Yolcu Sayısı
1

Boyter Turizm Otobüs Bileti

Boyter Turizm

Firma Hakkında

  • AdresYenişehir Mah. 284. Sokak No:11 Yahşihan Kırıkkale
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Boyter Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Boyter Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Boyter Turizm Hakkında


Boyter Turizm firması kurulduğu günden bu yana yüksek müşteri memnuniyeti ve daima güler yüzlü hizmet ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Boyter Turizm, hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak zaman içerisinde yürüttüğü yol yada sistematik işleyiş içerisinde hizmet kalitesi ilklerine özen göstermektedir. Yerel bir işletme olarak kurulan firma gelişim süreci boyunca başta yolcuları olmak üzere kendilerine destek sağlayan kitlenin yararına yatırım ve yaptırımlarına devam etmektedir. Firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren yolcularının kendisine karşı olan güvenini sarsmamak için başta kendi personelinin eğitimsel yapılanması ve aynı zamanda araçlarının ekipman tedarikini yerine getirmeyi hedef edinmiştir.
Başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulan Boyter Turizm firması vizyonu ve misyonu dahilinde hayatına devam ederken ulaşım ağını da her geçen gün için arttırmaya devam etmektedir. Boyter firması günümüzde, “giderek genişleyen bir ulaşım ağı içerisinde her geçen gün daha fazla yolcuya ulaşarak ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Firmanın hizmet sektöründe yer alan profilinin zaman içerisinde yıpranmaması için faaliyetlerinde yolculara fiziksel olarak da ulaşması için bugün, “sefer düzenlediği Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde” kurulduğu bölge gibi ulaşım noktalarında şube yapılanmaları bulunmaktadır. Yolcularına daimi olarak destek hizmeti sağlayan firma kişilerin karşılaştığı herhangi bir durumun çözümü konusunda son derece yapıcı olarak sürekli hizmet sağlamaktadır. Ulusal çapta hizmet sağlamak isteyen ve bunu vizyonunda belirten bir firma olarak kuruluşun hedefinde daha fazla insana ulaşmak vardır. Bu nedenle firma otobüs biletlerini online olarak satışa sunulmuştur.
Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Boyter Turizm otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Artık en uygun Boyter Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr