Yolcu Sayısı
1

Kamil Koç Otobüs Bileti

Kamil Koç

Firma Hakkında

  • AdresPanayır Mah. İstanbul Cad. No:421/A Osmangazi Bursa
  • Müşteri Servisi444 0 562 / 0 (224) 294 5562
  • İnternet Sitesiwww.kamilkoc.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

64 %
Toplam Yorum Sayısı (178)
Kamil Koç


Çok İyi
41 % (79)
İyi
13 % (24)
İdare Eder
5 % (9)
Kötü
9 % (17)
Çok Kötü
32 % (62)

Yıllardır sadece Kamil Koç kullanıyorum. Teşekkürler

"Kamil Koç"

Öğrencilik zamanlarında şehir dışında okuduğum için yıllarca sadece kamil koç kullanmıştım. Sadece ona güveniyordum. Geçtiğimiz yıllarda sıkıntılar oldu kullanmayı bırakmıştım ama geçen ay kullandım tekrar gayet iyiydi. Umarım bundan sonra bozmazlar.

"Kamil koc bartin otogar"

Otogardaki personelinizden şikayetçiyim. 03.04.2017 gecesi iki seferinde de yanlış yapıp tamam halledeceğiz deyip hem bir özür bile dilemeyip hemde dalga gecer gibi istanbul a kadar hic birsey yapmamalar benim icin çok üzüntü verici bir durumdu. Otobüs personeliniz için tek bir sözüm yok. Ama otogardaki acemi çalışanlarınızi bir gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

"MÜKEMMEL "

Sarıyer kamil koç firmasına çok teşekkür ederim iyikide biletimi kamil koç firmasından almışım herzaman güler yüz ve samimiyetle çalışan bir ekip gördüm herzaman da sizi tavsiye edeceğim den emin ola bilirsiniz.

"Sıkıcı Yollar"

Anamur- İstanbul otobüslerine Biraz Özen gösterin ya.. Arabada ne doğru dürüst Televizyon var ne internet var..19-20 saat yol bomboş çekilmiyor. Lütfen Kamilkoç Turizme yakışanı yapın..

Kamil Koç Hakkında


Kamil Koç otobüs firması, Türkiye’de kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve himzet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. 1926 yılında kurulan Kamil Koç otobüs firması bu özelliği ile Türkiye’nin yolcu taşımacılığı alanında faaliyete başlayan ilk otobüs firması olarak ülkenin karayolu ulaşımı açısından önem arz eden prejtijli markalarından biri konumundadır. Kurulduğu 1926 yılından bu yana yolcularının isteklerini, beklentilerini ve arzularını karşılamaya yönelik çalışma prensibi sayesinde 94 yıldır aktif bir şekilde faaliyet gösteren otobüs firması bu özelliği ile sektöründe öncü bir marka olarak günümüz dünyasında yer almaktadır. Otobüs firmasının kurucusu Kamil Koç’un müşteri memnuniyeti ve iş ahlakı ışığında sektöründe lider ve öncü olmaya devam etmektedir.
Sektöründe çalışma yaşamına başladığı günden bu yana ilkelerinden ödün vermeden günümüze değin emin adımlar ile büyüyerek ulusal çaplı bir marka konumuna gelen Kamil Koç bugün 60 il, 288 ilçe ve 583 bilet satış noktası ve 10 bilet satış noktası ile de Yunanistan’da erişilebilir konumda bulunan devasa bir marka olmayı başarmıştır. Kurulduğu günden bu yana her dönem değişen yolcu ihtiyaçlarını çağın gerekliliklerini takip ederek en iyi şekilde karşılamaya çalışan Kamil Koç günümüzde ortalama 1100 araçlık genç otobüs filosu ile yolcularına güvenilir ve konforlu seyahatler sunmaktadır. Kurum misyonu olarak her zaman yolcu memnuniyetini ön planda tutmakta ve sektöre hizmet standardı belirleme konusunda öncü olmaktadır. Türkiye’nin şehirlerarası yolcu taşımacılığına sayısız ilkler ve yenilikler kazandırmıştır. 94 yıllık tecrübe ile günümüz yolcu ihtiyaçlarını doğru anlamakta ve yolcu memnuniyeti için personel ve donanım açısından yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer almaktadır.
Çalışma yaşamına başladığı günden bu yana hizmet kalitesini düşürmeden kendi yolunda emin adımlarla ilerleyerek Türkiye’nin karayolu ulaşımı sektöründe öncü bir marka konumuna yükselen Kamil Koç otobüs firmasının bazı başarıları şu şekilde özetlenebilir:
- Türkiye’nin ilk otobüs firması
- Sağlık gerekçesi ile sigara kısıtlaması ve yasağını uygulayan ilk karayolu yolcu taşıma şirketi
- Yolcuları ek sigorta kuponları aracılığıyla otobüs içindeki yolcu ve personelin tümünü ek güvenceye alan ilk karayolu yolcu taşıma şirketi.
- Capital dergisinin “Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi” sıralamasına giren ilk ve tek karayolu yolcu taşıma şirketi.
- 90. yılını kutlayan ilk ve tek karayolu yolcu taşıma şirketi.
1926 yılında kurulduğu günden bu yana çalışma aşkı ile adım adım ilerleyerek karayolu ulaşımında Türkiye’nin en büyük markalarından biri olan Kamil Koç otobüs firmasının zaman içerisinde kendisini bir adım ileriye taşımayı başardığı önemli mesleki adımları şu şekilde özetlenebilir:
- 1926 yılında Bursa ilinden alınan ehliyet ile birlikte Kamil Koç otobüs firmasının kurucu ilk olarak motorlu taşıtlar aracılığı ile yolcu taşımacılığına başlar ve bu aşama bugün Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarından birinin temellerini atar.
- 1927 yılında firma kendisine ait 3 araba ile birlikte en küçük adımı ile araç filosunu genişletmiş ve resmi seferlerine başlamıştır.
- 1933 yılında Kamil Koç taşımacılık faaliyetlerini bir adım öne taşımak amcı ile şirket bünyesine beş yeni araç katılır.
- 1948 yılında Marshall planı çerçevesindeki karayolu yeni yapılanma sürecinde, dört yıl içinde % 42’lik artış sağlanır. Kâmil Koç, mal nakliyesine ağırlık verir.
- 1949 yılında Avrupa’dan ithal araç alınarak ilk defa İstanbul - Ankara arasında yolcu taşımacılığı seferlerine başlanmıştır. Bu başlanan geniş çaplı iller arası otobüs seferi Kamil Koç otobüs firmasının günümüze değin uzanan başarılı çalışma yaşamındaki en önemli adımlardan bir tanesidir.
- 1954 yılı takvimlerde görüldüğünde firma bünyesindeki yeni araçları ile birlikte İstanbul - İzmir hattının seferlerini başlatır.
- 1965- Araç ithalatı kısıtlanıp yerli motorlu araç montajı dönemine geçilmesiyle firmaya toplam 115 adet öz mal Magirus Deutz otobüs alınır. Böylece havalı Apollo Magirus dönemi başlamış olur.
- Takvimler 1970 yılını gösterdiğinde Kamil Koç otobüs firması Doğu ve Güney hatlarına açılır. 1976 yılı itibari ile Kamil Koç firmasında turizm faaliyetleri başlar. Aynı zamanda 1980 yılı itibari ile Kamil Koç firması kargo faaliyetlerini başlatır.
- 1984 yılı itibari ile Kamil Koç bünyesinde Antalya seferleri başlatılır. Bu hamle başarılı otobüs firmasının aynı zamanda turizm faaliyetlerine ağırlık vererek yurt içi yolcu taşımacılığında gösterdiği üstün başarıları ve müşteri memnuniyetini bir adım öteye götüren en önemli basamaklardan biri olarak ele alınacaktır.
- Takvimler 1990 yılını gösterdiğinde ülke çapında yolcu taşımacılığı sektöründe vazgeçilmez bir marka haline gelmiş olan Kamil Koç otobüs firması bünyesine kattığı çift katlı otobüsleri ile birlikte hizmet sunmaya başlamıştır.
- Yolcu memnuniyetini en temel ilkelerden biri olarak kabul eden Kamil Koç otobüs firması 1998 yılı itibari ile alanında kaliteye ne denli önem verdiğini gösteren bir hareketle tüm otobüs kaptanlarını psiko-teknik sınavlardan geçirmiş ve hizmetini bir adım öteye taşımayı başarmıştır.
- Kamil Koç firmasının yolcularına hizmetmelerini kesintisiz biçimde iletmek adına kendi yolculuk dergisi bulunmaktadır.
- 2006'da Capital dergisinin “Türkiye’nin en büyük 500 özel şirketi” sıralamasına giren ilk ve tek karayolu yolcu taşıma şirketi olur.
- Kamil Koç gösterdiği üstün başarılar ardından takvimler 2012 yılını gösterdiğinde 12.5 milyon yolcuya hizmet sunar ve ardından bu rakam 2014 yılında 14 milyon yolcuya çıkar. 2013'de Giresun, Kocaeli, Ordu, Rize, Samsun, Trabzon ve Uşak seferleri başlar. 2013 Brand Age dergisi tarafından “Türkiye’nin İtibarı En Yüksek Karayolu Yolcu Taşıma Şirketi” seçilir.
Kamil Koç firması tüm bu başarılı adımlarında ardından günümüzde halen seyahat sektörünün her alanında kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Türkiye’nin pek çok noktasında otobüs seferi düzenleyen otobüs firması hizmetlerini günümüz dünyasının gereklerinden biri olarak çok daha fazla yolcuya ulaştırmak amacı ile biletlerini online satış platformlarına taşımıştır. Artık en uygun fiyatlı Kamil Koç otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr