Yolcu Sayısı
1

Nokta Turizm Otobüs Bileti

Nokta Turizm

Firma Hakkında

  • AdresOtogar Ordu
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi-

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

80 %
Toplam Yorum Sayısı (2)
Nokta Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
100 % (2)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"İyi"

Yani bazı eksiklikleriniz var ama yine de kötü hatıra bırakmadınız bende.

İstanbuldan Fatsaya sorunsuz yolculuk için teşekkürler.

Nokta Turizm Hakkında


Nokta Turizm, Ordu merkezli kurulan yerel bir işletme olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden otobüs firmalarından biridir. Hizmet sektöründen yer alan bir kuruluş olarak her şeyden önce kendisine güvenen insanlara karşı daima güler yüzlü hizmet sunmanın gerekliliğinin farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda gerçekleştirmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, kurulduğu günden bu yana özenle geliştirdiği yolcu ilişkilerinin çalışma yaşamı boyunca aynı şekilde ilerlemesini hedefleyen Nokta Turizm otobüs firması bu alanda kendi personeli başta olmak üzere tüm çalışanlarını hazırlamaktadır.

Nokta Turizm Otobüs Bileti Fiyatları
Nokta Turizm otobüs firması başlangıçta yalnızca kendi kurulmuş olduğu çevrede hizmet sunmayı hedefleyen yerel bir işletmenin görüşüne sahip olsa da firma zaman içerisinde kendini geliştirerek daha fazla güzergah üzerinde çok daha fazla yolcuya ulaşmayı hedeflemektedir. Yolcuları ile arasındaki güvene dayalı ilişkinin yaşanılan uzun süreçte zedelenmemesinin seyahat sırasındaki konfor imkanlarına bağlı olduğunun bilincinde olan firma filosunda yer alan otobüslerinin modern dönemin yolcu ihtiyaçlarını karşılaması adına gerek personel ve gerekse de araç donanımı adına hazırlıklarını güçlendirmektedir. Ordu merkezli olarak kurulan Nokta Turizm otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “11” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan nokta Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır.
Günümüz dünyasında yer alan bir işletme olarak en kısa sürede mümkün olan en fazla insana ulaşmanın gerekliliğinin bilincinde olan Nokta Turizm otobüs firması yolcularına 7/24 en sağlıklı hizmeti sunmak adına otobüs biletlerini online olarak satışa çıkarmıştır. Artık en uygun Nokta Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr