neredennereye.com, Mis Amasya Tur firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Mis Amasya Tur Otobüs Bileti

Mis Amasya Tur
Mis Amasya Tur
 

neredennereye.com,
Mis Amasya Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mis Amasya Tur Şubeleri

 

neredennereye.com,
Mis Amasya Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mis Amasya Tur

Fındıklı Mah. Kuzey Kent Cad. No:1/Z12  Amasya
0358 0358 218 38 71

Amasya, Karadeniz bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Eski çağlardan bu yana birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetlerden kalma birçok izi de barındırmaktadır. Amasya'da bulunan tarihi güzellikleri sizde görmek isterseniz mis Amasya turizm sizlere yardımcı olacaktır.

Mis Amasya Turizm Hakkında

Amasya merkezde bir otobüs firmasıdır. Amasya’dan başlayarak Türkiye'nin birçok iline karayolundan insan taşımacılığı yapmaktadır. Mis Amasya turizm 1982 senesinde faaliyete başlamıştır. Firmanın kurucuları Veysel Aksöz, Nazım Güney, İlhan Şener ve Şahin Koçaktır. Firma faaliyete geçtikten yaklaşık yedi ay sonra filosunu genişleterek müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir. 1982 senesinde faaliyete geçtiğinde Amasya tur adında olan firma 1990 senesinde mis tur firmasını da kendi bünyesine ekleyerek mis Amasya tur adıyla faaliyet göstermeye devam etmiştir. Şu anda 10 adet otobüsü ve 10 adette kiralık aracı firma bünyesinde bulunmaktadır. Mis Amasya Tur'un yurt genelinde 80 tane satış gişesi ve yaklaşık 320 adet çalışan personeli bulunmaktadır. Kaliteli hizmetinden dolayı sürekli tercih edilen firma her geçen gün çalışmalarını arttırarak devam etmektedir. Sektörün getirdiği yenilikleri yakından takip ederek müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi nasıl cevap verilir araştırmaktadır. Müşterilerini memnun etmek adına her türlü çalışmayı yapmaktadır. Yolcuların can ve mal güvenliğini önemseyen mis Amasya tur seyahat öncesinde araçların her türlü bakımını yaparak olası bir arızaya karşı önlemini almaktadır. İşinde deneyimli çalışanları ile güler yüzlü hizmetin adresidir. Müşterilerin haklarına ve zamanlarına saygılı bir firmadır. Bünyesinde çalışan personelinde haklarını saygılıdır ve her personele adil davranmaktadır. Rahat, güvenli ve huzurlu yolculuk mis Amasya tur ile yapılır.

Mis Amasya Tur'un Sunduğu Olanaklar

Konforlu ve güvenli yolculuk için müşterilerine birçok olanak sunan biz Amasya Turizm'in otobüsüne ilk bindiğiniz anda sizi karşılayan güler yüzlü personel eşliğinde yolculuğumuz oldukça rahat geçecektir. Bu personel tarafından yol boyunca sizlere yiyecek ve içecek ikramları yapılacaktır. Otobüslerde kablosuz internet ve kişiye özel televizyonlar bulunmaktadır. Bu imkanlar dahilinde seyahatiniz oldukça renkli geçecek ve canınız sıkılmayacaktır.

Amasya Tur, Ankara, İstanbul, Amasya ve İzmir lokasyonlarına hizmet veriyor. Turizm şirketi şehir içi servis imkanı ile şehirden otogara, otogardan şehre ulaşımınıza yardımcı oluyor. Firmanın hemen hemen tüm araçlarında bulunan koltuk arkası ekran, uydu yayını, müzik yayını, film, kablosuz internet, gazete ve açık büfe ikramları ile keyifli ve konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlıyor.

Seyahat etmek istediğiniz tarihi daha önceden planladıysanız bir kaç hafta öncesinden sitemizi takip etmenizde fayda olacaktır. Bu şekilde otobüs bileti kampanyalarını yakalayarak indirimli otobüs bileti sahibi olabilirsiniz. Eğer ani bir karar ile seyahat tarihinizi belirlediyseniz fiyata göre listeleme yaparak bütçenize en uygun otobüs biletini tercih edebilirsiniz.

Sitemiz aracılığı ile seyahat etmek istediğiniz firmanın otobüs biletleri ve otobüs sefer saatleri gibi bilgilere ulaşabildiğiniz gibi firmaya yapılan yorumları ve puanlamaları da görebilirsiniz. Siz de Online Mis Amasya Tur otobüs bileti ile yapacağınız seyahatiniz sonrasında firmayı değerlendirmeyi unutmayın. İyi yolculuklar dileriz.

100 üzerinden
62Puan
24%
21%
21%
7%
27%
Toplam Yorum Sayısı (73)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Gayet İyi" Misafir
Hem fiyat iyi olsun hem de problemsiz bir seyahat geçireyim diyorsanız tam böyle bir firma ama her seferini kullanmadım birkaçı için söyleyebilirim bunu
"Yolculuk" Misafir
Kulaklık çalışmıyordu yeterli sayıda kulaklık yoktu. Telefonu şarj etme yeri de çalışmıyordu. Onun dışında herhangi bir problem yok
"" Misafir
televizyon izleme şansımız olmadı, teknik sorundan mıdır bilinmez ama show tv izlemek istedim açmadı izleyemedim, ayrıca şarj priz yerlerinin şalteri bozulmuş şarj konusunda da sıkıntı yaşadım.
"Kötü bir seyahat" Misafir
Hayatımın en kötü yolculuğuydu muavin gulmuyordu hizmet sıfır televizyon da filim müzik vb şeyler yoktu yemek molasinda çok kötü bir tesiste durdu yemekleri yenilmiyordu
"" Misafir
sivas ilinde 1 bck saat içinde 2 defa mola verdi sırf dinlenme tesisiyle anlaşmalı diye. beş saatlik yolculuğu 6 saatte tamamladı. lütfen zamanlamayı doğru gösterin planlarımızı ona göre yapıyoruz. fazladan 4 bçk saat otogarda beklememe neden olduğunuz için teşekkür ederim. dikkate alınacak mı sanmıyorum.
"Diyarbakır-malatya" Misafir
230 km lik yolculuğum 5 buçuk saat sürdü. hem Elazığ
hem Kale ilçesinde yarım saat gereksiz mola verip yolculuk uzatıldı
üstelik film arşivi de berbattı.
"" Misafir
seyahat sonundaki yolculara servis hizmetini beğenmedim. Gece karanlığında söylediğim yere uzak bi yerde bıraktılar..
"27.5 saat" Misafir
Sivas kangalda 15 saat bekledik,toplam 27.5 saat suren yolculuk.Yol kapaliysa madem Sivas otogardan neden çıkış veriliyor.Tamami ile berbat bir yolculuktu.
"Rezalet" Misafir
yazmaya vakit ayırmama değmez
"Rezalet" Misafir
yazmaya vakit ayırmama değmez

1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki yorumlar >