neredennereye.com, Aksakal Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Aksakal Seyahat Otobüs Bileti

Aksakal Seyahat
Aksakal Seyahat
 

neredennereye.com,
Aksakal Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aksakal Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Aksakal Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aksakal Seyahat

İnebolu Otobüs Terminali Kastamonu
0366 811 43 27 - 811 27 01

İnebolu Aksakal Seyahat Otobüs Firması 


İnebolu Aksakal Seyahat, Türkiye’de kurulduğu yıldan itibaren kendi içerisinde belirlemiş olduğu kalite standartlarının izinden giderek müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışı konularından ödün vermeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Kurulmuş olduğu günden bu yana yerel bir işletme olarak sergilediği çalışmalar ile ülke çapında bir firma olup sektörde peşinden gelenlere öncü olmak isteyen İnebolu Aksakal Seyahat firması temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda gerçekleştirmektedir. Seyahat sektöründe ve dolayısı ile hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak bu alandaki başarının temelinin daima güler yüzlü hizmete dayandığının bu yönünü geliştirmesi gerektiğinin farkında olan yapılanma başta personelinin gereksinimlerini bu yöne öncelik vererek tamamlamaktadır. 


Yerel bir işletme olarak başladığı yolculuğunda kendi adına oluşturduğu güven duygusunu arkasına alarak yatırım ve yaptırımlarına devam edip ulaşım ağını başarılı şekilde geliştirmeyi başarmıştır. İnebolu Aksakal Seyahat firması bugün, “Araç, inebolu, İzmit, Karabük, Kastamonu, Küre, Sakarya, Seydiler” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca yolcularının kendilerine karşı duyduğu güveni sarsmadan daha iyi koşullarda hizmet sağlayabilmek için firma bugün, “Balat, İnebolu, İstanbul, Kaynarca” gibi noktalarda güler yüzlü personeli ile fiziksel şubelerde hizmet sağlamaktadır. Günümüz döneminde yolcunun konforunu sağlamak yatırımın devamlılığı için birincil şartlardan biri olduğu için filosunu, araç yapılanmasını ve donanımı yenilemeye devam etmektedir. Günümüz şartlarında firmanın kalitesini en uzak köşelerde çok daha büyük kitlere ulaştırmasının yöntemi teknolojik yatırımlardan geçmektedir. Bu nedenle İnebolu Aksakal Seyahat firması biletlerini online olarak satışa sunmuştur. Artık en uygun İnebolu Aksakal Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

100 üzerinden
80Puan
33%
33%
33%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Güvenli yolculuk" Misafir
Güvenli ve konforlu bir yolculuk oldu. teşekkürler
"Harika yolculuk" Misafir
yolculuk çok güzeldi her şey dört dörtlük'tü yavsiye ederim çok iyi firma çalışanları çok iyi insanlar araçları kaliteli yolculuk zamanlaması nerdeyse söyledikleri saatle aynı idi .
"" Misafir
iyi bir yolculuk geçirdim