Yolcu Sayısı
1

Ağrı Seç Turizm Otobüs Bileti

Ağrı Seç Turizm

Firma Hakkında

  • AdresMerkez Ağrı
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Ağrı Seç Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Ağrı Seç Turizm Hakkında


Ağrı Seç Turizm otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyete başladığı günden itibaren müşteri memnuniyeti üstün hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden kuruluşlardan biridir. Ağrı Seç Turizm yerel bir işletme olarak kurulduğundan bu yana vizyonu ve misyonu doğrultusunda belirlediği ilklerin dışına çıkmadan sağladığı hizmeti ile birlikte yolcuları ile arasında belirli bir seviyede güven duygusunun oluşmasını sağlamıştır. Ağrı Seç Turizm her geçen gün kendisine karşı oluşan güvenin karşılığı olarak ulaşım ağını genişletmeye devam etmektedir. Hizmet sektöründe çalışma yaşamına devam eden bir firma olarak yolculukların konforlu ve güvenli geçmesinin dışında başarının en büyük anahtarlarından birinin de daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma bu kapsamda temel yatırım ve yaptırımları öncelikli olarak başta kendi içerisinde yer alan personel kadronun eğitim ve gelişim temelleri üzerine kurmaktadır.
Ağrı Seç Turizm günümüz dünyasında hizmet sunan bir firma olarak ulaşım hizmetini başlangıçta kurulmuş olduğu küçük çevrede sunmuş olsa da gelişme adımlarını atmaya başladığından itibaren ulaşım ağını her geçen gün arttırmayı hedefleyerek bu yönde ilerlemiştir. Günümüzde Ağrı Seç Turizm, “Ankara, Erzincan, Ağrı İstanbul, Erzurum, Uşak, Bodrum, Kayseri, Milas, Sivas, Ankara, Afyon, Denizli, Bursa, Aydın, Sivas, Nazilli, Bodrum” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Hizmet kalitesinin sektörü içerisinde ne denli önemli olduğunun farkında olan Ağrı Seç bu konuda attığı sağlam adımlarla kendisini geliştirmeye devam ederken bir yandan da kendine güvenen kitlenin her daim firmaya ulaşmasını sağlamak amacı ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunduğu noktalarda fiziksel şubeleri ile de hizmet vermektedir.
Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Ağrı Seç Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Ağrı Seç Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Ağrı Seç otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Ağrı Seç Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Ağrı Seç Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Ağrı Seç otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr