Yolcu Sayısı
1

Lider Vip Travel Otobüs Bileti

Lider Vip Travel

Firma Hakkında

  • AdresEsenler Otogarı İstanbul
  • Müşteri Servisi0 (212) 429 80 99
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Lider Vip Travel


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Lider Vip Travel Hakkında


Lider Vip Travel otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam etmiş yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren sayılı firmalardan bir tanesidir. Kendi standartları kapsamında çıktığı yolda her şeyden önce müşteri güveninin ne denli önem arz ettiğinin bilincinde olan firma kendisini bu alanda geliştirmek için temel yatırım ve yaptırımlarını her şeyden önce bünyesinde yer alan personelin gelişimi üzerine odaklamış bulunmaktadır.Lider Vip Travel otobüs firması kendisine belirlediği standartların dışına çıkmamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışının büyük bir kriter olduğunun farkında olarak yolcuları ile arasında kurmuş olduğu güvene dayalı köprünün yıkılmaması adına çalışmalarını ağır ağır fakat sağlam adımlarla sürdürmektedir. Lider Vip Travel otobüs firması başlangıçta kendi kurulmuş olduğu alan üzerine çalışmalarını yoğunlaştırarak ulaşım ağındaki yolculuklarını güvenli ve eğlenceli bir hale getirdikten sonra ulaşım ağını her geçen geliştirmeye devam etmiştir.
Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Lider Vip Travel ilkelerinden ödün vermeden misyonu ve vizyonu doğrultusunda ilerlemeye özen göstermektedir. Lider Vip Travel ilkelerine bağlı olarak belirlediği misyonunu “Yolcu taşımacılığında güven, huzur, konfor ve zaman misyonlarını teknolojik gelişmeler ile üst seviyede tutmaktadır. Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarımıza ve müşterilerimize sunmak, toplumsal değerlere sahip çıkarak çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak en önemli hedefimizdir.” şeklinde tanımlamıştır.
Günümüz dünyasının yolcu ihtiyaçlarını müşteri ile buluşturmaya devam eden firma bu kapsamda personel eğitimini ve araç filosunda yer alan araçlarının donanım, ekipmanını son derece titiz şekilde sağlamaya devam etmektedir. Günümüz dünyasında müşterinin hizmete en kısa sürede kolayca ulaşmasının ne büyük önem arz ettiğinin farkında olan firma biletlerini online satışa açmıştır. Artık en uygun Lider Vip Travel otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr