Yolcu Sayısı
1

Ünlü Seyahat Otobüs Bileti

Ünlü Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresKocasinan Merkez Mahallesi, Özbek sokak, No:2/3 Bahçelievler İstanbul
  • Müşteri Servisi0 (212) 452 9069
  • İnternet Sitesiunluturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Ünlü Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Ünlü Seyahat Hakkında


Ünlü Seyahat otobüs firması 2018 yılında İstanbul merkezli olarak Veli Şimşek tarafından kurulduğu günden bu yana yüksek müşteri memnuniyeti ve daima güler yüzlü hizmet ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Ünlü Seyahat otobüs firması , hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak zaman içerisinde yürüttüğü yol yada sistematik işleyiş içerisinde hizmet kalitesi ilklerine özen göstermektedir. Yerel bir işletme olarak kurulan firma gelişim süreci boyunca başta yolcuları olmak üzere kendilerine destek sağlayan kitlenin yararına yatırım ve yaptırımlarına devam etmektedir. Firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren yolcularının kendisine karşı olan güvenini sarsmamak için başta kendi personelinin eğitimsel yapılanması ve aynı zamanda araçlarının ekipman tedarikini yerine getirmeyi hedef edinmiştir. Çalışma yaşamına başladığı günden bu yana sunmuş olduğu hizmet ile birlikte Ünlü Seyahat otobüs firması kullanıcı değerlendirmeleri sonucu 4,7 gibi yüksek bir memnuniyet ortalaması yakalamayı başarmıştır.
Ünlü Seyahat Otobüs Firmasının Popüler Seferleri

İstanbul - Tekirdağ

Gelibolu - Beylikdüzü

Kadıköy - Tekirdağ

Gelibolu Kadıköy

Esenler (Bayrampaşa) - Eceabat

2018 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan ve çalışma yaşamına atılan Ünlü Seyahat otobüs firması henüz sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalarla kıyaslandığında çok genç olduğundan araç filosunda tam ekipman donanımına sahip çok fazla araç bulunmamaktadır. Ancak firma gene de hizmet sağladığı sınırlı alandaki güzergah içerisinde hareket eden otobüs seferlerinde yolcularının seyahat konforunu daima ön planda tutarak hizmet kalitesini düşürmeden emin adımlarla ile yolcu taşımacılığı sektöründe büyümeye devam etmektedir. Ünlü Seyahat otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Ünlü Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Ünlü Seyahat otobüs firması, 0 (212) 452 90 69 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır.
Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Ünlü Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Ünlü Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Ünlü Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr