Yolcu Sayısı
1

Boyabat Seyahat Otobüs Bileti

Boyabat Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresBoyabat Dörtyol Adliye Karşısı İstanbul Otogarı Peron No:158 Sinop
  • Müşteri Servisi0 (368) 315 1515
  • İnternet Sitesiboyabatseyahat.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Boyabat Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Boyabat Seyahat Hakkında

Boyabat Seyahat Otobüs Firması
Boyabat Seyahat otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı alanındaki faaliyetlerine devam eden ve bu alanda uyguladığı yatırım ve yaptırımlar ile sürekli olarak gelişmeye devam eden bir firmadır. Boyabat Seyahat, henüz başlangıç aşamasında olduğu çalışma yaşamında çok fazla ulaşım bölgesine yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayamıyor olsa da kısa zaman içerisinde gösterdiği kaliteli hizmet nedeni ile yolcular tarafından tercih edilen bir firma haline gelmeyi başarmıştır. Düzenlediği kısa seferler boyunca bu sefer sürelerinde yolcularına sağlamış olduğu hizmet neticesinde aralarında güvene dayalı bir bağ oluşturmayı başarmış olan bir firmadır. Hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak bu alanda en önemli konulardan birinin daima güler yüzlü hizmet sunmak olduğunun farkında olan firma, zaman içerisinde göstermiş olduğu çalışma ve geliştirmelerini öncelikli olarak bu alan üzerinde tutmaktadır.
Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana gelişerek büyümeye devam eden Boyabat Seyahat otobüs firması, hizmet sağladığı kişi sayısını genişletmek için her geçen ulaşım ağını da genişletmeye devam etmektedir. Boyabat Seyahat firması bugün, “Vezirköprü, Havza, Kavak, Bağcılar, Esenler, Gültepe, İstanbul, Sultanbeyli, Karabük, Araç, Kastamonu, Taşköprü, Hanönü, Boyabat, Durağan, Samsun, Gerze, Bafra, Alaçam” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulup, gün geçtikçe büyümeye devam eden Boyabat Seyahat başta kurulmuş olduğu çevreye destek sağlamak ve onların kendisine sağladıklarının bir karşılığını göstermek adına temel yatırım ve geliştirmelerini ilk olarak bu alana yönlendirmektedir. Günümüzde dünyasında herhangi bir alanda hizmet sağlarken daha geniş kitlelere ulaşım sağlamanın ne denli önemli olduğunun farkında olan firma hizmet kalitesini daha büyük kitlere daha kolay şekilde ulaştırmak üzere günümüz dünyasının olmazsa olmazlarından çevrimiçi hizmet alanına da giriş yapmıştır. Artık en uygun fiyatlı Boyabat Seyahat biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Boyabat Seyahat Hakkında
1975 yılında Sinop - Boyabat merkezli olarak kurulan Boyabat Seyahat otobüs firması, belirlediği görev ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır.
Boyabat Seyahat otobüs firması, 0368 315 15 15 – 0212 658 13 32 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Boyabat Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Boyabat Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Boyabat Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr