Bu firma satışa kapalıdır.

Kamil Koç Otobüs Bileti

Kamil Koç
Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.
 

neredennereye.com,
Kamil Koç
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kamil Koç

444 0 562
Panayır Mah. İstanbul Cad. No:421/A Osmangazi  Bursa
0224 294 5562

Kamil Koç Otobüs Firması

Kamil Koç otobüs firması, Türkiye’de kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve himzet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. 1926 yılında kurulan Kamil Koç otobüs firması bu özelliği ile Türkiye’nin yolcu taşımacılığı alanında faaliyete başlayan ilk otobüs firması olarak ülkenin karayolu ulaşımı açısından önem arz eden prejtijli markalarından biri konumundadır. Kurulduğu 1926 yılından bu yana yolcularının isteklerini, beklentilerini ve arzularını karşılamaya yönelik çalışma prensibi sayesinde 94 yıldır aktif bir şekilde faaliyet gösteren otobüs firması bu özelliği ile sektöründe öncü bir marka olarak günümüz dünyasında yer almaktadır. Otobüs firmasının kurucusu Kamil Koç’un müşteri memnuniyeti ve iş ahlakı ışığında sektöründe lider ve öncü olmaya devam etmektedir.

Sektöründe çalışma yaşamına başladığı günden bu yana ilkelerinden ödün vermeden günümüze değin emin adımlar ile büyüyerek ulusal çaplı bir marka konumuna gelen Kamil Koç bugün 60 il, 288 ilçe ve 583 bilet satış noktası ve 10 bilet satış noktası ile de Yunanistan’da erişilebilir konumda bulunan devasa bir marka olmayı başarmıştır. Kurulduğu günden bu yana her dönem değişen yolcu ihtiyaçlarını çağın gerekliliklerini takip ederek en iyi şekilde karşılamaya çalışan Kamil Koç günümüzde ortalama 1100 araçlık genç otobüs filosu ile yolcularına güvenilir ve konforlu seyahatler sunmaktadır. Kurum misyonu olarak her zaman yolcu memnuniyetini ön planda tutmakta ve sektöre hizmet standardı belirleme konusunda öncü olmaktadır. Türkiye’nin şehirlerarası yolcu taşımacılığına sayısız ilkler ve yenilikler kazandırmıştır. 94 yıllık tecrübe ile günümüz yolcu ihtiyaçlarını doğru anlamakta ve yolcu memnuniyeti için personel ve donanım açısından yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer almaktadır.

Çalışma yaşamına başladığı günden bu yana hizmet kalitesini düşürmeden kendi yolunda emin adımlarla ilerleyerek Türkiye’nin karayolu ulaşımı sektöründe öncü bir marka konumuna yükselen Kamil Koç otobüs firmasının bazı başarıları şu şekilde özetlenebilir:

- Türkiye’nin ilk otobüs firması

- Sağlık gerekçesi ile sigara kısıtlaması ve yasağını uygulayan ilk karayolu yolcu taşıma şirketi

- Yolcuları ek sigorta kuponları aracılığıyla otobüs içindeki yolcu ve personelin tümünü ek güvenceye alan ilk karayolu yolcu taşıma şirketi.

- Capital dergisinin “Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi” sıralamasına giren ilk ve tek karayolu yolcu taşıma şirketi.

- 90. yılını kutlayan ilk ve tek karayolu yolcu taşıma şirketi.

1926 yılında kurulduğu günden bu yana çalışma aşkı ile adım adım ilerleyerek karayolu ulaşımında Türkiye’nin en büyük markalarından biri olan Kamil Koç otobüs firmasının zaman içerisinde kendisini bir adım ileriye taşımayı başardığı önemli mesleki adımları şu şekilde özetlenebilir:

- 1926 yılında Bursa ilinden alınan ehliyet ile birlikte Kamil Koç otobüs firmasının kurucu ilk olarak motorlu taşıtlar aracılığı ile yolcu taşımacılığına başlar ve bu aşama bugün Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarından birinin temellerini atar.

- 1927 yılında firma kendisine ait 3 araba ile birlikte en küçük adımı ile araç filosunu genişletmiş ve resmi seferlerine başlamıştır.

- 1933 yılında Kamil Koç taşımacılık faaliyetlerini bir adım öne taşımak amcı ile şirket bünyesine beş yeni araç katılır.

- 1948 yılında Marshall planı çerçevesindeki karayolu yeni yapılanma sürecinde, dört yıl içinde % 42’lik artış sağlanır. Kâmil Koç, mal nakliyesine ağırlık verir.

- 1949 yılında Avrupa’dan ithal araç alınarak ilk defa İstanbul - Ankara arasında yolcu taşımacılığı seferlerine başlanmıştır. Bu başlanan geniş çaplı iller arası otobüs seferi Kamil Koç otobüs firmasının günümüze değin uzanan başarılı çalışma yaşamındaki en önemli adımlardan bir tanesidir.

- 1954 yılı takvimlerde görüldüğünde firma bünyesindeki yeni araçları ile birlikte İstanbul - İzmir hattının seferlerini başlatır.

- 1965- Araç ithalatı kısıtlanıp yerli motorlu araç montajı dönemine geçilmesiyle firmaya toplam 115 adet öz mal Magirus Deutz otobüs alınır. Böylece havalı Apollo Magirus dönemi başlamış olur.

- Takvimler 1970 yılını gösterdiğinde Kamil Koç otobüs firması Doğu ve Güney hatlarına açılır. 1976 yılı itibari ile Kamil Koç firmasında turizm faaliyetleri başlar. Aynı zamanda 1980 yılı itibari ile Kamil Koç firması kargo faaliyetlerini başlatır.

- 1984 yılı itibari ile Kamil Koç bünyesinde Antalya seferleri başlatılır. Bu hamle başarılı otobüs firmasının aynı zamanda turizm faaliyetlerine ağırlık vererek yurt içi yolcu taşımacılığında gösterdiği üstün başarıları ve müşteri memnuniyetini bir adım öteye götüren en önemli basamaklardan biri olarak ele alınacaktır.

- Takvimler 1990 yılını gösterdiğinde ülke çapında yolcu taşımacılığı sektöründe vazgeçilmez bir marka haline gelmiş olan Kamil Koç otobüs firması bünyesine kattığı çift katlı otobüsleri ile birlikte hizmet sunmaya başlamıştır.

- Yolcu memnuniyetini en temel ilkelerden biri olarak kabul eden Kamil Koç otobüs firması 1998 yılı itibari ile alanında kaliteye ne denli önem verdiğini gösteren bir hareketle tüm otobüs kaptanlarını psiko-teknik sınavlardan geçirmiş ve hizmetini bir adım öteye taşımayı başarmıştır.

- Kamil Koç firmasının yolcularına hizmetmelerini kesintisiz biçimde iletmek adına kendi yolculuk dergisi bulunmaktadır.

- 2006'da Capital dergisinin “Türkiye’nin en büyük 500 özel şirketi” sıralamasına giren ilk ve tek karayolu yolcu taşıma şirketi olur.

- Kamil Koç gösterdiği üstün başarılar ardından takvimler 2012 yılını gösterdiğinde 12.5 milyon yolcuya hizmet sunar ve ardından bu rakam 2014 yılında 14 milyon yolcuya çıkar. 2013'de Giresun, Kocaeli, Ordu, Rize, Samsun, Trabzon ve Uşak seferleri başlar. 2013 Brand Age dergisi tarafından “Türkiye’nin İtibarı En Yüksek Karayolu Yolcu Taşıma Şirketi” seçilir.

Kamil Koç firması tüm bu başarılı adımlarında ardından günümüzde halen seyahat sektörünün her alanında kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Türkiye’nin pek çok noktasında otobüs seferi düzenleyen otobüs firması hizmetlerini günümüz dünyasının gereklerinden biri olarak çok daha fazla yolcuya ulaştırmak amacı ile biletlerini online satış platformlarına taşımıştır. Artık en uygun fiyatlı Kamil Koç otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
64Puan
41%
13%
5%
9%
32%
Toplam Yorum Sayısı (231)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Yıllardır sadece Kamil Koç kullanıyorum. Teşekkürler
"Kamil Koç" Misafir
Öğrencilik zamanlarında şehir dışında okuduğum için yıllarca sadece kamil koç kullanmıştım. Sadece ona güveniyordum. Geçtiğimiz yıllarda sıkıntılar oldu kullanmayı bırakmıştım ama geçen ay kullandım tekrar gayet iyiydi. Umarım bundan sonra bozmazlar.
"Kamil koc bartin otogar" Misafir
Otogardaki personelinizden şikayetçiyim. 03.04.2017 gecesi iki seferinde de yanlış yapıp tamam halledeceğiz deyip hem bir özür bile dilemeyip hemde dalga gecer gibi istanbul a kadar hic birsey yapmamalar benim icin çok üzüntü verici bir durumdu. Otobüs personeliniz için tek bir sözüm yok. Ama otogardaki acemi çalışanlarınızi bir gözden geçirmenizi tavsiye ederim.
"MÜKEMMEL " F'aruk
Sarıyer kamil koç firmasına çok teşekkür ederim iyikide biletimi kamil koç firmasından almışım herzaman güler yüz ve samimiyetle çalışan bir ekip gördüm herzaman da sizi tavsiye edeceğim den emin ola bilirsiniz.
"Sıkıcı Yollar" Safa
Anamur- İstanbul otobüslerine Biraz Özen gösterin ya.. Arabada ne doğru dürüst Televizyon var ne internet var..19-20 saat yol bomboş çekilmiyor. Lütfen Kamilkoç Turizme yakışanı yapın..
"Rezalet" Eda
2 yıldır düzenli olarak kamil koc ile yolculuk yapıyorum hersey çok iyi gidiyordu fakat bugün çıldırdım bilet almaya gittim elektrikler yok denildi tamam dedim insanlık hali bekledim sonra en sonunda 12 arabasina bilet aldım ama araç 12 23 gece geldi en sonunda bucuktaya kalktı araca bindim Koltukta ki ekranların çoğu calismiyor benim ki dahil kulaklıklar yok ardından aracın arkasında bir beyefendi (sözde)kamilkoc çalışanı oda Belli kiyafetinden telefon ile konuşuyor agza gelinmiycek küfürler normalde ben izmir e gidene kadar 4 kez servis yapılır yiyecek içecek sıcak soğuk sadece bir kere şu servisi yapıldı ikincisi ise yolda bu arada saat 3 biz yeni aydın dan çıktık.mola verilmedi!!!! Ayrıca araca bildiğimiz de supurge yapılıyordu sefer numarasi 2962558 koltuk numaram 37 34ha2258 plaka numarasi ayrıca rahat hat normal het die araçlar değişiyor fiyat nie değişmiyor die de merak ediyorum.
"Rahat hattın rahat olmaması" Misafir
İyi günler arkadaşlar 13.12.2015 tarihli Amasya-Bursa 2+1 Rahat(!) hat seferinden az önce indim Amasya Bursa arası 12 saat sürdüğü için Kamil Koç dedik 2+1 sefer var dedik biletimizi aldık otobüse binene kadar her şey çok iyiydi heyecanlıydım da daha öncesi bu seferde 2+1 hattı yoktu hiç bir firmanın ve bende Kamil Koç'un adı yeter dedim ve biletimi aldım ama sadece adı var inanın. Mis Amasya Tur un 2+2 hatları daha rahattı. Şöför Amasya otogarına girerken yaptığı hata olsun otogardan çıkarken bagaj açık kalması olsun ailemi tedirgin etti açıkcası neyse dedim olur böyle şeyler Amasya'ya yabancıdırlar vesaire ama otobüse bindiğimde 12 saatlik yolun sadece 11. Saatinde Bozüyük'te mola verdiğini öğrendiğimde şok oldum servis kalitesi muavin falan iyiydi aç bırakmadı bizi Sağolsun :D ama gerek otobüsün rahatsızlığı gerek mola azlığı ile kendilerini düzeltmezlerse asla binmeyeceğim bir firma bir otobüs haline geldi. Kullandıkları Temsa Safir marka otobüsün koltukları gereksiz derecede rahatsız ve çok gürültülüydü. İşin özü Mis Amasya Tur un 2014 travegolarını bırakıp böyle bir şey seçtiğim için pişmanım keşke Mis Amasya Tur a devam etseydim 2+2 si Kamil Koç'un 2+1 inden oldukça rahat ve multimedya destekleri daha güçlü idi
"Kamil Koç Turizm hakkında Şikayetim ve Mağdur edilmem." Misafir
Kamil Koç Turizm’den Ankara-Kayseri seyahatim için, 1 Kasım 2015 19.00 otobüsüne online olarak 16 no'lu koltuğu aldım. Çağrı merkezini arayarak otobüse Gimat-Çiçekçiler noktasından bineceğimi teyit ettirdim. Aynı gün saat 18.50 civarı geldim ve otobüsü beklemeye başladım. 16 KK ... plaka no'lu otobüs 19.15 civarı geldi ve durdu, muavin aşağı inmedi ve şoför orada bulunan bazı kişiler ile konuştuğu esnada ben gelerek 16 no'lu koltuk yolcusuyum derken kapıyı kapattı ve hareket etti. Bu otobüs olamayacağını düşünüp 5 dk. daha bekledikten sonra çağrı merkezini arayıp durumu ilettim, çağrı merkezinden yanıt veren bayan beni bekleterek uzun bir süre araca ulaşmaya çalıştı ancak başaramadı. Daha sonra yeniden aradığımda otobüs şoförüne ulaştıklarını kendisinin “söz konusu durakta yolcu olmadığını” söylediği bilgisini verdiler. Oysaki ben orada idim ve söylememe rağmen ne muavin bağaj almak için aşağı indi, ne de soför durup beni aldı, kapıyı kapatıp devam ettiler. Bunun üzerine 19.45-20.00 civarı yeniden çağrı merkezini arayarak soruna çözüm arayışı içerisinde iken, telefona yanıt veren bay operatör son derece gayri ciddi ve laubali bir şekilde "otobüs şöforünü yakalayıp hesap sorun", "size yardımcı olamayız, biletiniz yandı yeniden bilet alacaksınız" gibi yakışıksız sözler sarf etti. Daha sonra 20.15 civarı yeniden AŞTİ Kamil Koç bürosuna gittim ve mağduriyetimin giderilmesi için müracaat ettim. Bütün bu yaşanan olumsuzluklara rağmen burada bulunan görevli personel ve özellikle konu ile ilgili müracaat ettiğim personel son derece nazik bir üslupla yardımcı oldular ve beni 21.00 aracına bindirerek Kayseri'ye gönderdiler. Ancak, gerek Ankara'da gerekse planladığımdan 2 saat sonra ve gece 02.00 civarı Kayseri'de olduğumdan dolayı büyük mağduriyet yaşadım.
Sonuç olarak; Plakasının son rakamlarını okuyamadığım 16 KK... plaka no'lu 19.00 Ankara-Kayseri otobüs soforü ve 19.45-20.00 civarı çağrı Kamil Koç çağrı merkezinden yanıt veren bay operatörden şikayetçiyim. Güvendiğimiz ve hizmetlerini beğendiğimiz bir firmanın gerek şoför gerekse çağrı merkezi görevlilerine gereken yaptırımı uygulayacağını ve konu ile ilgili olarak bize dönüş yapacaklarını ümit ediyorum.
"ŞİKAYET" Aslı
Şu an Ankara'dan Niğde'ye giden 16 kk 991 plakalı aracın içerisindeyiz. Mola yerini es gećtikleri gibi biz ısrar etmesek buna bir çözüm de bulunmayacaktı. Çalışanlara ve tavırlarına daha çok dikkat edilmeli. Her şeyden çok insan ilişkileri konusunda bir eğitim şart.
"REZALET " Canan
kamil koç sadece adıyla kalmış . Bu nedir ya karadeniz seferlerinin aracları hep mi kötü olur ya . Özellikle cok yavaş , dolmuş gibi süreklı yollarda indi bindi yapıyor. servis kötü çalışanları berbat , güleryüz yok hiç bişe . O kadar gittim hiç internete rastlamadım . Aynı filmler sürekli 1 sene boyunca aynı . Cabuk bozuluyor koltuklar rahatsız . Tamamen rahatsız edici ya böyle bişe olamaz. Artık ne olur rahat hat olsun karadeniz seferine . Adıyla kalmasın kamil koç . Rica ediyoruzz .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >