Süzer Turizm Sakarya Otobüs Seferleri

Süzer Turizm Sakarya Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Süzer Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Süzer Turizm Sakarya Şubeleri

Şube
Telefon
275 31 76
 

neredennereye.com,
Süzer Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Süzer Turizm Sakarya Şubeleri
Süzer Turizm yaygın ulaşım ağı ile Sakarya ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Sakarya ilinde yer alan Süzer Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Süzer Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Süzer Turizm Sakarya Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Süzer Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Süzer Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Sakarya Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Sakarya Süzer Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Sakarya Süzer Turizm şubeleri ,Sakarya Süzer Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Sakarya Süzer Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Adapazarı 275 31 76
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
20Puan
0%
0%
0%
0%
100%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Hayal kırıklığı " Misafir
Yıllardır kullanmadığım , firma geçmişte bende bıraktığı güzel,izlenimlerden dolayı,tekrar bilet aldım ,
2 saat geç kalktı , uğramadık durmadık yer bırakmadı ilce dolmuşu gibi yol kenarından yolcu aldı .
- sofor sabaha kadar yüksek sesle müzik dinledi
- muavin host , hostes koltuğunda sigara içmeye başladı uyarınca da söylemedik laf bırakmadı söylemekle suç işlemiş gibi sofor muvanini uyarıp susturacagına beni geliştiriyor tamam diye ,

-Gece boyu hostu hiç göremedik servisi yolcular kendileri yapti
-koltuk arkası ekranlarda hic bir şey yoktu iki kanal oda çekerse ne film ne baksa bir şey ups bağlantı da yoktu
- akşamki muvainle yaşanan sigara sıkıntısını sabah diğer şoföre yaşadık , oda host koltuğunda yakmış sigarayı rahatsız oluyorum diyorum tamam yerine geç diye geliştiriyor , moladan yeni hareket etmişiz , 10 dk olmamış sigara içmesini mantıksız şeylere bağlıyor ,
Boyle aymazlık daha olurmu bilmiyorum ama kotu bir yolculuktu araba eski ve kotu idi sürücüler arabayı kotu kullanıyorlardı