Yolcu Sayısı
1

10tur Turizm Otobüs Bileti

10tur Turizm

Firma Hakkında

  • AdresAkçay Balıkesir
  • Müşteri Servisi444 82 01
  • İnternet Sitesi10turkorfez.com

En Popüler 10tur Turizm Seferleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

90 %
Toplam Yorum Sayısı (2)
10tur Turizm


Çok İyi
50 % (1)
İyi
50 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Geçen yaz Akçay'a bilet almıştım, memnun kaldım.

"başarılı."

firmayı daha önce duymamıştım, akçay biletimi buradan aldım ve gayet iyi bir firma, beni kazandınız tebrikler.

10tur Turizm Hakkında

10Tur Turizm Otobüs Firması

10Tur otobüs firması, 2004 yılında Balıkesir merkezli olarak kurulduğu günden bu yana modern çağın gerekliliklerini yerine getirerek, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden ülkemizin sayılı hizmet sektörü kuruluşlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Öyle ki, firma yerel bir hizmet sunarak ulusal çapta hizmet sağlamıyor dahi olsa, kullanıcı değerlendirmelerinden bir hayli yüksek puanlar alarak başarısını göstermektedir. 10Tur otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet sunan bir kuruluştur. 10Tur otobüs firması kurulmuş olduğu yakın tarihinden bu yana sürekli olarak kendini geliştirmeye özen göstermiş ve yolcuları ile arasında kısa sürede gelişen güvene dayalı bağlantının sarsılmaması adına elinden geleni yapmaya devam etmiştir. Yakın tarihte kurulduğunda yalnızca tek hat üzerinde sınırlı bir alan içerisinde hizmet sunmaya başlayan 10Tur otobüs firması zamanla kendini geliştirme çalışmaları altında farklı noktalara da sefer düzenlemeye başlamış, en başta kendi çevresinin ulaşım yönünde olan açığını kapatmayı hedeflemiştir.

Firma kurucusunun direktifleri doğrultusunda, 10Tur otobüs firması zamanla yıpranmaması, kendi hedef ve ilkeleri doğrultusunda emin adımlar ile çalışmaya devam etmesi için yönetimde son derece titiz ve müşterilerinin geri dönüşlerini özümseyen bir yaklaşım

10Tur Otobüs Firması Hakkında

2004 yılında Balıkesir merkezli olarak Edremitli Otobüsçüler tarafından kurulan 10Tur otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan 10Tur otobüs firması bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. 10Tur otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da 10Tur otobüs firması otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun 10Tur otobüs firması otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.7/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden 10Tur otobüs firması otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun 10Tur otobüs firması otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız 10Tur otobüs firması biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr