Yolcu Sayısı
1

Cevizler Seyahat Otobüs Bileti

Cevizler Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresBahçelievler, Otogar İçi No 2:30 Cevizler Seyahat Yazıhanesi, Otogar Cd., 42710 Beyşehir Konya
  • Müşteri Servisi- / 0 (332) -
  • İnternet Sitesi-

En Popüler Cevizler Seyahat Seferleri

Cevizler Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Cevizler Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Cevizler Seyahat Hakkında

Cevizler Seyahat Otobüs Firması

2008 yılında Konya merkezli olarak kurulan Cevizler Seyahat, yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam etmekte ve kendisini geliştirmektedir. Cevizler Seyahat otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Henüz 2008 yılı içerisinde kurulan bir firma olarak Cevizler Seyahat firması kendisine çalışma yaşamı içerisinde sapmadan uygulayarak gelişimini sürdürmeye devam edeceği hedef ve ilkeleri benimsemiştir. Hizmet sektörü içerisinde yer alan bir firma olarak her şeyden önce, yolcuları ile arasında güvene bağlı olarak kurulmuş olan köprülerin zedelenmemesinin daima güler yüzlü hizmet anlayışına bağlı olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönlendirmektedir. Önce insan ilkesini benimseyen Cevizler Seyahat, kullanıcı ve çevre haklarına saygılı, zamana uygun ve modern yapılanması ile dikkatleri üzerinde çekmiş, yolcu taşımacılığı sektörü içerisinde iddialı olduğunu göstermiştir.
Cevizler Seyahat Hakkında
2008 yılında Konya merkezli olarak Mustafa Ceviz tarafından kurulan Cevizler Seyahat otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Cevizler Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Cevizler Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Cevizler Seyahat otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Cevizler Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.3/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Cevizler Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Cevizler Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Cevizler Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr