neredennereye.com, Kiğı Karakoçan Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Kiğı Karakoçan Turizm Otobüs Bileti

Kiğı Karakoçan Turizm
Kiğı Karakoçan Turizm
 

neredennereye.com,
Kiğı Karakoçan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kiğı Karakoçan Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kiğı Karakoçan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kiğı Karakoçan Turizm

Tepe Mah. Terminal Cad. No:1 Karakoçan Elazığ
0424 711 3170

Kiğı Karakoçan Otobüs Firması

Kiğı Karakoçan otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Yerel bir işletme olarak kurulan firma, hizmet sektörü içinde bulunan bir kuruluş olarak her şeyden önce daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli büyük önem arz ettiğinin farkında olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde şekillendirmektedir. Günümüz dünyası içerisinde yenilenmenin vazgeçilmez bir şart olduğunun ve kullanıcıların daima dönemin arzularını barındırdığının farkında olan firma en başta kendi personeli ve araç filosunda yer alan otobüslerin teknik yapılanmasını en üst seviyede tutmaya özen göstermektedir.

Yerel bir işletme olarak kurulan Kiğı Karakoçan otobüs firması zaman içerisinde çok daha fazla yolcuya ulaşabilmek adına ulaşım ve hizmet ağını sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir. Kiğı Karakoçan otobüs firması bugün, “Bingöl, Elazığ, Gebze, Gürün, İstanbul, İstanbul (Anadolu), Karakoçan, Kığı, Kovancılar, Malatya, Sultanbeyli” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Kiğı Karakoçan otobüs firması günümüzde, “Bingöl, Düzce, Elazığ, Gürün, İstanbul, Kiğı, Karakoçan, Kovancılar, Malatya, Sultanbeyli” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına hizmet taşımaktadır. “Önce insan” ilkesini benimseyerek çalışma yaşamını şekillendiren firma başta kuruluş aşamasında kendisinin yanında bulunan çevresi ve aralarında bir güven bağı oluşmuş olan yolcularının haklarını gözetmeye özen göstermektedir.

Bilgi erişimin ve teknolojik gelişmelerin bu denli büyük yer tuttuğu bir dönemde, çağı yakalamanın insanlara gerekli hizmet sağlamakta ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma en kısa zaman zarfı içerisinde kullanıcılarına doğru ve kaliteli hizmeti ulaştırmak adına hizmetlerini online ortama da taşımıştır. Kendi içerisinde oluşturduğu eğitim hiyerarşisi ile öz personelinin hizmet kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Kiğı Karakoçan otobüs firması bu alanda emin adımlar ile ilerlemektedir. Firmanın bugün sahip olduğu araç filosu içinde yer alan otobüslerinde, “Her koltuğa özel TV, Müzik, İkram, Kablosuz İnternet, USB bağlantı” gibi hizmet seçeneklerini bulabilirsiniz. Artık en uygun Kiğı Karakoçan otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Tavsiye" Misafir
Malatya'ya giden en en en iyi firma. Israrla tavsiye ediyorum bütün yakınlarıma.
"Tavsiye ederim" Misafir
firmayı oldukça iyi buluyorum şu zamana kadar yaptığım yolculukların genel olarak çok rahatsız edici bir kötü yanı yoktu tavsiye ederim
"Güzel bir yolculuktu" Misafir
Güzel ve rahat bir yolculuktu. Firma saatler konusunda hassas çalışanlar dikkatli ve özenli, tavsiye ederim.