hayli ihtiyaç duyuluyor. Tüm bunların yanı sıra müşteri memnuniyetini ön plana alan Lüx Beydayı Turizm sektör içerisinde kendine önemli bir yer edinmeye hazırlanıyor. Lüx Beydayı Turizm otobüs firmasının en popüler seferlerinden biri olarak İstanbul – Romanya (Bükreş) seferi olarak karşımıza çıkıyor.

Hizmet sektöründe çalışma yaşamına başlamış bir kuruluş olarak, daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma özellikle bu alandaki yatırım ve yaptırımlarına dikkat etmektedir. Emin adımlarla sektöründe ilerlemek isteyen firma, otobüs filosunda yer alan araçlarının teknik donanımını çağın gerekliliklerini yerine getirecek şekilde biçimlendirmeye özen göstermektedir. Kısa süre içerisinde yolcuları ile arasında gelişen güvene dayalı köprülerin zedelenmemesi için elinden geleni yapan firma zaman içerisinde bu bağı daha da kuvvetlendirmeyi hedeflemektedir. Henüz ilk yıllarını yaşayan kuruluş sınırlı sayıda alana hizmet sunabiliyor olsa da zaman içerisinde ulaşım ağını son derece güçlü hale getirmeyi hedeflemektedir.

Lüx Beydayı Turizm Hakkında

2022 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Lüx Beydayı Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Lüx Beydayı Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Lüx Beydayı Turizm otobüs firması, 0534 581 43 33 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Lüx Beydayı Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Lüx Beydayı Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Lüx Beydayı Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.4/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Lüx Beydayı Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Lüx Beydayı Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Lüx Beydayı Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.