Bu firma satışa kapalıdır.

10 Tur Otobüs Bileti

10 Tur
10 Tur
 

neredennereye.com,
10 Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

10 Tur Şubeleri

 

neredennereye.com,
10 Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

10 Tur

0850 211 6231
Akçay Balıkesir
0266 

Kurulduğu günden bu yana üstün kalite hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Firma küçük bir kuruluş olarak kurulduğu günden bu yana zaman içerisinde saygın prensipleri dahilinde hareket ederek, bu alanda faaliyet gösteren rakiplerinin bir adım önüne geçerek ulusal çapta kendi adına bir pay sahibi olmayı başarmıştır. Firmanın en temel ilkerinden bir tanesi de yolcularının kendine duyduğu güveni kaybetmeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Bunun en önemli adımlarından biri olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışmanın gereklilik olduğunu düşünen firma, bu ilkesini en iyi şekilde uygulamak için başta kendi personelinin eğitimini üstlenmeyi amaç edinmiştir. 


Bugün, “Akçay, Altınoluk, Balıkesir, Balya, Bandırma, Çanakkale, Edremit, Gönen, Güre” gibi varış noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Firma yakın zaman öncesinde kurulmuş olduğu bölge içerisinde bu alanda hizmet gösteren yapılanmaların eksikliğini fark ederek, Edremitli otobüsçüler tarafından kurulmuştur. Firmanın kuruluş yılı 2004 yılına tekabül etmektedir. Firma kuruluş kökenlerine olan bağlılığı koparmadan zaman içerisinde yenilenen yapılanması için eski kadrosu ile yola devam etme kararı almış ve bu alanda sahip oldukları deneyimleri piyasaya aktarmıştır. Firma bundan önce yayınladığı mottolarınınn tamamında “güven bizim için vazgeçilmez bir unsurdur” ilkesini sergilemiştir. Bu alandaki başarılarını giderek arttıran firma yeni yolcularını bünyesinde ağırlamak için büyük heyecan duymaktadır. 


2004 yılında Edremitli otobüsçülerin bir araya gelerek kurmuş olduğu bir otobüs şirketidir. Firmanın yöneticilerinin birer otobüs şoförü olmasından dolayı ulaşım sektöründe oldukça büyük bir deneyime sahiptirler. Bundan dolayı verdikleri hizmetler türündeki en iyi hizmetlerdir. Bu kadar büyük bir firma olmalarının yatan temel nedeni sahip oldukları değerler ve bütün çalışanlarla ortak bir bütünlük içinde olmalarına bağlamaktadırlar. Taşımacılık sektöründe sahip oldukları en büyük değer ise müşterilerine sağladıkları güven ve konfor anlayışıdır. Kurum için en büyük hizmet anlayışı insana verilen değerdir. Bu değer etrafında sağlamış olduğu tüm hizmetleri en iyi en kaliteli ve en uygun fiyat garantisi ile sağlamaktadır. Firmanın en önemli amacı ise müşteriler için konforlu ve güvenilir bir ulaşımı sunmaktır. 


Tüm araçları Edremitli Otobüsçüler tarafından kullanılmakta ve güvenlik taramaları sürekli yapılmaktadır. Çünkü insan niye firmanın en değer verdiği şeydir. Kurulduğu yıldan itibaren Edremitli Otobüsçüler ilke ve hedefe imza atmışlardır. Taşımacılık sektöründe yapmış oldukları bir sürü hizmetle ulaşım sektöründe öncü bir kimlik kazanmıştır. Bilet satışından başlayarak yolculuk süresince en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktan firma gurur duymaktadır.


Firmanın Hizmet Anlayışı • Ulaşım sektöründeki en iyi en kaliteli otobüs şirketi olmak. 

 • Müşterilerin sürekli değişen istek ve ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde çözümler üretmek

 • Müşteri memnuniyetini sağlamak

 • Müşterilerin can ve mal güvenliğini en üst seviyede tutmak

 • Müşterilerin konfor ve güvenliği için her türlü sahip olmak

 • Sürekli değişen ve gelişen yapısıyla en iyi hizmeti veren öncü firma olmak

 • Müşterilerine en uygun fiyatlarla bilet satışı yapmak

 • Haksız kazanca ve haksız rekabete karşı gelmek

 • Tekelleşmenin karşısında durmak

 • Bütün yolcularını eşit değerler verip eşit hizmet sunmak

 • Taşımacılık sektöründeki standartları yakalayarak bu standartları en üst seviyeye taşımak


Firmanın Seferlerinin Olduğu Şehirler


Akçay, Altınoluk, Balıkesir, Balya, Bandırma, Çanakkale, Edremit, Gönen, Güre, Küçük Kuyu


Firmanın Şubeleri


Akçay, Altınoluk, Balıkesir, Balya, Bandırma, Çanakkale, Edremit, Gönen, Güre, Küçük Kuyu...


 

100 üzerinden
90Puan
50%
50%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Geçen yaz Akçay'a bilet almıştım, memnun kaldım.
"Başarılı." Misafir
firmayı daha önce duymamıştım, akçay biletimi buradan aldım ve gayet iyi bir firma, beni kazandınız tebrikler.