neredennereye.com, Dursunbey Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Dursunbey Seyahat Otobüs Bileti

Dursunbey Seyahat
Dursunbey Seyahat
 

neredennereye.com,
Dursunbey Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Dursunbey Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Dursunbey Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Dursunbey Seyahat

Hasan Polatkan Cad. Dursunbey Balıkesir
0266 662 1206

Dursunbey Seyahat Otobüs Firması

Dursunbey Seyahat otobüs firması, 1994 yılında Balıkesir merkezli olarak kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden firma, yolcu taşımacılığı alanında her geçen gün daha ileriye gitmek istediği için teknik donanımını sağlamak ve çalışanlarının gelişimini sağlamak için özen göstermektedir. Yolcu taşımacılığı alanında sağlıklı şekilde güvenilir hizmet politikasını uzun yıllar devam ettirmenin gerekliliğinin farkında olan ve bunun için çalışmaya devam eden Dursunbey Seyahat otobüs firması temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönelik gerçekleştirmektedir. Yolcu taşımacılığı sektörünün en temel direklerinin hizmet vermek üzerine kurulu olduğunu ve bu yapılanmanın sağlam kalabilmesi adına daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli gerekli olduğunun farkında olan kuruluş, başta kendi personel ekibini bu alan üzerinde uzman olarak yetiştirmeye özen göstermektedir.

Elbette bu sektör içerisinde hizmetinizin olabildiğince fazla insana ulaştırılması gerekmektedir. Bu nedenle Dursunbey Seyahat kurulmuş olduğu günden bu yana her geçen gün ulaşım ağını biraz da arttırmaya yeni noktalara ulaşım hizmeti sunmaya gayret göstermektedir. Kendisi için kurulmuş olduğu çevre içerisindeki görünümünün ne denli önemli olduğunun farkında olan Dursunbey Seyahat bu konuda başta kendi ufak çevresi olmak üzere çeşitli tanıtım ve yardım kampanyaları sunmaktadır. Kendi sektöründe belirli noktalarda olan firmalar ile rekabet için ulaşım ağını daha da genişletmesi gerektiğinin bilincinde olan firma insanlara çevrimiçi olarak da hizmet sunmaya başlamıştır.

Dursunbey Seyahat Hakkında

1975 yılında Balıkesir merkezli olarak kurulan Dursunbey Seyahat otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Dursunbey Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Dursunbey Seyahat otobüs firması, 0266 662 12 66 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Dursunbey Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Dursunbey Seyahat otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Dursunbey Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Dursunbey Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Dursunbey Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Dursunbey Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.