Yolcu Sayısı
1

Zile Barış Turizm Otobüs Bileti

Zile Barış Turizm

Firma Hakkında

  • AdresTokat
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi-

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Zile Barış Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Zile Barış Turizm Hakkında


Zile Barış Turizm, hizmet sektörü içerisinde yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana küçük ama emin adımlar ile çalışma yaşamına devam eden ve bunun yanı sıra kendisine belirlediği müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden hareket eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Başta kendi kurulmuş olduğu çevrenin yapılanmasına olan katkısının farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde geliştirmeye devam etmektedir. Mesleki yaşamında henüz yolun başında olan ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma en başta kendi personelinin eğitimini ve araç filosunda bulunan otobüslerin teknik yapılanmalarını bu doğrultuda şekillendirmektedir. Zile Barış Turizm otobüs firması hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, “Yollarda güven ile yolculuk için Zile Barış Turizm” sloganını kendi ilkelerine bir öncü olarak belirleyip çalışma yaşamına bu şekilde devam etmektedir.
Zile Barış Turizm kurucularından biri olan kurucusu liderliğinde, çalışma yaşamının ilk adımlarını yakın tarihlerde atmıştır. Bu tarihten itibaren önce kendi çevresinde yer alan insanların hak ve hukukunu gözeterek hizmet sunmuş ve tecrübesi ile “Halka hizmet Hakka hizmettir” ilkesini benimsemiştir. Babalarının izlerinden gitmeyi kendilerine bir görev, ilke olarak benimseyen yöneticiler ile birlikte kuruluş ilk büyük çaplı adımlarını atmaya başlamıştır. Bu tarihten itibaren çağın gereksinimlerini karşılamak adına teknik yenilenmeye daha fazla özen gösteren kuruluş büyüme hızını katlamayı başarmıştır. Zile Barış Turizm yıllar süren yolculuğu boyunca yolcuları ile arasında oluşmuş olan güvene dayalı köprünün zedelenmemesi adına personelinin hizmet kalitesini ve araçlarının konforunu üst düzeyde tutmaya özen göstererek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yerel bir işletme olarak kurulup her geçen gün ulaşım ağını geliştiren Zile Barış Turizm günümüzde birçok noktada yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına hizmet taşımaya devam etmektedir. “Yolculukta konforun adresi,” sloganı ile yollara çıkan ve kendisine güvenen insanların haklarını gözeterek gerçek hayatta bu sloganın yaşamasını sağlayan Zile Barış Turizm çağımızın gerekliliklerini zamanında yerine getirmeye özen göstermektedir.
Zile Barış Turizm Hakkında
2000 yılında Tokat merkezli olarak kurulan Zile Barış Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Zile Barış Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.3/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Zile Barış Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Zile Barış Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Zile Barış Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr