Yolcu Sayısı
1

Eşme Ermenek Turizm Otobüs Bileti

Eşme Ermenek Turizm

Firma Hakkında

  • AdresKonya
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Eşme Ermenek Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Eşme Ermenek Turizm Hakkında


Eşme Ermenek Turizm, Türkiye’de 2022 yılında yerel olarak kurulan ve özellikle Bulgaristan’a gerçekleştirdiği konforlu ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkan, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren otobüs firmalarından biridir. Firma kurulduğu günden bu yana kendi bünyesinde belirlemiş olduğu ilkeler kapsamında, her geçen gün attığı yeni ve sağlam adımlar neticesinde çalışma yaşamında ilerlemeye devam etmektedir. Eşme Ermenek Turizm firması vermiş olduğu ülkeler arası yolcu taşımacılığı hizmetinin yanı sıra aynı zamanda yolcuları için çeşitli tatil bölgelerinde turlar da düzenlemektedir. Yolcularına ve yolcusu olmak isteyenlere daha hızlı ve güvenli şekilde ulaşmak isteyen firma fiziksel şubelerini yanı sıra çevrimiçi olarak da hizmet sağlıyor. Yerel bir işletme olarak kurulmanın zorluklarını bilen firma zaman geçtikçe ulaşım ağını arttırmanın yanı sıra yolcularının kendisine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına araç filosunda bulunan otobüslerini çağın gerekliliklerini en iyi şekilde karşılayacak biçimde güncellenmektedir.
Türkiye’de küçük bir alan içerisinde kurulan bir işletme olarak daima ileriye dönük hedefleri ile dikkat çeken otobüs firması bu özelliğinden vazgeçmeden sürekli çalışmaya ve yeni adımlar atmaya devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak müşteri memnuniyetinin temel yapılarından birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma bu nedenle temel yaptırım ve yatırımlarını başta kendi personeli üzerine kurmuş ve uygulamıştır.
Eşme Ermenek Turizm Hakkında
2022 yılında kurulan Eşme Ermenek Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “1” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “1” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Eşme Ermenek Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Eşme Ermenek Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Eşme Ermenek Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Eşme Ermenek Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.3/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Eşme Ermenek Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Eşme Ermenek Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Eşme Ermenek Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için sitemizde yer alan bilgiler aracılığı ile çağrı merkezimiz üzerinden ya da mail yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr