neredennereye.com, Süzer Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Süzer Turizm Otobüs Bileti

Süzer Turizm
Süzer Turizm Seyahat
 

neredennereye.com,
Süzer Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Süzer Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Süzer Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Süzer Turizm

 Trabzon
0462 325 23 33

Süzer Turizm Hakkında

Trabzon Süzer Seyahat, Trabzon merkezli bir ulaşım şirketidir. Geçmişten geleceğe doğru gelen tecrübesiyle ve kalitesiyle müşterilerine unutulmayacak bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Ulaşım sektörüne yıllarını veren firma adını önce isimler arasına yazdırmıştır. Geniş araç filosuyla Türkiye'nin birçok noktasına ulaşım sağlayan firma kalitenin öncülerindendir. Geçmişten geleceğe sloganıyla deneyimlerim ulaşım sektörü içerisinde kullanmaktadır. Böylece yolcuların istek ve ihtiyaçlarının neler olabileceğini önceden tahmin ederek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Trabzon Süzer Seyahat müşterilerini bir para kaynağı olarak değil aile üyesi olarak görmektedir. Bundan dolayı müşterileriyle Empati kurarak onlar için en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Lüks araçları sayesinde müşterilerine telli bir hizmet sunmaya çalışmaktadır. Trabzon Süzer Seyahat yolcularına kolaylık sağlama kadınım online bilet işlemleri hizmetinin sunmaktadır. Böylece müşteriler yapmak istedikleri her türlü bilet işlemini buradan kolaylıkla yapabilmektedir.

Süzer Seyahatin Vizyon Ve Misyonları

Müşterilerin can ve mal güvenliğine aşırı derecede önem veren firma can ve mal güvenliğini kendine görev edinmiştir.

Kalite ve güvenliği hizmetten taviz vermemektedir,

Tüm Türkiye'de ulaşım ağını genişletmek istemek,

Yeni istihdam alanları oluşturmak,

Müşteri ve çalışanların haklarına saygı duymak,

Toplumu ve tabiatı korumak,

Teknolojik gelişmeleri takip etmek ve bunları hizmete sunmak,

Çalışanları motivelerini ve memnuniyetlerini arttırmak,

Yolcu taşımacılığında beklentileri karşılamak ve standartları yükseltmeye çalışmak.

Süzer Turizmin Şubeleri

Akçaabat, Ankara, Araklı, Beşikdüzü, Bulancak, Bursa, Çarşamba, Çarşıbaşı, Çorum, Düzce, Espiye, Eynesil, Fatsa, Gebze, Gemlik, Giresun, Gölcük, Görele, Güzelyalı, Harem, Havza, Hendek, İstanbul, İzmit, Kavak, Kaynarca, Keşap, Kırıkkale, Küçükbalıklı, Merzifon, Moloz, Of, Ordu, Sakarya, Pendik, Samsun, Trabzon, Ünye, Yalova…

Trabzon Süzer Turizm Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Trabzon Süzer Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla NeredenNereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Ana yurdu Trabzon olan Trabzon Süzer Turizm, yolcuların can ve mal güvenliğini ön planda tutarak, kaliteli ve yenilikçi ulaşım hizmeti sağlıyor. Kalite ve güvenli hizmetlerinden taviz vermeden, ülke genelinde hizmet ağını yaygınlaştıran Trabzon Süzer Turizm, son teknolojik olanakları tüm hizmet alanlarında uygulamaya özen gösteriyor. Kaliteli, güvenli ve yenilikçi hizmetleriyle Trabzon Süzer Turizm, koşulsuz misafir memnuniyeti sağlıyor. İnsan taşımacılığında yolcuların beklentilerini karşılayan Süzer, dünya standartlarını takip ederek, hizmette mükemmel olmayı hedefliyor. Süzer Turizm'in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Trabzon Süzer Turizm'in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Trabzon Süzer Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor. Hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Trabzon Süzer Turizm, sağladığı internet bağlantısı ile yolcuların cep telefonlarından ya da dizüstü bilgisayarlarından internet erişimi sağlamalarına imkan tanıyor. Geniş ve rahat koltuklarıyla da uzun seyahatlerde, misafirlerinin konforlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor. Trabzon Süzer'in araçlarında bulunan koltuk arkası ekran sistemi ile yolcular seyahatleri boyunca isterlerse uydu kanallarını isterlerse sisteme kayıtlı olan filmleri seyredebiliyorlar. Araçlarda, uygun saatlerde genel televizyon ve video yayını da yapılıyor. Yolcular bu hizmetlerden yararlanırken, başka yolculara rahatsızlık verilmemesi için otobüs içerisinde kişisel kulaklık da bulunuyor. Süzer Seyahat, yolculuk sırasında, yine uygun saatlerde genel radyo ve müzik yayını da yapıyor. Yolcular, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de, kendi zevklerine göre müzik dinleme imkanına sahipler.  Trabzon Süzer Turizm, lezzetli ikramlarıyla da uzun yolculuklara keyif katmayı başarılı bir şekilde sürdürüyor.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Trabzon Süzer Turizm, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Trabzon Süzer, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Trabzon'un tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Trabzon Süzer Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Süzer Seyahat'in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Trabzon Süzer Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız NeredenNereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

100 üzerinden
80Puan
57%
14%
11%
5%
14%
Toplam Yorum Sayısı (38)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Muhteşem yolculuk" Misafir
Rakipleri arasında en iyi firma üniversite dolayısı ile ailemin yanına düzenli olarak gidip geliyorum ama diğer firmalar Süzer turizm kadar iyi değildi. İstanbul - Ünye arası yaptığım yolculukta 13 saat olmasına rağmen oldukça rahat bir şekilde gidip geldim tavsiye ederim.
"Tavsiye ederim" Misafir
Araç oldukça temizdi, yolculuk 10 dk geç başlamasına rağmen zamanında vardı. Muavin oldukça kibar bir insandı.Tavsiye ederim
"" Misafir
memnun kaldım teşekkürler. Karadenizin iyi firmalarından biridir
"Muhteşem yolculuk" Misafir
2 gün önce aldığım düzce ordu seferinde ilk başlarda çok tedirgindim ama yolculuğum oldukça güzel ve keyifli geçti kullanmanızı tavsiye ediyorum.
"Giresun-gemlik arası bilet neden yok." Misafir
merhabalar;

24 eylül için Giresun dan Gemlik'e dönüş bileti alacağım fakat bilet bilgileriniz neden sistemde görünmüyor..cevap verebilir misiniz..???
"Onurrr" Misafir
Çok kötüydü otobüs konfor sıfır
"Onurrr" Misafir
Çok kötüydü otobüs konfor sıfır
"" Misafir
Otobüs cok havasızdı, klima çalışmasına rağmen en arkada nefes almakta zorlanıyorduk. Ayrıca varacağımız yere öngürülen saatten bir buçuk saat sonra varabildik.
"" Misafir
Memlun kaldik tesekkurler.
"" Misafir
SÜZER SÜZER SÜZER İYİ VARSINNNNN