Yolcu Sayısı
1

Özer Turizm Otobüs Bileti

Özer Turizm

Firma Hakkında

  • AdresKavacık Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Cd. No:28, 34830 Beykoz İstanbul (Anadolu)
  • Müşteri Servisi444 0052
  • İnternet Sitesiozerturizm.net

Özer Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

80 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Özer Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
100 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"..."

iyi sayılır

Özer Turizm Hakkında


Özer Turizm otobüs firması, 2000 yılında İstanbul merkezli olarak kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam, sayılı hizmet sektörü kuruluşlarından bir tanesidir. Özellikle hizmet sektöründe yer alan bir Özer Turizm olarak müşteri memnuniyeti konusunda gerekeni sağlamak adına çalışmalarına devam eden firma daima güler yüzlü hizmet anlayışını belirlemiştir. Bu ilkesini emin adımlar ile uygulamak için önce kendi bünyesinde yer alan personelin eğitimini tamamlamak adına çalışmalarını yürütmektedir. Kurulduğu günden bu yana kendisine belirlediği kalite standartları kapsamında çalışan Özer Turizm kararlı yapılanmasının bir sonucu olarak müşterileri ile arasında güvene dayalı bağ kurmayı başarmıştır. Gerçekleştirdiği yolculuklarda, yolcularının daima güvenli, konforlu ve eğlenceli bir süreç tamamlanmasını isteyen Özer Turizm bunun için personelinin gereken eğitimi almasını sağlamak ile birlikte araç filosunda yer alan araçların günümüz şartlarına uyum sağlaması içinde gerekenleri uygulamaktadır.
Özer Turizm Hakkında
2000 yılında İstanbul merkezli olarak Muammer Özer tarafından kurulan Özer Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Özer Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Özer Turizm Seyahat otobüs firması, 444 0 52 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Özer Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Özer Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Özer Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.3/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Özer Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Özer Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Özer Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr