Bu firma satışa kapalıdır.

Özer Turizm Otobüs Bileti

Özer Turizm
Özer Turizm
 

neredennereye.com,
Özer Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özer Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özer Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özer Turizm

444 00 52
Kavacık Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Cd. No:28, 34830 Beykoz İstanbul (Anadolu)
0216 

Özer Turizm kurulduğu günden bu yana yolcu müşteri memnuniyeti ve üstün kalite hizmet ilkelerinden vazgeçmeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Özer Turizm küçük bir işletme olarak kurulmuş olduğu günden bu yana başlangıçta kendi çevresi olmak üzere insana yatırım yapmak ilkesini benimsemiştir. Bu kapsamda düşünüldüğünde şirket güler yüzlü personel yetiştirme adına pek çok yerinde adım atmıştır.

Özer Turizm firması yeterli gelişimin gösterilmesi için gerekli olanın başlangıçta yolcularının kendisine olan güvenini sarsmamak olduğunu bilen bir firma olarak bu konuda tam güven oluşturmak adına çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Firma yerel bir işletme olarak kurulmasının ardından teknik ekibini ve donanımını her geçen gün arttırarak kaliteli hizmetini ulusal çapta geniş bir hizmet ağına sunmak istemektedir.

Özer Turizm otobüs firması teknik donanımın günümüz dünyasında yolcu taşımacılığı sektörü için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak, kendi bünyesinde barındırdığı araç filosunun teknik açıdan yetkin hale getirebilmek adına güven veren çalışmalara adım atmaktadır. Ülke standartlarında bir kuruluş olmanın yalnızca belli bir alanda değil hemen hemen kendisini ilgilendiren her alanda iyi olmaktan geçtiğinin bilincinde olan firma bunun için bünyesinde yetiştirdiği personeli ile birlikte en yüksek kalite hizmetini sunmaya devam etmektedir. Ticar amaçlarını yolcularının güven ve huzurunun önünde tutmayan bir kuruluş olarak Özer Turizm yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

100 üzerinden
80Puan
0%
100%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"..." Misafir
iyi sayılır